REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# twister

08.03.2013 16:12

nie lepiej się skremować?

# rozbawiony

13.03.2013 01:09

albo żyć wiecznie...

# TURYSTA

03.11.2013 20:09

Czy po to cmentarz Bródnowski został oddany w zarząd kurii aby łupić polaków. Dlaczego o cenach za przedłużeni miejsca pochówku na kolejne 20 lat jest do uzyskania tylko w kancelarii /czy to jest tajemnica/ DLACZEGO KANCELARIA KAŻE PŁACIĆ WSZYSTKIM ZA PRZEDŁUŻENIE MIEJSCA POCHÓWKU NA KOLEJNE 20 LAT A ZAKŁAD POGRZEBOWY ŻE MIEJSCE NA 3 KONDYGNACJE W GROBOWCU MUROWANYM OPŁACA SIĘ PRZY ZAKUPIE GROBU I PRZY NASTĘPNYM POCHÓWKU , W 2012 ROKU BYŁO TO 650 ZŁ cZY ZARZĄD CMENTARZA RACZY ODPOWIEDZIEĆ

REKLAMA

# Oburzony

01.11.2014 09:49

Ludzie,to przecież można zmienić!
Trzeba tylko chcieć!

# aza

01.11.2014 21:16

po to żyjecie na tym świecie aby płacić. przecież nie weźmiecie pieniędzy ze sobą na tamten świat, wszystkie musicie czy tego chcecie czynie zostawić tutaj. tak więc tu płacicie za siebie i innych po ich śmierci fizycznej.

# b.b.g.

12.04.2016 14:36

AZO, w chwili śmierci bliskiej osoby człowiek oddałby wszystko. Gdy umarł mój Tata to w ramach "co łaska" oddałam księdzu całą moją miesięczną pensję ale wtedy miałam pieniądze. Obecnie nie mam i tu się zaczyna problem. Co zrobić jeśli osoba nie mająca kasy musi zapłacić cmentarną daninę?

REKLAMA

# Elizabeth

23.06.2016 00:29

Mój syn w tym roku na cmentarzu w Marysinie Wawerskim na wiosnę opłacił grób na jedną osobę na następne 20 lat, poprzednia dwudizestka skończyła się w lutym i zapłacił ;168 zł (słownie sto sześćdziesiąt osiem). Trzy razy Go pytałam, bo nie mogłam uwierzyć. Jakiś cud ?

# azja

22.04.2017 13:58

Durnota tych księży ci to się nigdy nie nażrą bodajby oni poumierali pasi brzuchy

# lena11

24.06.2019 13:49

#twister napisał(a) 08.03.2013 16:12
nie lepiej się skremować?
a skąd wiesz czy do trumny trafią twoje prochy

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024