REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mięczak Bajor

# uczestnik

24.04.2006 21:36

Miał wystąpić w naszej nowoczesnej budowli -chlubie Białołęki - dumie Smoczyńskiego i Semetkowskiego ,kompleksie Van Gogha -BOku.Przeprosił w niedziele że nie może spiewać w pomieszczeniu gdzie malowano lakierem- w sali widowiskowej podloge. Obrazalski (hi,hi,hi ).Przecież to wszystko zakończone a nie odebrane.My Białołęczanie możemy oddychać kurzem z nie malowanej podlogi a on nie.Nasze wladze sa dumne z zahartowanej publicznosci białołęckiej a taki Michal nie ma czym oddychać.Wstyd Michale ale tutaj są takie zwyczaje .Wieśniackie bo przecież Burmistrz to nie potomek Radziwiłów.Pies u niego wytrzymał tyle bez dachu nad glowa a Ty nam mówisz że masz alergie .Stary ....

# bury

24.04.2006 21:58

czy tą aferą kompleksu, jak to nazwal uczestnik zajmie się wreszcie NIK? nie mieszaj do tego VAN GOGHA, bo w grobie się przewraca, może zmienić nazwę ulicy na partaczy albo olewaczy, mamtogdziesiów czy jeszcze inaczej?

# Bajerant

25.04.2006 07:51

Nie wiem czy na znak protestu Van GOGH specjalnie nie pozbawił sie ucha przewidujac że Smok wraz z Tedem spartaczą aż tyle-Gospodarność.Gdy się slyszy na dwa -czlowiek Bialołęki ma straszny ucisk na mózg co może spowodować epidemie. Jestem przekonany że w tej sprawie swój glos zabierze Matka....znana z czulośći nie tylko do ludzi.Bo czy ludzie ratusza to nie komedianci ?

REKLAMA

# roger

25.04.2006 08:38

zapytajcie sPOkojnego albo Piotra W. Dąbrówka to wam powiedzą czyja to wina, że Bajor nie zaśpiewał
albo w wyborczej przeczytajcie :-)))))))))
zaraz wam się rozjaśni, rzecz jasna jeśli już tego nie wiecie

# megi123

26.04.2006 12:08

"uczestniku" chyba nie wiesz, co to jest alergia??? Jak ktos ma alergie na lakier, to po prostu NIE MOZE w takim pomieszczeniu przebywac, zeby nie wiem, jak chcial.
Mimo tego, ze bylam bardzo zawiedziona, ze MB nie mogl wystapic, poczulam sie naprawde dobrze potraktowana tym, ze chcialo mu sie zostac i wyjasnic wszystko osobiscie. A nie musial.
Troche wiecej empatii i zyczliwosci w stosunku do innych zycze. Zamiast wszechobecnych pretensji do innych i podejrzewania ich o lenistwo, niechec czy zlosliwosc.

# uczestnik

26.04.2006 15:57

megi-widzę że trudno wyciągnąć Tobie wnioski z mojego zapisu.Przewrotność była podstawą tego co chciałem napisać o Michale B.Czy ten kto kupił bilet może mieć pretensje do tego co śpiewać chce a nie może ? Czy nikt wczesniej nie wiedział ze organizuje wysęp i jednoczesnie malowanie ?.To przecież element naszego bialołęckiego szybkiego rozwoju. Słuchaj i pracuj.Wtedy kreci się wszystko.Mowisz o chorobach - alergia. Kiedyś była migrena i....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break