REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dłubał w nosie

# pola

15.01.2003 22:50

Ludzie!Wczoraj, idę sobię Książkową z pralni jest 13.40 a men z wędlin zamyślony "leży" oparty o ladę i swego tłustego palucha wsadza do....nosa i dłubie.....Chciałam wejść i zapytać co potem z tym zrobi..I mój zmysł estetyczny od wczoraj mówi nie wędliniarskiemu potentatowi z Książkowej . Meee...

# likierek

16.01.2003 07:35

o kurcze a ja okolo 14:30 kupowalem tam wedline
fuj!!!!!

# mikey

16.01.2003 10:32

Wędliniarski potentat z Książkowej zalega wspólnocie z czynszem na kilka tysięcy złotych... (a jak kto nie wierzy, to niech poda się za mieszkańca 9A, pójdzie do administracji i spyta!).
Pomyślcie zanim tam coś kupicie...

REKLAMA

# mieszkanka

16.01.2003 11:48

chyba wiecej tam nie pojde

 m0n1ka

16.01.2003 13:38

Sąsiedzi mówili mi, że obsługa tego sklepu często pali w samym sklepie, ale ja nie wierzyłam (tylko nie mówcie sąsiadom ), bo jakieś elementarne zasady istnieją. Ale ostatnio powąchałam woreczek foliowy, bo jakoś miał podejrzaną woń - i rzeczywiście, "pachniał' jakimiś Ekstra Mocnymi i nie sądzę, zeby nabrał tego zapachu w hurtowni... Ale po tym, co napisała Pola, to już nigdy tam nie pójdę. A fe, właśnie wróciłam z obiadu.

# maciek

17.01.2003 11:04

Jak idąc Książkową mogłeś widzieć kogoś w sklepie z wędlinami. takiego sklepu przy tej ulicy nie ma !!!. Chyba pomyliły ci się ulice (może chodzi o ul. Światowida przy której stoi blok z adresem Książkowa). A tak przy okazji na Nowodworach bardzo dziwnie numerowane są budynki. Opiekunka do naszego dziecka po trzech miesiącach pracy u nas została uświadomiona, że idąc od ronda w kierunku ul. Odkrytej nie idzie ulicą Książkową, pomimo, że wszystkie budynki posiadają ten adres

REKLAMA

# Alf

17.01.2003 11:35

Mojej żonie w tym sklepie wcisnęła pani przeterminowany towar i już tam nic nie kupimy. Uważajcie na daty na etykietach i złote rady sprzedawczyni, że "coś smakuje tak samo, jak XXX", bo to drugie coś bywa przeterminowane.
Uwagi do higieny pana ze stoiska z mięsem miałem już wcześniej, ale teraz to mi ręce opadły, jak to przeczytałem.

# pola

17.01.2003 17:08

Do Maćka!Szłam ulicą Światowida

# misso

18.01.2003 23:02

Trochę mnie przeraziliście, ale gdzie w takim razie kupować mięso i wędliny? Raczej nie myślimy z mężem o przejściu na wegetarianizm.

REKLAMA

# wielbiciel

18.01.2003 23:13

Tylko własnej roboty, ale bić należy tylko w pełnię...

# piwak

24.01.2003 17:33

Dzisiaj ten pan podawał mi ( gołą!) ręką wątróbke i od razu przypomniałem sobie tą akcję z dłubaniem w nosie ( bynajmniej nie w rękawiczce gumowej). Mniam :-))

# Piotrek z Odkrytej

25.01.2003 22:10

Może mała wizyta Sanepidu by sie przydała ??

REKLAMA

# misso

25.01.2003 23:42

A to tak można Sanepid napuścić?

# Piotrek z Odkrytej

26.01.2003 07:48

Ja bym tego nie nazywał napuszczaniem, ale bieg sprawie można by pewnie nadać. Ja tam nie kupuję, ale wielu z Was jest "skazanych" na ten sklepik: blisko, miałoby czysto, a tu o....

# historyk

26.01.2003 19:12

jest wolny rynek...

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

26.01.2003 19:48

.......a co za tym idzie wolno dłubać w nosie pracując w sklepie z żarciem ? Chyba nie to miałeś na myśli Historyku ? Wolny rynek nie jest czuły na dłubanie w nosie i sam nie
zlikwiduje "czyścioszka". A tak naprawdę mieszkańcy tamtego osiedla są częsciowo "skazani" na sklep z wedliną (ten sklep).

# mikey

27.01.2003 13:52

Ja się nie czuję skazany. Mam do tego sklepiku 20 metrów, a jeszcze nigdy nic tam nie kupiłem.

# martyna

27.01.2003 17:48

Piotrku! Ja dalej twierdzę, że byłoby to pewnego rodzaju "napuszczenie", ale też uważam, że w tej sytuacji "cel uświęca środki". Tylko miałam i mam wątpliwości, czy jeśli ktoś się zdecyduje na telefon do Sanepidu, to panowie/panie stamtąd zareagują na hasło "proszę sprawdzić ten sklep bo ktoś widział jak właściciel dłubie w nosie".

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

28.01.2003 13:36

To może pisemny wniosek do Sanepidu, a wtedy ......... będzie mógł sobie dłubać ile chce, bo sklep zamkną.

# 9b

29.01.2003 17:25

Ja też tam nie kupuję, bo można dostać skórki zamiast wędlinki, tylko na wierzchu dla ozdoby jeden ładny plasterek!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024