REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ładna dzisiaj pogoda

# Zwolennik

24.09.2005 10:01

Ponieważ w zasadzie dzis już powinna być cisza wyborcza to może jakis temat relaksujacy, moze cos jest jednak dobrze, może cos dobrze zbudowano, może nie ma tylko samych błędów a ludzie nie są tylko źli i rozgladający się za pieniądzem nielegalnym, może o kimś można powiedzieć naprawdę coś dobrego a nie tylko obrzucać błotem???
Ciekawe czy ktoś zechce zabrać na ten temat głos ???

# SUPER CHRUPER

24.09.2005 10:29

Zwolenniku,mam nieodparte wrażenie że chcesz odwrucić uwagę publiki która jeszcze nie ma pewnego kandydata a może się dowiedzieć tego i owego o kandydatach.A cisza wyborcza jest dla kandydatów a nie dla oddających głos. Przeczytaj wypowiedz niejakiej "nowej w PIS " czy jakoś tam.A może prawda woczy kole i lepiej udawać że problemu nie ma.Ja sam jeszcze się wacham na kogo mam oddać głos,ale jak czytam takie wypowiedzi to mam przyszłościowy i klarowny obraz takiego kandydata.Wątpie że to prowokacja bo nikt sie nie wypowiada (chodzi o nieprawde) w gronie członków KLUBU czy PIS,u! Za duże ryzyko na przekłamanie...Albo że jesteś zwolenikiem spiskowej teorii dziejow i sądzisz że anty-wypowiedz napisała sam H.M
to by było śmieszne ale i tragiczne .Oznaczało by to twoje subiektywne podejście do sprawy.

# Zwolennik

24.09.2005 12:38

HM nie ma z moją wypowiedzią nic wspólnego, jak już wczesnie wspomniałem jestem za HM i to na nią będę głosował. Natomiast jeśli zbierasz opinię o kandydatach to na tym forum nie wiele się dowiesz bo walczą ze sobą poglądy PISu i podupadłego SLD. Ponadto jeśli chodzi o Stańczyka to jednak jest to postać, którą wiele osób zna i która budzi emocje. Natomiast są inni kandydaci np do senatu jak Zawiślak, który oblepił ulotkami wszystkie klatki schodowe na Erazma i choć jak twierdzi jest "prosto z tarchomina" to nikt nic o nim nie chce powiedzieć

REKLAMA

# Aśka

24.09.2005 14:32

Jaka postać Stańczyk.Rządny władzy i profitów.
Znów odpadnie.Co będzie dalej.Ano pozbiera sie chlop i wystartuje w kolejnych...

# zawiedziona

24.09.2005 14:42

Chce Historyka..

# ali g

24.09.2005 15:08

hej zawiedzona-ja jestem historykiem

REKLAMA

# docent

24.09.2005 15:23

O to kilka pytan ktore potwierdzi twe jestestwo:
Gdzie spoczywaja doczesne szczatki bp. Ignacego Krasickiego?
Z jakim ruchem religijnym wiazałbys taborytow?
Gdzie panował w ostatnich latach zycia Stanisław Leszczynski?
Ile bylo stanow sejmujacych w I RP?
JAK PIERWOTNIE NAZYWAŁ SIE wOJCIECH kETRZYNSKI SENIOR?
Jako cześc Prus Wschodnich Pl otrzymała w traktacie wersalskim?
Kiedy powstał departament IV SB?
Kto był szefem sztabu Rydza -Smiglego w 1939R.
kTO dowodzil Armia Prusy?
Kim byl "Monter"?
Co wiesz o braciach Szeptyckich?

# Zwolennik

24.09.2005 16:06

Myślę że warto aby Aśka oprócz pożądania Historyka (bo chyba nie historii) zaglądała czasem do słowniczka ortograficznego

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.09.2005 21:00

Tak, Zwolennik. Dzisiaj ladna. Ale jutro o tej porze...hm, hm...
Twoja Pani Hania albo ci nasypie suchego do michy, albo dostaniesz takiego kopa w d...pe, ze ci przedwczorajszy obiad uszami wyjdzie ...he, he. Czego Ci, Kochany, bardzo z Antonim zyczymy !

REKLAMA

# Zwolennik

24.09.2005 23:17

Dziękuję za życzenia.Czas pokaże kto miał rację. Ale z dyskusji na tym forum wynika, że nikt nie uzyskał takiej popularności jak Stańczyk i HM, o Kaznowskim mdłe wspomnienie a o Przybylskim zupełnie zapomniano, no i tylko ja pamiętam, że mamy jeszcze z dzielnicy Zawiślaka kandydata na senatora. Nieprawdaż Matko ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe