REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# safadfd

22.10.2023 11:52

Głowa mała, jakie to są butne, aroganckie skurvvysyny

# Kolo

22.10.2023 13:16

Proszę nie narzekać. Tak jak głosujcie, to tak macie i proszę być szczęśliwym, wszak władza z bialo-czerwonym serduszkiem pełnym miłości, tolerancji, praworządności i empatii wie lepiej i należy jej słuchać. A będzie jeszcze tylko "lepiej" i to już od stycznia. Mentalność z czasów PRL, buta, pazerność i kolesiostwo. Dokładnie te same elementy, tylko że w nowej formie. Ale skoro ludzie tego chcą i tak głosują to znaczy że tak ma być. Dla mnie to niezrozumiałe jak można głosować wyłącznie z przyczyn ideologicznych, wbrew własnemu interesowi i zdrowemu rozsądkowi. To jakiś rodzaj zespołu sztokholmskiego. Ale skoro tak jest dobrze to dla mnie tym bardziej.

# Mirek4

26.10.2023 09:48

Na moim, również bielańskim podwórku, spółdzielnia zlikwidowała ławki. Podobno korzystający z nich ludzie zachowywali się za głośno. Przypominam, że do utrzymania ciszy i spokoju powołane są inne służby.
No cóż, widocznie na Bielanach ławka to wróg.

REKLAMA

# Bogusławskiego

26.10.2023 18:31

Ja już nie mogę się doczekać, gdy zostaną zlikwidowane ławki przy skrzyżowaniu Bogusławskiego/Esej. Niech właśnie takie przeniosą na przystanki. Gdy pogoda pozwala, to korzysta z nich wyłącznie element i patologia. Młodzi menele drą ryj i chleją. To nie do końca rozwiąże problem, bo tuż obok można przysiąść, przy nieczynnym źródle wody. Jedyne co pozostaje, to rzucać w nich jajkami.

# Madbutcher

27.10.2023 08:28

Brawo ZTM! Nie po to ciemny lud demokratycznie wybrał jaśnie wielmożnie oświeconych rządzących, żeby teraz wiedzieć lepiej!
Na tym polega demokracja - wybierasz tych, czy owych, a potem nie masz nic do powiedzenia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break