REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Renata

29.11.2012 18:31

Bartku. Co się zmieni?

# bwexradny

29.11.2012 21:22

Zmieni się to, że przynajmniej nie będziemy musieli słuchać/czytać, że najważniejszym wydarzeniem w historii Białołęki była wizyta Mistrza Pendereckiego, z całym szacunkiem dla Mistrza! No i może Pani Królowa Muzyki spokornieje nieco i zajmie się rzetelną pracą animacyjną, miast wyszywać sobie kolejne kreacje. Być może też paru wiarusów na czele z tym, pozbawionym włosów, co to dziewczyny podszczypywał w wiślanych wodach, dozna olśnienia??? Uważam, że "nowy wiatr" jest Białołęce potrzebny. A cała sytuacja z odwołaniem J.K. pokazuje, że w partyji są ludzie, którzy ponad logo przy nazwisku cenią sobie skuteczność. I dla mnie jest to odkrywcze. Przyznam - nie spodziewałem się. Czy coś z tego wyniknie? Nie wiadomo, ale przesłanki są. Dlatego myślę, że warto zaryzykować. Zwłaszcza, że do gry wchodzą ludzie ambitni, młodzi, mające aspiracje. Wydaje się, że to ich parcie na sukces (uzasadnione i moim zdaniem całkowicie słuszne) może być ożywcze dla Białołęki i pomóc w wielu sprawach, które do tej pory leżały odłogiem... :)

# bwexradny

29.11.2012 21:26

A!!! I może mnie wreszcie odblokują na dzielnicowym facebooku. 2 lata temu zbanowano mnie za to, że się zalecałem... :) Liczę, że przy zmianie wiatrów, odzyskam pełnię praw ludzkich i będę mógł np. brać udział w dzielnicowych konkursach facebookowych :):):)

REKLAMA

# ciekAWSKI

02.12.2012 19:22

Panie Bartłomieju też na to liczę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024