REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Magdalena Roguska

# Tadeusz z Łąkowej

13.11.2010 16:36

Takmało wiemy o naszych kandydatkach.Czy to ta radna ktora nie odezwala się ani razu przez calą kadencję ? I czy to także młody aparatczyk który jak pisze -gra w barwach PO ale siedzi i pracuje w gdzieś tam w Sejmie ? Takich niby asystentów przy tych większych to trochę mamy Dolczewski (też pracowity ),(roguska ) no i był jeszcze Bucholski asystent i prawa ręka Bronka który skończył marnie.Może im jest to potrzebne do życiorysu.

# blokers

13.11.2010 23:26

Skąd Ty tyle wiesz ?

# teownik

14.11.2010 00:09

a może zapytaj kandydatkę o co tam chcesz - mejla wyślij, zadzwoń?

REKLAMA

# roka

14.11.2010 18:19

Pytania są słuszne bo z dala od polityki. Jesli to nieprawda to popraw.Pytania do radnych i kandydatów nie powinny być tajemnicą

# Mieszkańcy ze Strumykowej

15.11.2010 00:56

Radna Roguska uratowała mieszkańców Strumykowej przed kosztami wymiany dowodów osobistych i innych dokumentów bo miejscowy PiS chciał zmieniać nazwę ulicy na Norblina-dziękujemy Pani Magdo !

# spółdzielnia Słoneczny Dom

15.11.2010 01:22

to prawda byłam na tym posiedzeniu komisji statutowej i porządku publicznego gdzie radni PO z radną Roguską na czele pomogli nam,cała Strumykowa głosuje na radną Magdalenę Roguską, okręg 3 miejsce 4 lista PO

REKLAMA

# hahaha

15.11.2010 06:56

to prawda byłam na tym spotkaniu, bo nazywam się Magdalena Rogiuska vel spółdzielnia Słoneczny Dom...

# z Odkrytej

15.11.2010 15:53

Wszystko pięknie, tylko p. Roguska wyprowadziła się z okręgu nr 3 i wybór jej w Nowodworach będzie tak naprawdę wyborem kolejnej radnej z Zielonej Białołęki. Dla kogo będzie pracować radna Roguska? Dla swoich obecnych (jeszcze) wyborców, czy dla swoich (już) sąsiadów. Przykład przeniesienia szkoły z Nowodworów na Zieloną Białołękę jest wymowny.

# rzecznik prasowy

16.11.2010 17:04

Magdalena Roguska nie pracuje w Sejmie ani żadnej instytucji politycznej lub z politycznego klucza. Ne jest asystentką/współpracowniczką/protegowaną "kogoś z tych większych" tudzież średnich czy mniejszych. Jeśli zdobędzie mandat - w kadencji 2010-2014 będzie reprezentować swoich wyborców (okręg 3) i pracować na rzecz Białołęki.

REKLAMA

# podroznik

17.11.2010 12:52

Rzecznik się odezwał. Przypomina mi się scena z Co mi zrobisz: Ja niczym nie handluję, ta Pani przyszła w tym futrze i w nim wychodzi... . A czy Pani Roguska może nam sama wyjaśnić. Link do forum zna, znaczy szef partyjny zna - to może niech jej powie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024