REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Zibi

18.01.2013 18:47

No, w końcu się za to zabrali. Bemowo to nie tylko dzielnica z dużą ilością rodzin z małymi dziećmi, ale również osobami dorosłymi np. studentami, którzy nie mają dzieci, a również chcą skorzystać z lodowiska w godzinach otwarcia. Słabo, że ta zasada obowiązuje od 2008 r., a do tej pory było zero jakiejkolwiek informacji na ten temat...jednym słowem Wydział Sportu się nie popisał. Stanowczo nie zgadzam się z obowiązującą zasadą dotyczącą godzin otwarcia ślizgawki dla dorosłych bez dzieci w weekendy. Brawo Pani Kingo, dziękujemy za interwencję i będziemy pamiętać o Pani przy następnych wyborach!

# bemowianin

18.01.2013 19:51

Przecież dzieci mają wydzielony płac, szanuje te godziny, ale jest ich za dużo. Brak informacji to fakt, ja przestałem korzystać z powodu kolejek ludzi z Piaseczna. To lodowisko jest fajne, ale nie zbyt dostępne dla innych i nie będę załatwiał sobie dzieci sąsiadów dla pozorów.

 Jelonek

19.01.2013 20:21

I BARDZO DOBRZE! POWINNI JESZCZE OGRANICZYĆ JE TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW BEMOWO, ALBO ZMUSIĆ INNE OSIRy DO TAKIEGO SAMEGO KROKU.

REKLAMA

# Magdzisko

15.02.2013 09:42

Przestałam korzystać z tego lodowiska, m.in. dlatego, że jest trudno dostępne komunikacyjnie, a jestem mieszkanką Bemowa. Po drugie dostać się na nie graniczy z cudem. Niekończące się kolejki zniechęcają nawet najtwardszych amatorów jazdy na łyżwach. Korzystam z lodowiska na Moczydle, na Woli. Jest płatne, ale dużo lepiej zorganizowane. Są szafki dla łyżwiarzy, toalety, bar, ławki, pomocne pingiwny dla początkujących, młodych łyżwarzy i NIE MA KOLEJEK. Zastanawiam się dlaczego, czy nie możnabyłoby wylać lodowiska na osiedlach, np. w pobliżu boisk szkolnych, albo w parkach. W takim małym Serocku, który liczy ok 4tys. mieszkańców zadbano o to i przed szkołą wylano lodowisko, które jest ogólnodostępne. Można?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA