REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mięczak Bajor

# uczestnik

24.04.2006 21:36

Miał wystąpić w naszej nowoczesnej budowli -chlubie Białołęki - dumie Smoczyńskiego i Semetkowskiego ,kompleksie Van Gogha -BOku.Przeprosił w niedziele że nie może spiewać w pomieszczeniu gdzie malowano lakierem- w sali widowiskowej podloge. Obrazalski (hi,hi,hi ).Przecież to wszystko zakończone a nie odebrane.My Białołęczanie możemy oddychać kurzem z nie malowanej podlogi a on nie.Nasze wladze sa dumne z zahartowanej publicznosci białołęckiej a taki Michal nie ma czym oddychać.Wstyd Michale ale tutaj są takie zwyczaje .Wieśniackie bo przecież Burmistrz to nie potomek Radziwiłów.Pies u niego wytrzymał tyle bez dachu nad glowa a Ty nam mówisz że masz alergie .Stary ....

# bury

24.04.2006 21:58

czy tą aferą kompleksu, jak to nazwal uczestnik zajmie się wreszcie NIK? nie mieszaj do tego VAN GOGHA, bo w grobie się przewraca, może zmienić nazwę ulicy na partaczy albo olewaczy, mamtogdziesiów czy jeszcze inaczej?

# Bajerant

25.04.2006 07:51

Nie wiem czy na znak protestu Van GOGH specjalnie nie pozbawił sie ucha przewidujac że Smok wraz z Tedem spartaczą aż tyle-Gospodarność.Gdy się slyszy na dwa -czlowiek Bialołęki ma straszny ucisk na mózg co może spowodować epidemie. Jestem przekonany że w tej sprawie swój glos zabierze Matka....znana z czulośći nie tylko do ludzi.Bo czy ludzie ratusza to nie komedianci ?

REKLAMA

# roger

25.04.2006 08:38

zapytajcie sPOkojnego albo Piotra W. Dąbrówka to wam powiedzą czyja to wina, że Bajor nie zaśpiewał
albo w wyborczej przeczytajcie :-)))))))))
zaraz wam się rozjaśni, rzecz jasna jeśli już tego nie wiecie

# megi123

26.04.2006 12:08

"uczestniku" chyba nie wiesz, co to jest alergia??? Jak ktos ma alergie na lakier, to po prostu NIE MOZE w takim pomieszczeniu przebywac, zeby nie wiem, jak chcial.
Mimo tego, ze bylam bardzo zawiedziona, ze MB nie mogl wystapic, poczulam sie naprawde dobrze potraktowana tym, ze chcialo mu sie zostac i wyjasnic wszystko osobiscie. A nie musial.
Troche wiecej empatii i zyczliwosci w stosunku do innych zycze. Zamiast wszechobecnych pretensji do innych i podejrzewania ich o lenistwo, niechec czy zlosliwosc.

# uczestnik

26.04.2006 15:57

megi-widzę że trudno wyciągnąć Tobie wnioski z mojego zapisu.Przewrotność była podstawą tego co chciałem napisać o Michale B.Czy ten kto kupił bilet może mieć pretensje do tego co śpiewać chce a nie może ? Czy nikt wczesniej nie wiedział ze organizuje wysęp i jednoczesnie malowanie ?.To przecież element naszego bialołęckiego szybkiego rozwoju. Słuchaj i pracuj.Wtedy kreci się wszystko.Mowisz o chorobach - alergia. Kiedyś była migrena i....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy