REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ta tam

06.07.2020 13:19

Pewnie mieszkaniec z bloków obok sklepu się zgapił i szuka dziury w całym. Mieli darmowy parking pod tyłkiem ale się skończyło i teraz lament.

# wawrzyszew

06.07.2020 13:26

nie rozumiem zdziwienia tego człowieka przy sklepach lidl biletomaty stoją już do paru lat należy tylko pobrać bilet zostawić w widocznym miejscu i 1,5 godz. jest za darmo

# Tatko

06.07.2020 20:33

Panie Lidl musimy porozmawiać. Nie robić tam zakupów i problem sam się rozwiąże.

REKLAMA

# Leszekf

08.07.2020 16:13

#Tatko napisał(a) 06.07.2020 20:33
Panie Lidl musimy porozmawiać. Nie robić tam zakupów i problem sam się rozwiąże.
I mnie tak potraktowano niesłusznie. Na nic się nie zdały reklamacje. Unikam już Lidla. Są sklepy, które lepiej traktują klientów.

# lechu

08.07.2020 17:54

Ciekawe jaki był problem z miejscami w Latchorzewie, wiocha jakich mało, parking spory, zawsze dużo miejsc wolnych

# K;-)leks

10.07.2020 16:04

Wystarczy nakryć samochód plandeką tak, żeby tablice były zasłonięte. Jeżeli pracownik parkingu podniesie plandekę w celu sprawdzenia tablic, zgodnie z prawem można wezwać policję i go oskarżyć o naruszenie mienia. Tak samo wygląda sytuacja z parkometrami.

REKLAMA

# guest

28.07.2020 23:39

No to filozofia polaczka... A na jego prywatnej własności to za darmola można stać?

# jan

21.10.2020 09:18

#wawrzyszew napisał(a) 06.07.2020 13:26
nie rozumiem zdziwienia tego człowieka przy sklepach lidl biletomaty stoją już do paru lat należy tylko pobrać bilet zostawić w widocznym miejscu i 1,5 godz. jest za darmo

W teorii. w praktyce idąc pobrać kwitek można dostać mandat. Tak przynajmniej działają na Gocławiu. mało tego, potrafią dać mandat z datą z poprzedniego dnia. Ta organizacja przestępcza powinna zostać zlikwidowana pod zarzutem wyłudzania pieniędzy.

# Marek M

17.02.2021 15:34

Dlaczego do wystawienia opłaty dodatkowej wystarczy tablica rejestracyjna a do odwołania już nie? Po co adres i imie i nazwisko?

REKLAMA

# Patrykoowy

04.03.2021 13:31

JEST TOBOSZUSTWO I LAPANIE FRAJEROW NA 100 Z DRUCZKAMI ZA SZYBA 50 ZAPLACI 95PLN... APOCA NIE MA DOSTEPU DO DANYCH CEPIK ITD WSZYSTKIM TRZESACO KUPCZACY ZE DOSTALI KWITEK Z DRUKARKU RERO I PLACACYM GRATULUJE :D

# Kas

03.07.2021 17:28

#Marek M napisał(a) 17.02.2021 15:34
Dlaczego do wystawienia opłaty dodatkowej wystarczy tablica rejestracyjna a do odwołania już nie? Po co adres i imie i nazwisko?

Według mnie jest to wyłudzanie danych osobowych. Wpisałam fałszywe dane, bo "mandat" nie jest imienny i w odwołaniu nie mam obowiązku podania pełnych danych z adresem itp

# Vinc

18.08.2021 11:48

Na Conrada też zawsze wiele miejsc wolnych na parkingu, nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem tam samochodu w godzinach pracy sklepu.

REKLAMA

# Poszkodowany

22.08.2021 20:52

Witam.
Zrobiłem szybki zakup w Lidlu w dniu w którym dostałem mandat. Mandat wypłynął gdzieś spod szyby samochodu po paru dniach w czasie jego mycia. Nie mam paragonu ani biletu za parkowanie - nie trzymam takich śmieci. Uważam że ktoś wykorzystał świadomie obserwując parkujących czy wracają do samochodu i wkładają ten bilet. Ja nie wkładam tylko idę do sklepu. Wk.. mnie to że ten cwaniak jest nie oznaczony i nie czeka na właściciela pojazdu w celu wyjaśnienia.

# były_lidlowiec

09.11.2021 09:12

lidl właśnie stracił kolejnego klienta. auto zaparkowane na parkingu matki z dzieckiem z dwoma fotelikami na siedzeniach. Logiczne że poszedłem na zakupy. a i tak mandacik. I tak powoli straci ich więcej. Z tego wynika że lidl nie ma parkingu dla klientów tylko prywatny parking z możliwością darmowego parkowania w określonym czasie. Dla mnie market bez parkingu to nie market i nie będę ryzykował kolejnego mandatu. jest wiele innych i nie muszę się martwić o parking. W tej chwili lidl staje się potencjalnie najdroższym sklepem w Polsce jeśli nie masz głowy na karku i zawsze będziesz pamiętał o pobraniu biletu. Pamiętajcie że lidlowski pseudo parking to parking prywaciarza który tylko chce was oskubać.

# krisssssss

08.12.2021 12:42

mnie dzisiaj też spotkał ten zaszczyt że po wyjściu z lidla miałem za szybą wezwanie do zapłaty , posiadam paragon i wysłałem odwołanie , oczywiscie nie podałem żadnych danych osobowych ani numeru telefonu a tylko adres mailowy w innych rubrykach wpisałem ,,RODO,, jeżeli nie uwzględnią mojej reklamacji to i tak nie zapłace im tej opłaty bo jest niezgodna z prawem i juz raz za to dostali od UOKIK kare 150 tysięcy złotych , a danych im nie podam bo to wyłudzanie danych.

REKLAMA

# Katarzyna33

08.12.2021 17:04

#krisssssss napisał(a) 08.12.2021 12:42
mnie dzisiaj też spotkał ten zaszczyt że po wyjściu z lidla miałem za szybą wezwanie do zapłaty , posiadam paragon i wysłałem odwołanie , oczywiscie nie podałem żadnych danych osobowych ani numeru telefonu a tylko adres mailowy w innych rubrykach wpisałem ,,RODO,, jeżeli nie uwzględnią mojej reklamacji to i tak nie zapłace im tej opłaty bo jest niezgodna z prawem i juz raz za to dostali od UOKIK kare 150 tysięcy złotych , a danych im nie podam bo to wyłudzanie danych.
Oni mają w zupie takich leszczy jak Ty. Jednego mniej żadna różnica

# Yeleń

12.01.2022 22:25

Dzisiaj i ja doznałem tego zaszczytu. Wracając z torbą pełną zakupów znalazłem powinszowanie za wycieraczką
Mam paragon i o dziwo bilet parkingowy który nie zdążyłem w zębach przynieść i włożyć za szybę w widocznym miejscu. No iście niemieckie sposoby na gnoja parkingowego. Może lepiej postawić szlaban przed wjazdem wówczas każdy wjeżdżający pobierze bilet to jest chyba tańsze rozwiązanie niż utrzymanie głodnych piesków błąkających się po parkingu. A myślałem że niemiec oszczędny i praktyczny jest

# Many

29.06.2022 21:14

#Marek M napisał(a) 17.02.2021 15:34
Dlaczego do wystawienia opłaty dodatkowej wystarczy tablica rejestracyjna a do odwołania już nie? Po co adres i imie i nazwisko?
Dlatego by mogli oddać sprawę do komornika,ale jest rodo i nie mogą pobierać danych

REKLAMA

# Lidloszust

14.08.2022 09:47

Gdyby lidl i inni nie chciał zarabiać na tych parkingach wlepiając bezprawnie mandaty wprowadził by zegary parkingowe w aucie . Prosty skuteczny sposób- lecz eliminuje dla Lidla mandatów .

# R-ard

22.08.2022 07:48

Problem jest jeszcze większy, ponieważ brak jest planu parkingu w przypadku większej liczby sklepów, po drugie
nie jest określone gdzie jest obowiązek opłty chodzi o teren który podlega opłace, przy sklepie LIDL są tablice o płatnym parkingu a brak granic tej strefy. Postawiłem samochód niby poza stefą parkingu LIDL. I tak dostałem mandat. Jak twierdzą sklepikarze gość od wystawiania mandatów nie zwraca uwagi na teren parkingu, karty parkingowe i wystawia mandaty poza terenem jego działania. Trudno potem dochodzić prawdy więc klienci płacą. Jak twierdzą jest to cwaniactwo po przez naciąganie klientów nie swoich na koszty.

 tdx

16.09.2022 10:30

Moim zdaniem trzeba napisać do https://www.lidl.pl/ i zgłosić problem. Na pewno ktoś czyta te wiadomości i jak będzie ich dużo to zareagują.

REKLAMA

# lolek

09.03.2023 07:32

Kartonowe państwo! Niedługo będą golić fra..rów za przejechanie obok marketu. Ludzie nie bujcie się konfrontacji bo inaczej, napędzacie te hieny do takich praktyk.

# Tylko pytam

20.09.2023 14:18

Dlaczego wzorem innych sklepów i galerii handlowych nie można zrobić przy wjeżdzie szlabanu z kamerką?
Wjeżdzasz, pobierasz bilet, na którym jest już rozpoznany przez kamerkę nr rejestracyjny, robisz zakupy, skanujesz bilet w biletomacje. Jak przekroczyłeś 1,5 h - dopłacasz, jak nie - wyjeżdżasz a kamerka rozpoznaje Twoje tablice i szlaban się otwiera... Jak np w Galerii Mokotów. Nie ma polowania na ludzi.

# Adam.

17.10.2023 19:00

Czy ktoś z Państwa orientuje się czy za auto z zagranicznymi numerami płaci się te bandyckie mandaty? Gość wsadził mandacik za szybę auta które raczej nie stało na strefie parkingowej Lidla.

REKLAMA

# Ania T S

25.10.2023 22:06

Zaparkowałam auto może trwało to 5 minut i spiesząc się zapomniałam wyciągnąć kartę z lidla na parking wychodzę i już mandat teraz płać masakra
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA