REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

cytat z radnego

# zakorkowany

16.11.2010 00:39

"...Witam
Obserwuje Waszą dyskusje i pozwolę się wtrącić.
Każdy Radny najlepiej zna problemy okolicy w której mieszka co w praktyce przekłada się, że w toku dyskusji najłatwiej mu je przedstawić.
Z przykrością muszę stwierdzić, że ugrupowanie Gospodarność, szczególnie w osobie eks burmistrzów Jerzego Smoczyńskiego i Tadeusza Smoczyńdskiego skupiło się głownie, delikatnie pisząc, na mało merytoryczniej krytyce i próbach tuszowania swoich nieprawidłowości z poprzednich lat (będzie o tym głosno)
Przykro mi patrzeć jak Pani Monika Drojewska, jako chyba jedyna radna z Gospodarności, która chce coś zróbić dla lokalnej społecznosci , jest tłamszona i ograniczana w tym ugrupowaniu.
W PO wielu Radnych wywodzi się ze wspólnot mieszkaniowych, lokalnych stowarzyszeń itp - chyba dlatego mamy z Panią Moniką wiele wspólnego. Mam nadzieję, że dla dobra Osiedla Derby oraz dla lepszego poznania i rozwiązania lokalnych problemów uda nam się z Panią Moniką nawiązać bliższą apolityczną współpracę.
POzdrawiam
Przewodniczący klubu radnych PO dzielnicy Białołęka
www.jaworski.waw.pl ..."

# zakorkowany

16.11.2010 00:41

a tu kolejny:
"...Data: 20 lis 2007 - 10:55:32
Witam
Współpraca z Moniką od dłuższego czasu układała się nam bardzo pozytywnie, chyba dlatego, że jako jedyna Radna z Porozumienia Wyborczego Gospodarność nie jest oderwana od rzeczywistych problemów mieszkańców. Jej działania nie skupiały się na jednym celu - jak tu dow... Platfromie Obywtelskiej, a na próbie rzeczywistego rozwiązania i zaprezentowania problemów m.in. Osiedla Derby.
Cieszę się, ze teraz będziemy mieli możliwośc lepszego poznania tych problemów co z pewnością przełozy się na skuteczność w ich likwidacji, tym bardziej, że Monika zostanie członkiem Komisji Inwestycyjnej.
Sam wywodzę się z dużego osiedla Dąbrówka Wislana i dobrze wiem co to znaczy chocby problem braku miejsc prakingowych na Osiedlu.
POzdarwiam
Piotr Jaworski "
Zgadnijcie drodzy wyborcy, które interesy będzie reprezentował Pan Radny Jaworski?

# Iwona K

16.11.2010 03:11

To zapytaj Pana Jaworskiego co zrobił dla swojego osiedla Dąbrówka Wiślana? Poza tym że się wyprowadził, to jeszcze zabrał swojemu osiedlu szkołę.
Wystawił nawet swoich dawnych przyjaciół, więc co znaczą dla niego bezimienni wyborcy. Po trupach do celu.

REKLAMA

# rezolutny

16.11.2010 12:59

I jakie są te osiągnięcia radnej Drojewskiej??? Nikt ich jeszcze nie widział. Pewnie pracuje cięzko nad nimi i cdn w następnej kadencji! Polecamy naiwnym! No, przerpaszam, a praca w przedszkolu. PO załatwiła... Czyli efekt kadencji oprócz głupich 100000 jest!

# Mieszkaniec Derb

16.11.2010 17:02

My na Derbach mamy zupełnie inne zdanie o "osiągnięciach" Pani Moniki.
Dla nas nie zrobiła absolutnie nic

# kinia

16.11.2010 19:33

już to przytaczałam na forum "zakorkowany" wejdz na forum i poczytaj
ja mało nie dostałam wylewu ze śmiechu:)))

REKLAMA

# beksa

16.11.2010 20:00

Tyle wstydu dla głupich 2000 zł.

# dosadny

16.11.2010 22:06

no wiecie, są kobiety i k...wy. W tym przypadku epitet jest jasny... :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe