REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego Stańczyk?

# Jurek

23.09.2005 01:36

Zabierałem już udział w dyskusjach na tym forum piszac że popre najprawdopodobniej Stańczyka.Dlaczego?
Według mnie pomimo młodego wieku naprawde może poszczycic sie sporym doświadczeniem.Panie Pawle zachęcam do prezentacji?
Stanczyk ma dośwaidczenie w działalności z sektorze pozarzadowym, jest samorządowcem, pracuje zawodowo na bardzo odpowiedzialnej funkcji, jest członkiem władz Prawa i Sprawiedliwości.To na pewno chłopak z przyszłością.Zasługuje na to żeby dac mu szanse
Pojawiają sie zarzuty że Stańczyk kandyduje wszędzie gdzie sie da.Prawdopodobnie chodzi tu o wybory europarlamentarne gdzie zresztą sie nie dostał.Nie widze w tym nic złego.To też spoób aby sie sprawdzic i zdobyć doświadczenie. A swoja droga zapraszam na strony Państwowej Komisji Wyborczej.Stanczyk w wyborach do europarlamentu otrzymał wynik ponad 2500 głosów a dla porównania Pani Poseł Mierzejewska ( która na zdjęciu wydaje się sympatyczną kobietą) w wyborach w 2001 roku otrzymała nie wiele ponad 700 głosów( można sprawdzić na stronach PKW bądź stronach sejmu)
Skąd sie wziął taki wynik?Moim zdaniem Stańczyk to młody gość nie uwikłany w żadne układy a jego młodośc daje nadzieje na przyszłość.
I jeszcze jedno.Od 1989 roku ządza nami ci sami ludzie.Czas to zmienić.Ja pomimo już dosyc zaawansowanego wieku uwazam ze trzeba dac szanse młodym.Dlatego głosuje na Stańczyka i zachecam państwa do tego samego. Dajmy mu szanse, rozliczymy go za 4 lata.Pozdrawiam

# Sztab Wyborczy HM

23.09.2005 01:54

Pozwolimy sobie zauważyć, że wyniki wyborcze, o których Szanowny Pan wspomina, dotyczą zupełnie różnych momentów historii naszego Kraju i naszej Dzielnicy. Kiedy pani Mierzejewska startowała w poprzednich wyborach do Sejmu, była osobą początkującą w polityce a PiS dopiero powstawał. Tylko dzięki dużej popularności pana prezesa J. Kaczyńskiego udało się w W-wie wprowadzić do Sejmu kilka osób z listy PiS (do Sejmu dostawali się kandydaci z jeszcze skromniejszym poparciem).
Potem zaczęła się praca, skuteczne organizowanie struktur PiS w Białołęce (przypomnę, że pani Mierzejewska jest tu pełnomocnikiem partii). Szybko okazało się, że mamy jedno z najliczniejszych kół na Mazowszu.
To, że pan Stańczyk mógł uzyskać tak dobry wynik w euro-wyborach, było sukcesem całego komitetu PiS W-wa Białołęka. Był to w dużej mierze efekt pracy wielu członków i sympatyków partii, którzy tworzyli dobry klimat wokół partii, organizując debaty, wydając prasę etc.
Proszę przy tym zwrócić uwagę, że generalne preferencje wyborców w tym momencie kształtowały się dużo korzystniej dla PiS. Trzeba to wziąć pod uwagę, robiąc takie porównania.
Z uszanowaniem,
Marcin Nowakowski

# iza

23.09.2005 10:39

Popieram Stańczyka. Stańczyk jest młody, ma dziecko, zna problemy młodych małżeństw i rodziców zwłaszcza na Białołęce.
Ja głosuję na moje pokolenie, nie uwikłane w Komunizm, dobrze wykształcone.

REKLAMA

# Nowodworzanka

23.09.2005 10:42

Widziałam Stańczyka na festynie rodzinnym. Dobrze się prezentuje, dobrze się wypowiada, nie jąka się jak chłop małorolny Smoczyński. Widać, że chłopak jest wyrobiony politycznie. Jest chyba jakimś dyrektorem od inwestycji. Dla mnie jest Ok.

# zwolennik

23.09.2005 10:48

Zachęcam do odwiedzenia strony Pawła Stańczyka.
www.stanczyk.waw.pl

# wiola

23.09.2005 10:57

Matki z dziećmi ze Stańczykiem!!! Panie Pawle, powodzenia.

REKLAMA

# mistrz

23.09.2005 17:30

Ha HA HA Panie Pawle -jest pan naprawde śmieszny.Nie mam wątpliwości że sam pan tu się wpisuje........ewentualnie pomagają panu aktywiści,ta Pańska wytresowana bojówka MK. I proponuję uwarzać i skwapliwie się rozgładać jak Pan lub ci Młodzieńcy zrywają plakaty konkuręcji. OJJJ NIEŁADNIE!!!!

# polonista

23.09.2005 18:00

mistrzu -UWAŻAĆ. KONKURENCJI.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.09.2005 18:47

Poczytaj, jak pisze po polsku absolwentka socjologii (!), kandydatka do Sejmu RP z Targowka, Pani Kuncewicz...:
" Sprubóję wkleić link do mazowieckiej strony demokratów "
Ha, ha... ''najsampierw'', to moze niech Pani wklei sobie zdjecie do matury. Jak podaje Gazeta Wyborcza matury sa do nabycia na Bazarze Rozyckiego.

REKLAMA

# PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

23.09.2005 19:17

Drogi Jurku.Najprawdopodobnie agitujesz za personą Pawła Stańczyka.-rozumiem to. Ale agitujesz używaqjąc nie argumętów a dwulicowych domysłów mających zdyskredytować kandydature HM. Ludzie, czy nie bieżecie pod uwagę możliwość dostania się obojga do sejmu? Taka tyrada ukazuje słabostki ekipy wspułpracującej z P.S
Nie będe wygłaszał poparcia wobec tego kandydata czy tamtego. Prawda wyjdzie na jaw przy urnie.Przyznaję sie że jestem przewodniczącym komisji na jednym z punktów Białołeki. Ale stawiam na fair play a taka akcji dyskredytacji kandydatury posłanki przyspoży jej punktacji dodatniej kosztem Pana Radnego.
P.S-ucz się podstaw odwrotności przekazu-PSYCHOLOGIA
POZDRAWIAM!!!!!

# czapek

23.09.2005 19:17

to akurat wyglada na tzw. czeski błąd.

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

23.09.2005 20:06

he, he ...a moze na dyslekcje, co ?

REKLAMA

# Jurek

23.09.2005 23:38

Do Przeodniczącego komisji.
Człowieku! Jaka dyskredytacja?Ja poprostu opisałem argumenty,które mnie osobiście do tej kandydatury przekonuja.skądinad wiem że Stańczyk i Mierzejewska wsołpracowali ze soba i to owocnie wiec nie mam nic przeciwko temu żeby dostali się oboje
A jeżeli chodzi o deskredytacje to jest ona raczej w twojej wypowiedzi.mówisz że nie będziesz nic nikomu zarzucał a jednocześnie - mam wrażenie- urągasz Stańczykowi iludziom, którzy mu pomagaja.

# POLICJANT

24.09.2005 00:48

I CO? NIE AGITUJESZ P.STAŃCZYKA??? Gadkę masz tak obłudna jak JAROSŁAW PARDA Z LPR. PODANIE PRZYKŁADU ZEBRANIA TYCH(SZKODA ŻE NIEDOPISAŁEŚ)FARTOWNYCH 700 W PORÓWNANIU Z NIECHYBNIE 2500 PS.TO PRZYKŁAD UTAJONEJ DYSKREDYTACJI POSŁANKI.NA TE 2500 CO ZEBRAŁ PAWEŁ I JA PRACOWAŁEM...WIĘC ZASTANÓW SIĘ ALBO NAJLEPIEJ NAPISZ OTWARCIE ŻE "PAWEŁ GÓRĄ A HANNA DOŁEM" NIE STAĆ CIĘ NA TO??

# topór św. Jakuba

24.09.2005 06:27

Panowie! Sumitujcie się trochę. Osobiście widziałem, jak plakaty pana Stańczyka wiszą sobie spokojnie obok plakatów pani Poseł. I tak chyba powinno być, nie?
Osobiście uważam, że kampania negatywna ze strony pana Stańczyka - lub jego zwolenników - zaszkodzi jemu samemu. Ale oczywiście przekonamy się. Ja jestem ogólnie za Pisem, ale raczej za kandydaturą osoby, która wygrała tu na argumenty. Nie wymieniam, bo cisza jest
Na pohybel spadkobiercom Dzierżyńskiego!
Niech żyje prezydent Kaczyński!

REKLAMA

# myszka

24.09.2005 08:56

Czy dziecko to osiągnięcie ?Złośliwy może powiedzieć -sledztwo w sprawie ojcostwa.A osiągnięcia małego -że sika.A ojca -ze młody.Człowieku -spytaj się choć w czasie wyborów ojca lub matki (bardziej kumatej osoby )jakimi kryteriami powinieneś w życiu sie kierować.Że przynióśł róże sasiadowi -za co, a może ??Tych pytań i innych twórz bez liku a wybór jak zwykle należy do Ciebie.Jeśli jesteś także mlody to zapytaj się STAŃCZYKA i ORACZA CO DALI MŁODYM NA BIALOLECE W CZASIE SWEJ KADENCJI????
SAMI ZAPYTAJ SIĘ -CO ZAŁATWILI DLA SIEBIE--PRACE I JAKA
WTEDY UWIERZYSZ ZE RODZICE MAJA RACJE.
DOŚWIADCZONYCH ROZWAZNYCH,MADRYCH. NIE HARCOWNIKOW I KARIEROWICZOW

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.09.2005 09:18

Jurek... ! Nie dyskredytacja, a dyslekcja ! A moze nie wiesz co to znaczy ? Posluchaj zatem:
'' Definicja dysleksji ulega modyfikacji wraz z rozwojem wiedzy z zakresu etiologii i patomechanizmu specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu. Światowa Federacja Neurologii przyjęła w 1968 r. następującą definicję: "Dysleksja jest to zaburzenie wyrażające się trudnościami w nabyciu umiejętności czytania, pomimo prawidłowej inteligencji i socjokulturowych możliwości. Zaburzenie to zależy od podstawowego defektu, który często jest pochodzenia konstytucyjnego". Brytyjskie Towarzystwo Dysleksji w swoich ostatnich publikacjach określa ją jako zaburzenie o charakterze konstytucjonalnym, uwarunkowanym zmianami struktury centralnego układu nerwowego, przejawiające się jako specyficzne trudności w uczeniu się czytania, pisania i techniki pisania, niekiedy współwystępujące z trudnościami w operowaniu liczbami . W Polsce popularna jest definicja H. Spionek ( z 1965) uznaje jako dysleksję trudności w czytaniu i pisaniu spowodowane deficytami rozwoju funkcji percepcyjno-motorycznych ocenianymi w stosunku do wieku dziecka i ogólnego poziomu jego rozwoju. Fragmentaryczne zaburzenia, określane również jako deficyty rozwojowe mogą dotyczyći: (1) analizy i syntezy wzrokowej, (2) analizy i syntezy słuchowej, (3) motoryki, (4) współdziałania, czyli integracji ww. procesów, (5) pamięci wzrokowej, słuchowej, ruchowej, (6) lateralizacji (przewagi stronnej ciała), (7) orientacji w schemacie ciała. Etiologia dysleksji jest zagadnieniem kontrowersyjnym i żadna z przytoczonych koncepcji nie zawiera dostatecznie przekonujących dowodów, aby można przyjąć jednoznacznie zawarte w niej wyjaśnienia. Dlatego też większość badaczy przyjmuje stanowisko polietiologicznego uwarunkowania dysleksji, opowiadając się jednak za uznaniem jako dominującej koncepcji opóźnienia rozwojowego centralnego układu nerwowego.''
Tyle wywodu. Czy w wypadku Pani Kuncewicz mamy do czynienia ze zwyklym edukacyjnym zaniedbaniem, czy tez moze z zespolem decydujacym o dyslekcji ...coz.
Skoro wg lansowanego tu mniemania posel nie musi znac martyrologii narodu ( powiedzmy, ze polskiego narodu, bo moze ci ludzie za te pieniadze nie bardzo wiedza o jaki narod chodzi ? ), to rownie dobrze moze pisac byle jak... tak, Jurek.

# ????

24.09.2005 22:00

Stańczyk jest z daleka, z Koszalina. Dlaczego nie pracuje społecznie TAM?

REKLAMA

# Antoni K.

24.09.2005 22:12

Oj leki przestają działać, moze lepiej rozwiaz Matko test na historyka.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.09.2005 22:35

Kandydat na prezydenta zginął w wypadku samochodowym
PAP - dodane 19 minut temu
'' Lider Polskiej Partii Pracy i jej kandydat na prezydenta, zmarł w wyniku obrażeń, odniesionych w wypadku samochodowym w Sosnowcu. Kandydat wracał samochodem z nagrania telewizyjnej reklamówki wyborczej w Katowicach. Jechał do Huty Katowice w Dąbrowie Górniczej, przed którą miał nagrać jeszcze kilka słów. W Sosnowcu z nieustalonych dotąd przyczyn przerwał bariery dzielące pasy ruchu i zjechał na przeciwny pas.
Nagrywaliśmy materiał na potrzeby jego kampanii prezydenckiej, którą zamierzaliśmy rozpocząć w przyszłym tygodniu. Rozstaliśmy się ok. 17 przed naszym biurem w Katowicach. On chciał nagrać jeszcze kilka słów przed Hutą Katowice - powiedział najbliższy współpracownik kandydata na prezydenta, Bogusław Ziętek.
W Wolnym Związku Zawodowym "Sierpień 80", którego założycielem i wieloletnim przewodniczącym był zmarly informacja o jego śmierci wywołała szok. W sobotę wieczorem Ziętek, który jest sekretarzem komisji krajowej związku, był właśnie w szpitalu, gdzie po bezskutecznej reanimacji ranny zmarł"

# Zdegustowany

24.09.2005 22:53

Poziom tych wypowiedzi siegnął rynsztoku i stamtąd je matka pisze, pewnie między jednym a drugim półlitra.

# Pomódlmy się za Matkę_S

25.09.2005 02:26

Ludzie! A właściwie: Szanowna Redakcjo Echa! GDZIE JEST MODERATOR????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break