REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# safadfd

22.10.2023 11:52

Głowa mała, jakie to są butne, aroganckie skurvvysyny

# Kolo

22.10.2023 13:16

Proszę nie narzekać. Tak jak głosujcie, to tak macie i proszę być szczęśliwym, wszak władza z bialo-czerwonym serduszkiem pełnym miłości, tolerancji, praworządności i empatii wie lepiej i należy jej słuchać. A będzie jeszcze tylko "lepiej" i to już od stycznia. Mentalność z czasów PRL, buta, pazerność i kolesiostwo. Dokładnie te same elementy, tylko że w nowej formie. Ale skoro ludzie tego chcą i tak głosują to znaczy że tak ma być. Dla mnie to niezrozumiałe jak można głosować wyłącznie z przyczyn ideologicznych, wbrew własnemu interesowi i zdrowemu rozsądkowi. To jakiś rodzaj zespołu sztokholmskiego. Ale skoro tak jest dobrze to dla mnie tym bardziej.

# Mirek4

26.10.2023 09:48

Na moim, również bielańskim podwórku, spółdzielnia zlikwidowała ławki. Podobno korzystający z nich ludzie zachowywali się za głośno. Przypominam, że do utrzymania ciszy i spokoju powołane są inne służby.
No cóż, widocznie na Bielanach ławka to wróg.

REKLAMA

# Bogusławskiego

26.10.2023 18:31

Ja już nie mogę się doczekać, gdy zostaną zlikwidowane ławki przy skrzyżowaniu Bogusławskiego/Esej. Niech właśnie takie przeniosą na przystanki. Gdy pogoda pozwala, to korzysta z nich wyłącznie element i patologia. Młodzi menele drą ryj i chleją. To nie do końca rozwiąże problem, bo tuż obok można przysiąść, przy nieczynnym źródle wody. Jedyne co pozostaje, to rzucać w nich jajkami.

# Madbutcher

27.10.2023 08:28

Brawo ZTM! Nie po to ciemny lud demokratycznie wybrał jaśnie wielmożnie oświeconych rządzących, żeby teraz wiedzieć lepiej!
Na tym polega demokracja - wybierasz tych, czy owych, a potem nie masz nic do powiedzenia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break