REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Masa Krytyczna przez Białołękę!?

 cezar

25.06.2005 00:14

Witam
Wczoraj w godzinach "mocno" Popoludniowych(18-21) Przejechała Kolejna (czerwcowa) MK tym razem przez Nasza dzielnice gdzie była 1st Time! Białołeczanie Byli mocno zszokowani widokiem 2030 cyklistów. Mam nadzieje ze dzieki temu w kazdy ostatni piatek miesiąca przybedzie na Konwaliowej (17:30) osób wybierających sie na comiesieczny przejazd.
Pozdro
Masowicz z
Białołęki

# Duśka

26.06.2005 01:11

Wracałam właśnie z Selgrosa i przyblokowali mnie w samochodzie na Erazma na 20 minut. Byłam zaskoczona, bo nic nie wiedziałam o tej akcji. Ale to jeszcze nic. Po pół godzinie bardzo się śpieczyłam na Wolę i znomu mnie dopadli przy Mc Donaldzie na Modlińskiej. Wtedy się już wkurzyłam. Nie mam nic przeciwko jeździe na rowerze, ale trzeba to wcześniej roztrąbić, tak żeby nie zaskakiwać ludzi. Nawet nie wiem czemu to wszystko służyło. Może ktoś mi to wyjaśni? Duśka

# M.

26.06.2005 09:29

www.masa.waw.pl tam wszelkie informacje....

REKLAMA

# pedał

26.06.2005 11:19

no i co z tego tępa babo jak masz tłustą dupę to niedziwne że wozisz ją samochodem a nie brykasz na rowerze

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.06.2005 14:01

... ales pojechal tej kuchcie ...no, daj spokoj !

# Meter

26.06.2005 16:51

Jedni jadą drudzy stoją.... tak to już jest. ale tu na forum było wcześniej info ze bedzie taki przejazd. Widać, że przeoczyłaś go Duśka...

REKLAMA

# M.

26.06.2005 22:22

Kolega Rudolf napisał "ZAPROSZENIE NA WMK" wystarczyło kliknąć poczytaj i wszystko byłoby jasne.....a MAsa jest naprawdę dobrze roztrąbiona, co prawda zawsze może być lepiej, ale nie mamy co narzekać.......myster #pedał --> z całym szacunkiem, aleś trochę koleś przegiął, ale wierze że w dobrej wierze....
pozdrawiam rowerowo

 Rudolf

26.06.2005 23:25

Zgadza się. Uprzedzałem o masie i parę osób napewno wiedziało z forum co będzie grane. Jednak ta informacja mogła nie dotrzeć do każdego, bo nie kazdy ma jeszcze neta.

# andrzej

27.06.2005 18:37

a poza tym znam takie wstrętne babozjady wszędzie się spieszą i nawet karetki nie puszcza bo one mają pierszeństwo i w swojej tłustej dupie mają innych, sma byłem świadkiem jak baba blokowała przez 2 min karetke potem się tłumaczyła że sie jej spieszyło. Powiesić takie mendy to mało.

REKLAMA

# Duśka

27.06.2005 23:30

W odpowiedzi dla "M": Bardzo dziekuję, z przyjemnością zajrzę na te stronę. Pytam, bo lubię wiedzieć. A rzeczywiście dawno nie zaglądałam na forum i nic nie wiedziałam o tym.
W odpowiedzi dla "pedała": Żebyś się nie zdziwił jak często jeżdżę na rowerze, pewnie częściej niż ty. Jak jeszcze pieluchy w zębach nosiłeś to ja z tatą na rajzy rowerowe po całej Polce jeździłam. I nie dlatego, że było modnie, albo prezentowało się nowy model roweru. I ścieżek rowerowych też nie było. A forma twojej wypowiedzi jest na tyle wulgarna, że sam sobie wystawiasz świadectwo.
W odpowiedzi dla "Matki Sławka z Gdańska": A ty dalej leczysz swoje małomiasteczkowe kompleksy obrażając ludzi? Przecież nawet mnie nie znasz, więc jak możesz tak komentować? Może w sklepie mówisz mi "dzień dobry"?
W odpowiedzi dla "Andrzeja": Jeżdżę samochodem już 24 lata. I to w opini znajomych (i nawet męża, z ci z reguły są najbardziej krytyczni) podobno bardzo dobrze. Na pewno nie zatarasowałabym drogi karetce i maluchy na drodze również traktuję jak normalnych kierowców tyle, że w gorszej sytuacji ode mnie bo ich wszyscy parterzą. A ja też kiedyś jeździłąm maluchem i wiem jakie to uczucie być spychanym z drogi przez nowobogackich. Więc nie wyjeźdżaj mi tu z takimi prymitywnymi tekstami, bo ci opowiem jak jeźdża zakompleksieni faceci. A prywatnie może mnie znasz z sasiedztwa i lubisz?
I już więcej tak się nie zachowujcie, lepiej sobie o czymś fajnie pogadajmy. OK?
Pozdrawiam wszystkich - Duśka

 cezar

28.06.2005 00:27

Woooow Jak sie temat Rozwinał,a ja tylko chcialem poinformować co sie wydarzyło u nas w dzielnicy.
Nastepnym razem zapraszam wszystkich Tu zgromadzonych "złośników" na MK i wtedy zobczycie jak sie jezdzi Rowerkiem po stołecznych Ulicach.
Pozdro!

# NORMALNA

28.06.2005 11:01

cholerni pedalarze, najpierw pod blok pojarać a potem na rower, żeby tradycji stało się zadość-DEBILE

REKLAMA

 cezar

28.06.2005 11:09

"NORMALNA" normalnie Nie jest Normalna!

# andrzej

30.06.2005 20:26

nie chodziło mi o nowobogackich tylko o kulture kierowców na naszych drogach OGÓLNIE, nie wazne ile jeżdzisz ważne jak się zachowujesz a u nas to normalne że każdy się śpieszy i niepatrzy na innych, to jak ktoś się zachowuje w domu czy do sąsiadów nie zanczy wcale że na drodze jest identyczny różne cuda widzaiłem pracując w drogówce i pewnie sporo jeszcze zobaczę, a dl amnie wyjeżdzanie z maluchami to jest dziwne przeciez maluch jest u nas popularnym jak by niepatrzeć samochodem i wielu wiel nim przejździło(chociaż nie kwestionuję ze maluch to kosiarka ).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy