REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Marginalia Filozoficzne

# Zniesmaczony

27.09.2004 14:50

Czy admininstrator nie mógłby jakoś przyciąć języczka M.F.? Zawsze, kiedy trafiam na te "wypowiedzi" czuję się jakbym wdepnął w psią kupę na trawniku, brrr!

# riva

27.09.2004 16:57

a mnie się podoba. Momentami chamstwo okrutne, ale o Mc Donalds było extra

# Marginalia_Filozoficzne

27.09.2004 21:29

... a tyle sie prosi, zeby nie deptac trawnikow !

REKLAMA

# Alfa i omega

27.09.2004 22:25

Hmm zdziwaczałych pustaków Ci u nas dostatek... Marginalia na margines!!!

# Marginalia_Filozoficzne

27.09.2004 23:57

Moze to dobry pomysl, zeby co ciekawsze recenzje przekleic w jedno miejsce ? co? W formie takiej Ksiegi, skoro juz tematy zostal zalozony. "Zapraktykowalysmy" to na mieszkancu i stad on moze poczuc sie wyrozniony, ale bez przesady, towarzysza mu inni i to nie gorzej. Prezentujcie sie ponizej:
#mieszkaniec2004.09.02 20:26 "Drugiego, takiego idioty jak marginalia_filozoficzne to na tym forum nie ma. Jak masz pisać bzdury to lepiej wogóle nie pisz"
#mieszkaniec 2004.09.24 14:18 "Rozczarowały mnie Ekskrementalia_Filozoficzne. Zawsze myślałem se skrycie, że ta "filozofia" rodzi się na troszkę większej świadomości"
#Webster 2004.09.17 22:39
No i znowu pedał pokazał swoją "normalność". Mam nadzieję, że po tej wypowiedzi już nawet Ci którzy "tolerowali" tę chorobę dojdą do wniosku, że pedalstwo nie jest normalne i wymaga natychmiastowego leczenia.
#mieszkaniec 2004.09.02 20:26
Drugiego, takiego idioty jak marginalia_filozoficzne to na tym forum nie ma. Jak masz pisać bzdury to lepiej wogóle nie pisz.
#urzędas sąsiad 2004.09.01 09:09
Marginalia... a reszta rodziny normalna ???????
u.s 2004.09.01 09:50
#Marginalia... PRZEPRASZAM ale Twój styl mnie irytuje.
Pozdrawiam - urzędas
#Piter 2004.09.01 20:49
Marginalia...Ten adres powinien Cię zainteresować;
JANA III SOBIESKIEGO 9
nr. tel do izby przyjęć - 842 26 88
#mieszkaniec 2004.09.02 20:29
Jest jeden prosty, ale jakże skuteczny pomysł na osobnika podpisującego się Marginalia_Filozoficzne. Poprostu ignorowac wszystko co pisze. Nie komentować, nie odpisywać, nie udzielać się. Pozdrawiam
#TDK2004 2004.08.24 23:47
marginalia_pedalskie - ty jesteś jakis poje...ny. Nie odwracaj kota ogonem. Gadamy tutaj o zboczeniu w postaci pedalstwa i jak z tym leczyć a nie o typku który poprostu ma "mocniejszy łeb" niż 12 bejów na raz wziętych (wiadomo pedały nie piją). Widze że nie masz z kim w domu pogadać (czyżby twój "żona" wyzdrowiał i znalazł sobie kobietę?) i wylewasz na forum jakieś złote myśli ....

# Zniesmaczony

28.09.2004 07:51

P.S. Wersja dla mieszkańców osiedli: w psią kupę na chodniku...

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

28.09.2004 10:59

he... wiesz ... chyba nie umiemy tego skomentowac. Moze wybierz sobie cos z wpisu powyzej. Cos na zime, no i zeby bylo ci do twarzy... My proponujemy na sam poczatek fragmnecik komentarza faszysty tedeka z dnia 24 sierpnia. Zacytujemy w takim razie te slowa:
"Zniesmaczony - ty jestes jakis poje...ny. Nie odwracaj kota ogonem"
Oczywiscie zostaw z boku te obrzydliwe inwektywy. Zastanow sie glebiej nad tym, jak chodzisz i dokad idziesz. Moze wtedy spotkania na drodze twoejgo zycia beda mniej aromatyczne i nerwowe. Nie bedziesz wyskakiwal na widok sasiada z trawy upackamy g...nem, zeby ostentacyjnie przejsc pare metrow po trotuarze ... Po co ci takie spektakularne zachowania. Zastanow sie nad tym, dobrze ?

# Mieszkaniec

28.09.2004 11:36

Nie jest aż tak źle z tymi Marginaliami. Spontaniczność, raczej bez manipulacji. Tematyka stosowna do zainteresowań. "Wnosi nowy kontrapunkt" - jakby powiedział pamiętny Wyjątkowy_Historyk.

# alas

28.09.2004 13:35

SAdzę sobie ,ze lepiej czytać Go -bo jednak zmusza do myślenia niż wspierać "zagubionych" odpowiadając na pytania typu -czy nie wiecie gdzie jest szewc?.Pomimo że się kryje to myślę że to nie głupia osoba.

REKLAMA

# Zn.

29.09.2004 07:49

He, he, dobrze, dziękuję za sugestie, ale na tym kończę temat, bo szkoda mi cennego czasu. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz zagościsz na tych łamach, ale ja będę skrzętnie omijać Twoje wpisy.

# Webster

01.10.2004 14:39

Wystarczy, że mnie troche nie ma na forum i już od razu pederaści zaczynają szaleć, powiedzmy wreszcie jednoznacznie NIE! pederastii i innym zboczeniom które należy leczyć nie zaś promować. Nie odpowiadajmy więcej na posty marginalnego pederasty, nie bierzmy udziału w rozpoczynanych przez niego dyskusjach.

# Marginalia_Filzoficzne

01.10.2004 21:08

Ladnie, ale szkoda, ze tak pozno. Na drugi raz, wpisuj nam siewedlug kolejnosc, bo nie bedziemy tego sortowac w nieskonczonosc, jasne ? Zapamietasz ?

REKLAMA

# Webster

01.10.2004 23:24

Marginalny: a może byś tak się umówił na żywo? Pogawędzilibyśmy sobie, wyjaśnili kilka kwestii itp.. bo wiesz tutaj nie wiele rozumiem z Twojego bełkotu ale na żywo zapewne zrozumiałbym więcej, i Ty też byś sporo zrozumiał, zwłaszcza, że ja całkiem dobrze gestykuluje...

# Marginalia_Filozoficzne

02.10.2004 10:00

Mistrz Gestykulacji niestety umarl , a calkiem dobrze, to dla nas jakby wcale. Pracuj nad soba. Powtorz koniecznie wklajanie w stosownym porzadku i nie kpij z tych, ktorzy potrafia to robic. Przygladaj sie i zapamietuj. Nie zalamuj sie, to poczatek semestru. Zdasz ? Masz szanse.

# Webster

02.10.2004 10:13

No widzisz pedrylku, boisz się spotkania, na forum to kązdy uruje a potem jak co do czego to pedałek się wymiguje.

REKLAMA

# Zn.

02.10.2004 10:45

Websterze! Nie wiem czy ten cały bełkot mnie dotyczy, bo choć czytam usilnie swoje wypowiedzi, to nie znajduje w nich śladu "pedrylstwa". Czyżbyś czytał miedzy wierszami lub w moich myślach?
Szkoda mi czasu na tak prymitywną "dyskusję", pozostaję w nadziei, że Ty i podobni Tobie (patrz:MF) jakoś się dogadacie i znajdziecie czas i chęć, by sobie podać rączki w realu.
Żałuję, że rozpocząłem ten temat, niepomny przysłowia "nie rusz g., bo się ubrudzisz".
Pa!

# Zn.

02.10.2004 10:49

Websterze, przepraszam, pomyłka, choć nie popieram Twoich metod i słownictwa, to cieszę się, że popierasz moje zdanie na temat typów MF.

# Marginalia_Filozoficzne

02.10.2004 13:16

... Zn, ten belkot ciebie nie dotyczy. Wydawac by sie moglo, ze od 2004.09.29, od godziny 07:49, rozumiesz, ze ten belkot was nie dotyczy ? Ale, nie. Widac nie rozumiesz. Powtarzamy jeszcze raz, tak ?
#Zn. ten belkot was nie dotyczy
Rozumiemy, ze bycie w centrum uwagi jest mile i tak jak My chcielibyscie doswiadczac "popularnosci" , ale w tym celu trzeba byc przynajmniej Pedalem, a nie tylko fundatorem tematow o Marginaliach. Filozoficznych z podkresleniem zreszta

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

03.10.2004 22:01

Po co zakladac nowe tematy ? Kacik do popisow na Nasz Temat jest tutaj. Towarzystwo doborowe, badz i ty wsrod nich
"#BW AVETKI 2004.10.03 20:00
Margines Filozoficzny, Społczeny itd. niczym pluskwa milenijna w moim laptopie zagnieździł się na tym forum. Wielu podejmowało wysiłek dyskusji z ww.,m.in. ja. Po licznych doświadczeniach i propozycjach ze strony Marginesa na wspólne spożywanie ogórów i grzybów - FUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! - stwierdzam, że należy Go totalnie ignorować! To kretyn! Pozdrawiam!"

# Marginlia_Filozoficzne

03.10.2004 22:09

A to jest taki kawalek , ktory bardzo ladnie koresponduje z ukochanym motywem #Zn. , czyli trawnikiem...
...
#BW AVETKI 2004.10.02 23:35
MARGINES! ludzie hetero jak chcą uprawiać to nie wyłażą na trawę przed blokiem, więc Ty też uprawiaj do woli (pomny na słowa Pawła, że "mężczyźni współżyjący ze sobą nie wejdą do Królestwa Niebieskiego" - a propos: znałeś to???), ale w swojej chałupie, a nie na forum. Przynajmniej nie na tym.

# Marginalia_Filozoficzne

11.10.2004 10:59

#gosc 2004.10.11 09:54
PS. A marginalne ciotowate dyskusje tylko powodują, że nikt, kto czyta wątki na tym forum, nie weźmie ich poważnie.

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

17.10.2004 11:46

# Marginalia_Filozoficzne 2004.10.17 00:36
Hm..
"A gdy już wróciliśmy, to domu mała przegrycha, w ramach eksperymentów, szukania nowych wrażeń - tak o to trudno teraz
No więc Antoni walnął kupę w talerz i mówi - Jedz!
Nikt mi w kaszę dmuchał nie będzie, więc biorę palec, nabieram spora porcję parującego gówna Antoniego i jem - a co mi tam.
I wiecie, co? Nie wiem, co on dzisiaj jadł, ale mogłby sie zdrowiej odżywiać gówniarz jeden!"
Jezyk opozycji katolickiej, reprezentowanej przez takie krysztaly sierpnia , jak np. Sila Nowicki .. he, he.. . czy, przepraszamy najmocniej za slowo: Jezioranski , " bardzo lubial" uzywac slowa "Falszywka"
Powyzej przyklad. Wykonany noca, w kuchni przez Bartka,
Zbawiciela Bialoleki !
Bartek jest dobrym finansista. Przemienia 11.400 prywatnych oszczednosci na 56.00 zlotych publicznej dotacji i zamienia wakacje w Pludach na Majorke !
Teraz zapragnal slawy i "literackiego" talentu.
Coz Bartku ... Jezeli jestes w tej chwili po mszy i sie pomyslnie skomunikowales, to z pewnoscia nie jedzie ci juz z ust. I dlatego mozesz spokojnie odpowiedz - Dziekuje - na Nasze mile - Powodzenia !

# Rysio.Ochucki

19.01.2005 22:37

Marginalia_Filozoficzne... O mamusiu najsłodsza... Toć to... cud Jak on tej dotacji dokonał?
Bo z pustego w próżne to i salomon nie nalał... Ale może gdyby z udziałem skarbu państwa przeniesiono go do spółek to pewnie uczyłby się od Bartka. Zdradzisz mamo tajemnicę tego "cudu" ?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.03.2005 11:24

Do nobilitujacych Nas opinii, dodajmy dzisiejsza Perle wydobyta o godzinie 9:36, z ''macicy'' Pana Doktora:
Dobra, cytujemy:
'' #doktor 2005.03.20 09:36
mszg,
bełkoczesz jak zwykle jakieś bzdury, które chyba tylko Ty rozumiesz
Polecam kontakt w moim gabinecie, jako ciekawy schizofrenii przypadek dostaniesz zniżkę na leczenie długoterminowe''
Dobroczynco ! Jezeli masz w oczach, to cos co ma aktualnie uzywany Minister Zdrowia tego nadwislanskiego kraju, to gotowe jestesmy odwiedzic Twoja kozetke i rozlozyc na niej problema i nie tylko....No ? Nie jestesmy zamkniete...w sobie ... i bedzie mial Pan Doktor dobry kontakt, gwarantujemy. Tak ?
Wiecie Drodzy, tak sobie milo poczytac czasami, co tez ludzie wygaduja i popatrzcie....a wlasciwie poczytajcie:
'' Po licznych doświadczeniach i propozycjach ze strony Marginesa na wspólne spożywanie ogórów i grzybów - FUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! - stwierdzam, że należy Go totalnie ignorować! To kretyn! Pozdrawiam! ''
To bylo rwanie, co Bartek ... malo brakowalo, a byc polknal ...he, he...te marynaty

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.06.2005 10:38

Prosimy spojrzec ! Jak mozna ? Mozna: krotko, rzeczowo i bez zbednych ceregieli...
#kk 2005.06.27 22:02
A ty chamie się nie odzywaj jak nie masz nic do powiedzenia!
Buraku, wracaj tam skąd przybyłeś a nie udajesz miastowego.
Brak mi słów, co za palant ?!
Przynajmniej nie plujesz resztkami maslakow , tak jak Bartek.
Witaj w Rodzinie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy