REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Magdalena Roguska

# Tadeusz z Łąkowej

13.11.2010 16:36

Takmało wiemy o naszych kandydatkach.Czy to ta radna ktora nie odezwala się ani razu przez calą kadencję ? I czy to także młody aparatczyk który jak pisze -gra w barwach PO ale siedzi i pracuje w gdzieś tam w Sejmie ? Takich niby asystentów przy tych większych to trochę mamy Dolczewski (też pracowity ),(roguska ) no i był jeszcze Bucholski asystent i prawa ręka Bronka który skończył marnie.Może im jest to potrzebne do życiorysu.

# blokers

13.11.2010 23:26

Skąd Ty tyle wiesz ?

# teownik

14.11.2010 00:09

a może zapytaj kandydatkę o co tam chcesz - mejla wyślij, zadzwoń?

REKLAMA

# roka

14.11.2010 18:19

Pytania są słuszne bo z dala od polityki. Jesli to nieprawda to popraw.Pytania do radnych i kandydatów nie powinny być tajemnicą

# Mieszkańcy ze Strumykowej

15.11.2010 00:56

Radna Roguska uratowała mieszkańców Strumykowej przed kosztami wymiany dowodów osobistych i innych dokumentów bo miejscowy PiS chciał zmieniać nazwę ulicy na Norblina-dziękujemy Pani Magdo !

# spółdzielnia Słoneczny Dom

15.11.2010 01:22

to prawda byłam na tym posiedzeniu komisji statutowej i porządku publicznego gdzie radni PO z radną Roguską na czele pomogli nam,cała Strumykowa głosuje na radną Magdalenę Roguską, okręg 3 miejsce 4 lista PO

REKLAMA

# hahaha

15.11.2010 06:56

to prawda byłam na tym spotkaniu, bo nazywam się Magdalena Rogiuska vel spółdzielnia Słoneczny Dom...

# z Odkrytej

15.11.2010 15:53

Wszystko pięknie, tylko p. Roguska wyprowadziła się z okręgu nr 3 i wybór jej w Nowodworach będzie tak naprawdę wyborem kolejnej radnej z Zielonej Białołęki. Dla kogo będzie pracować radna Roguska? Dla swoich obecnych (jeszcze) wyborców, czy dla swoich (już) sąsiadów. Przykład przeniesienia szkoły z Nowodworów na Zieloną Białołękę jest wymowny.

# rzecznik prasowy

16.11.2010 17:04

Magdalena Roguska nie pracuje w Sejmie ani żadnej instytucji politycznej lub z politycznego klucza. Ne jest asystentką/współpracowniczką/protegowaną "kogoś z tych większych" tudzież średnich czy mniejszych. Jeśli zdobędzie mandat - w kadencji 2010-2014 będzie reprezentować swoich wyborców (okręg 3) i pracować na rzecz Białołęki.

REKLAMA

# podroznik

17.11.2010 12:52

Rzecznik się odezwał. Przypomina mi się scena z Co mi zrobisz: Ja niczym nie handluję, ta Pani przyszła w tym futrze i w nim wychodzi... . A czy Pani Roguska może nam sama wyjaśnić. Link do forum zna, znaczy szef partyjny zna - to może niech jej powie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe