REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zaproszenie na WMK

 Rudolf

21.06.2005 09:27

Zachęcam wszystkich forumowiczów na przyjazd na pl.Zamkowy w ten piątek(i nie tylko) na godzinę 18 00 na rowerze. Jest to impreza odbywająca się co miesiąc, lecz w tym miesiącu jedziemy na Tarchomin.
Planowana trasa przejazdu:
Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Most Poniatowskiego, Al. Zieleniecka, Targowa, Wileńska, Konopacka, Strzelecka, Środkowa, 11 Listopada, Św. Wincentego, Kondratowicza, Bazyliańska, Wysockiego, Marywilska, Płochocińska, Modlińska, Obrazkowa, Myśliborska, Strumykowa, Stefanika, Światowida, Modlińska, Jagiellońska, Most Gdański, Słomińskiego, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Pl. Bankowy, Senatorska, Stare Miasto.
Jadąc na Mase spotykamy się na przystanku Konwaliowa(w str. centrum) o godz. 17 20, gdzie dołączają do nas ludzie z Legionowa. Zapraszam.
www.masa.waw.pl

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.06.2005 10:57

Dzieki Rudi
Oby tylko nie byla to eskalacja drogowego chamstwa, ktorego pokaz zafundowala Masa ( niestety ! ) w maju.
Oby Matka nie musiala sie za Was wstydzic...
Dlatego w intencji tych, ktorzy poprowadzą Masę oraz tych, którzy miejmy nadzieje ze w spokoju, pojada za swoimi pasterzami, Matka wznosi blaganie o wspolne zanucenie Psalmu nr 23.
Bardzo proszę:
Pan jest moim pasterzem, niczego mi nie braknie,
pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Prowadzi mnie nad wody, gdzie odpocząć mogę,
orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po ścieżkach właściwych
przez wzgląd na swoją chwałę.
Chociażby, przechodził przez ciemną dolinę,
zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.
Kij Twój i laska pasterska
są moją pociechą.
Stół dla mnie zastawiasz
na oczach moich wrogów,
Namaszczasz mi głowę olejkiem,
kielich mój pełny po brzegi.
Dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni życia.
I zamieszka, w domu Pana
po najdłuższe czasy.
Poo-o, naaaaj-dluzszeeeeee czaaasyyyyyyyyyy-y !
Ach, jak jest pieknie ...
Swoja droga... bardzo to ciekawe jak tarchominskie uliczki przezyja zjazd 2000-3000 rewerow ?
No wlasnie Rudi powiedz nam Kolego, co sadzisz o frekwencji ? Peknie majowy rekord masy, czy nie ?

 Rudolf

21.06.2005 19:38

Wg mnie można się spodziewać ok. 2600 osób. Tylko boję się jednego - buractwa na rowerach, które zacznie jeździć pod prąd, psując w ten sposób obraz Masy. A co do masy majowej to na 2300 osób było 2 gliniarzy na motorkach, którzy obstawili tylko ze 3 skrzyżowania(nie licze gliniarzy na początku i na końcu), a w dziury pomiędzy rowerzystami wjeżdzali kierowcy. Tutaj akurat policja dała d***.

REKLAMA

 cezar

25.06.2005 00:17

Co było to było... nierozgrzebujmy tego. W tym mieisącu było 'nawet' spokojnie.
Pozdro!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA