REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# facio aligacio

29.07.2022 11:54

bydło bawi się wyłącznie w hałasie. bardzo jest też ważne, żeby nagłośnienie było najgorszej jakości. musi być bardzo głośno i głośniki muszą wydzielać głównie infra i ultra dźwięki. to jedyny sposób żeby hołota się bawiła. kwestia tego co tam grają i śpiewają jest drugorzędna ale muzyka nie jest wskazana, debile lepiej się bawią przy diskopolo.

# Mieszkaniec Ulrychowa

30.07.2022 08:20

Czy te skargi piszą te same RODZINY Z DZIEĆMI których dzieci każdego dnia od rana do wieczora urządzają dzikie wrzaski w ramach "zabawy" i zakłócają życie normalnych mieszkańców a rodzice w żaden sposób nie reagują bo przecież to tylko DZIECI ? większość polskich rodziców wychodzi z założenia że ich dzieci to dzieci wszystkich i każdy musi słuchać ich wrzasków czy na nie uważać. Czy my żyjemy w jakiejś hipisowskiej komunie ? Wasze dzieci wasza sprawa i wasz obowiązek.

# Colo

01.08.2022 20:51

Zalew wrzeszczacych kaszojadów np w sklepach jest porażający! Jak nie umiesz zapanować nad bachorem to nie uszczęśliwiaj jego darciem mordy innych. Ostatnio usłyszałem że to dziecko... No właśnie a nie święta krowa. Im brzydsza i grubsza mamunia tym bachorem bardziej drze ryja - taka tendencje zaobserwowałem!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA