REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Parking przy Topolowej

# kj

30.06.2005 18:05

Z jednej strony bardzo fajny pomysł z tym parkingiem, w koncu bedzie bezpieczniej wzdłuż topolowej, w co wątpie, bo buractwo nadal wcześniej będzie parkować na chodniku.
Ale z drugiej strony więcej miejsca na parkingi jest na światowida naprzeciwko książkowej, więc kiedy tam?

# lanos

01.07.2005 14:04

ja będę swojego lanosa na raty parkował nadal tam gdzie mi się podoba i nikt mi nie będzie mówił, że na topolowej nie można, koniec tematu, nie będę latał 300 metrów do domu bo ktoś raz na dwie godziny nie może przejść

# antylanos

02.07.2005 09:27

To uważaj na lusterka kolego... Bo może ktoś przez "przypadek" przestawić Ci je o jakieś 500 metrów w stosunku do twojego superlanosa

REKLAMA

# kj

02.07.2005 11:34

lanos postaw namiot na wielopoziomowym, parkuj obok, bedziesz mogl wysiadac odrazu do duzego pokoju...

 Rudolf

03.07.2005 16:51

Może w końcu ulica na tym odcinku będzie normalnie przejezdna tak jak powinna być. Ale widziałem, że robią tylko kawałek parkingu. Może z czasem zrobią więcej miejsc parkingowych.

# Ola

04.07.2005 08:42

Jezu, ale macie buraków na tym Tarchominie ;(

REKLAMA

# Iwonka

04.07.2005 08:45

hehehe, to ci co to sie ze swoich super polonezów na lanosy przesiedli ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break