REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# rorbi

10.03.2015 08:48

Zatrudniliście chyba jakiegoś nowego do pisania o autobusach. OK, to ważna sprawa - ale niech się ruszy i rozmawia z ludźmi. Bo jest tak, że jest żenada! Radni nas sprzedali za swoje stołki. Autobusy jeżdżą stadami, nie ma w nich miejsca i ogólnie to powstała masa nowych i zbytecznych linii. Przecież E-3 i E-7 to nic inneog jak skrócone autobusy zabrane ze 160 i 527, a 412 to autobusy zabrane z 512. Trzeba być idiotą, by tego nie widzieć! I co robią radni - ich zapytajcie, piszą po lewej jakieś banialuki, więc niech napiszą co zrobić dla usystemztyzowania komunikacji.

# hans

10.03.2015 10:48

Buhahaha, 330, wracaj autorze do rodziny, wiosna idzie, trzeba siać, zagospodarować odłogi.

# Tomek

10.03.2015 13:48

"Jędrzej Kunowski. - Większość pasażerów chce dojechać do pierwszej linii metra, nie do drugiej."
Mieszkam na Zaciszu, pracuję na Służewcu. Jechałem dziś do pracy 40 minut (190-M2-M1). Bardzo dziwi mnie wypowiedź radnego, bo zupełnie się z nią nie zgadzam. Czuję się reprezentowany przez kogoś, kto próbuje mnie uszczęśliwić na siłę.
"Na dojazd na Służewiec trzeba poświęcić obecnie niestety prawie godzinę"
Ponownie, 40 minut z zegarkiem w ręku (Młodzieńcza-Wilanowska).

REKLAMA

# zaciszanin

10.03.2015 14:12

#Tomek napisał(a) 10.03.2015 13:48
Bardzo dziwi mnie wypowiedź radnego, bo zupełnie się z nią nie zgadzam. Czuję się reprezentowany przez kogoś, kto próbuje mnie uszczęśliwić na siłę.
"Na dojazd na Służewiec trzeba poświęcić obecnie niestety prawie godzinę"
Ponownie, 40 minut z zegarkiem w ręku (Młodzieńcza-Wilanowska).

Więc Tobie pozostawienie trasy 512 na trasie do pl. Bankowego w niczym nie przeszkadza. Możesz przesiąść się do metra na Wileniaku

# zsipaz

14.03.2015 05:10

Pl. Hallera to nie Targówek Fabryczny, tylko Nowa (a nawet nowsza) Praga.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy