REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

08.06.2021 09:31

Nazwa mostu "z czapy". Równie dobrze można było za patrona wybrać Bolesława Prusa - pięknie opisał Warszawę w Lalce. Ale to nie jest przesłanka, aby most nazywać jego osobą. Ale "tęgie" głowy z PO wykombinowały tak, a nie inaczej i trudno. Rządzi nami taka właśnie "yntelygencja".

# Jelonkowy

08.06.2021 10:38

Równouprawnienie. Teraz każdy most będzie kobietą. Szkoda, że mieliśmy tylu królów, a królewien tak niewiele, stąd te problemy radnych z patronem. Historia jest szowinistyczna, więc radni próbują coś z nią zrobić.

# swojak

08.06.2021 18:46

To w takim razie powinni na patronkę mostu wybrać jakąś czarnoskórą lesbijkę, najlepiej wyznania mojżeszowego lub islamskiego. Wtedy za jednym zamachem można by zadowolić 2-5% społeczeństwa. Ale powinna też mieć polskie korzenie. Może kiedyś taką znajdą.

REKLAMA

# Feminaviedzenie

09.06.2021 22:58

#Jelonkowy napisał(a) 08.06.2021 10:38
Teraz każdy most będzie kobietą
Tera każda mosta będzie kobietą.

# Rafał

10.06.2021 08:47

A mnie się nazwa nowego mostu podoba. Nie mam też problemu z tym, że każda mosta będzie kobietą. Kobiety nas rodzą, wychowują, chuchają i dmuchają, byśmy wyrastali na porządnych ludzi. W pełni zasługują na to, by być patronkami mostów.

# Arnold

11.06.2021 10:48

#swojak napisał(a) 08.06.2021 09:31
Nazwa mostu "z czapy". Równie dobrze można było za patrona wybrać Bolesława Prusa - pięknie opisał Warszawę w Lalce. Ale to nie jest przesłanka, aby most nazywać jego osobą. Ale "tęgie" głowy z PO wykombinowały tak, a nie inaczej i trudno. Rządzi nami taka właśnie "yntelygencja".

Gdyby tęgie głowy z PISu rządziły w Warszawie to mielibyśmy most im. Lecha Kaczyńskiego, a to byłaby już tragedia.

REKLAMA

# z Wawra

11.06.2021 16:27

A mnie zarówno. Most jak most, może być nawet miedzeszyński albo nowy. My w domu wiemy, o który chodzi.

# Michal

15.06.2021 21:52

Ci co maja problem z żeńską nazwą dla mostu, bo most to "ON" niech rozpatrzą przypadki ulic z męskimi nazwami, po przecież ulica czy też aleja to "ONA" ;) Mnie tam się podoba ta nazwa -"jedź mostem Jagiellonki...", "jadę Jagiellonką...", "dobra, już przeleciałem Jagiellonkę..." lepiej brzmi niż "już przeleciałem Grota" ;P
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break