REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

mandat strazy miejskiej

# jack73

24.03.2004 19:46

Nasza cudowna straz miejska czatujaca z lenistwa jak zwykle przy wypozyczalni video przy urzedzie "gminy" dopadla mnie na postawieniu na 10 sekund samochodu przy owej wyporzyczalni. Wyszlo 2 nieogolonych obdartusow i po umaralniajacej gatce i spisaniu danych zostalem poinformowany o mandacie w wyskokosci 100 zl. To ze jak na taki czyn jest to kwota z kosmosu to jedna sprawa, ale pytanie: odmowilem przyjecia mandatu, nie dostalem zadnego swistka od nich ani nigdzie nie kazali mi sie podpisac - co to oznacza? olali sobie bo chcieli w lape czy dostane wezwanie z sadu jednak?

# ent

25.03.2004 11:31

Ciekawe. ze na Topolowej, gdzie parkujacy debile stwarzają zagrożenie na drodze (aby ich ominąć, trzeba jechać środkiem drogi) i blokują chodniki, jakoś straż nie przyjeżdża.
Może komendant SM mieszka na Buczynku?

 Rudolf

25.03.2004 11:45

Bo Oni zajmują sie tylko drobnymi sprawami, które pójdą szybko i gładko. Nier zajmą sie na Topolowej tymi samochodami bo to wymagałoby czasu. To tak samo jak kiedyś na Picassa, zaczęli wystawiać mandaty i blokady na koła na całej długości. Cała akcja trwała 1 dzień i od następnego dnia znowu to samo. Więcej w tej sprawie sie juz nie pojawili. To jest jak walka z wiatrakami, ale jakby codzienie w te rejony zaglądali to sytuacja mogłaby ulec zmianie.

REKLAMA

# eo

25.03.2004 13:47

Popieram pomysł aby straż miejska codziennie wlepiała mandaty na Topolowej i innych podobnych miejscach , chociaż wiele razy widziałam jak parkujący na Topolowej podczas interwencji straży prowadzili dyskusje i odjeżdżali zadowoleni bez mandatu . Więc jak mają się nauczyć że tam się nie parkuje??? Gdyby raz i drugi zapłacili wysoki mandat to w końcu przestaliby parkować.

# jack73

25.03.2004 16:25

Dzieki wszystkim za odpowiedz:-)))) pozdrawiam

# xyz

26.03.2004 23:33

nie parkować tam gdzie nie wolno

REKLAMA

# jack73

29.03.2004 09:05

a czy ja sie pytalem czy wolno parkowac tam gdzie nie wolno czy o cos innego?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024