REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Wredny Kocur

15.05.2023 14:50

"Niewyjaśniona tajemnica......" Procę ręczną o całkiem niezłym zasięgu można na wolumenie kupić za 5 zeta. Opalasz brykiet z jednej strony i wio. Zwykly kamień obwiązany szmatą wystarczy. Pytanie nie jak, tylko dlaczego? Zniszczyć, by zniszczyć?

# TW_CZASKU

20.05.2023 07:00

"miś jak z filmu będzie na nowo kluczową wizytówką naszej dzielnicy"
Ale trzeba mieć banię zrytą tęsknotą za PRL, żeby nie dostrzegać symboliki misia ze słomy, którego, gdyby nie nazwa, nikt nie nazwałby misiem, bo misia wgl nie przypomina.

# juli19

23.05.2023 17:12

A ja byłbym za ale... nie jestem za słomianym, upamiętnić można film i to że tam wpadł, ale niech to nie będzie słomiany.
Na małe misie są pienądzę, dlaczego nie można zrobić podobnego misia który przypominałby tego ze słomy i stałby sobie na specjalnej wylewce na stawie lub obok ścieżek oczywiscie nieco większy. Nie wiem jaki jest status terenu obok stawu, też po odkrywce gliniankowej tam można byłoby zrobić park, posadzić kilka drzew, zrobić fontanne z misiem i każdy byłby zadowolony o oświetleniu nie wspomnę.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA