REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dłubał w nosie

15.01.2003 22:50 #pola
Ludzie!Wczoraj, idę sobię Książkową z pralni jest 13.40 a men z wędlin zamyślony "leży" oparty o ladę i swego tłustego palucha wsadza do....nosa i dłubie.....Chciałam wejść i zapytać co potem z tym zrobi..I mój zmysł estetyczny od wczoraj mówi nie wędliniarskiemu potentatowi z Książkowej . Meee...
16.01.2003 07:35 #likierek
o kurcze a ja okolo 14:30 kupowalem tam wedline
fuj!!!!!
16.01.2003 10:32 #mikey
Wędliniarski potentat z Książkowej zalega wspólnocie z czynszem na kilka tysięcy złotych... (a jak kto nie wierzy, to niech poda się za mieszkańca 9A, pójdzie do administracji i spyta!).

Pomyślcie zanim tam coś kupicie...
16.01.2003 11:48 #mieszkanka
chyba wiecej tam nie pojde
16.01.2003 13:38 m0n1ka
Sąsiedzi mówili mi, że obsługa tego sklepu często pali w samym sklepie, ale ja nie wierzyłam (tylko nie mówcie sąsiadom ), bo jakieś elementarne zasady istnieją. Ale ostatnio powąchałam woreczek foliowy, bo jakoś miał podejrzaną woń - i rzeczywiście, "pachniał' jakimiś Ekstra Mocnymi i nie sądzę, zeby nabrał tego zapachu w hurtowni... Ale po tym, co napisała Pola, to już nigdy tam nie pójdę. A fe, właśnie wróciłam z obiadu.
REKLAMA
17.01.2003 11:04 #maciek
Jak idąc Książkową mogłeś widzieć kogoś w sklepie z wędlinami. takiego sklepu przy tej ulicy nie ma !!!. Chyba pomyliły ci się ulice (może chodzi o ul. Światowida przy której stoi blok z adresem Książkowa). A tak przy okazji na Nowodworach bardzo dziwnie numerowane są budynki. Opiekunka do naszego dziecka po trzech miesiącach pracy u nas została uświadomiona, że idąc od ronda w kierunku ul. Odkrytej nie idzie ulicą Książkową, pomimo, że wszystkie budynki posiadają ten adres
17.01.2003 11:35 #Alf
Mojej żonie w tym sklepie wcisnęła pani przeterminowany towar i już tam nic nie kupimy. Uważajcie na daty na etykietach i złote rady sprzedawczyni, że "coś smakuje tak samo, jak XXX", bo to drugie coś bywa przeterminowane.

Uwagi do higieny pana ze stoiska z mięsem miałem już wcześniej, ale teraz to mi ręce opadły, jak to przeczytałem.
17.01.2003 17:08 #pola
Do Maćka!Szłam ulicą Światowida
18.01.2003 23:02 #misso
Trochę mnie przeraziliście, ale gdzie w takim razie kupować mięso i wędliny? Raczej nie myślimy z mężem o przejściu na wegetarianizm.
18.01.2003 23:13 #wielbiciel
Tylko własnej roboty, ale bić należy tylko w pełnię...
REKLAMA
24.01.2003 17:33 #piwak
Dzisiaj ten pan podawał mi ( gołą!) ręką wątróbke i od razu przypomniałem sobie tą akcję z dłubaniem w nosie ( bynajmniej nie w rękawiczce gumowej). Mniam :-))
25.01.2003 22:10 #Piotrek z Odkrytej
Może mała wizyta Sanepidu by sie przydała ??
25.01.2003 23:42 #misso
A to tak można Sanepid napuścić?
26.01.2003 07:48 #Piotrek z Odkrytej
Ja bym tego nie nazywał napuszczaniem, ale bieg sprawie można by pewnie nadać. Ja tam nie kupuję, ale wielu z Was jest "skazanych" na ten sklepik: blisko, miałoby czysto, a tu o....
26.01.2003 19:12 #historyk
jest wolny rynek...
REKLAMA
26.01.2003 19:48 #Piotrek z Odkrytej
.......a co za tym idzie wolno dłubać w nosie pracując w sklepie z żarciem ? Chyba nie to miałeś na myśli Historyku ? Wolny rynek nie jest czuły na dłubanie w nosie i sam nie
zlikwiduje "czyścioszka". A tak naprawdę mieszkańcy tamtego osiedla są częsciowo "skazani" na sklep z wedliną (ten sklep).
27.01.2003 13:52 #mikey
Ja się nie czuję skazany. Mam do tego sklepiku 20 metrów, a jeszcze nigdy nic tam nie kupiłem.
27.01.2003 17:48 #martyna
Piotrku! Ja dalej twierdzę, że byłoby to pewnego rodzaju "napuszczenie", ale też uważam, że w tej sytuacji "cel uświęca środki". Tylko miałam i mam wątpliwości, czy jeśli ktoś się zdecyduje na telefon do Sanepidu, to panowie/panie stamtąd zareagują na hasło "proszę sprawdzić ten sklep bo ktoś widział jak właściciel dłubie w nosie".
28.01.2003 13:36 #Piotrek z Odkrytej
To może pisemny wniosek do Sanepidu, a wtedy ......... będzie mógł sobie dłubać ile chce, bo sklep zamkną.
29.01.2003 17:25 #9b
Ja też tam nie kupuję, bo można dostać skórki zamiast wędlinki, tylko na wierzchu dla ozdoby jeden ładny plasterek!!
REKLAMA

7298/7420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
Otwarcie granic
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA