REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kurs Kuchni Wegetariańskiej

# Akademia

03.07.2014 14:55

Większość z nas nie może sobie wyobrazić, aby dieta bezmięsna mogła zaspokoić zapotrzebowanie na składniki odżywcze osób , które żyją intensywnie, uprawiają sporty, są aktywne. Mięso kojarzone jest z siłą odżywczą wiec skąd ma ja brać ktoś, kto odżywia się zieleniną....?
Czas zerwać z tym stereotypem!
Stworzyliśmy nasz kurs, aby udowodnić, że dobrze zbilansowana dieta wegetariańska jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na składniki pokarmowe nawet tak duże, jakim charakteryzują się zawodowi sportowcy.
Osoby aktywne fizyczne potrzebują większą ilość białka, które istotnie znajduje się w mięsie. Ale pełnowartościowe białko występuje także w nabiale, produktach strączkowych i przetworach. Do tego dochodzą obowiązkowo węglowodany, witaminy, wapń, żelazo.
Na naszym kursie omówimy sposoby najlepszej podaży białka w diecie wegetariańskiej. Pokażemy jak łączyć składniki tak ,aby stworzyć wysokowartościowy ale także, co niezwykle dla nas ważne, bardzo smaczny posiłek, jak komponować dania, aby uniknąć stosowania gotowych odżywek.
Na kursie przygotujemy smaczne dania i przekąski wegetariańskie, które przygotują nas do treningu, intensywnego i aktywnego spędzania czasu.
Pokażemy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie jedząc mięsa móc intensywnie żyć i uprawiać różne sporty siłowe. A zmiana diety wyjdzie nam na pewno na zdrowie i wpłynie na osiągnięcia w wielu dziedzinach aktywnego życia.
Prowadzący: Krzysztof Derda
Koszt: 250zł netto
Rezerwacje i informacje: biuro@akademia-wak.pl
Informacje także na stronie: http://www.akademia-wak.pl/
UWAGA! Potwierdzenie obecności na FB nie gwarantuje miejsca na zajęciach. Prosimy każdorazowo o kontakt mailowy.

 nataliarw

16.02.2017 13:31

Zastanawiałam się czy nie zapisać się na taki kurs. Wszystko po to by sprawdzić działanie takiej diety. Miałam również pomysł by wprowadzić http://pozytywka.com/dieta-wegetarianska-dzieci-ndash-zalety-i-wady bo słyszałam o niej dużo dobrego :)

# Majkel11

28.08.2018 06:25

Ja ostatnio taki vege przepis dorwałem na ballarini.pl/blog I chcę go w końcu wyprodukować
Słyszałem że Staub ma jeszcze lepsze garnki i patelnie do grillowania, zy nawet pieczenia. Blog prosucentów marek Miyabi oraz Zwilling dodatkowo, naprawdę dobre żarcie, niesamowicie mnie zaskoczyło.

REKLAMA

# Danna

20.01.2020 15:18

Natalia, a możesz napisać jak Twoje dzieciaki przyjęły tę dietę wege? Bo w sumie mam teraz podobny pomysł, żeby powoli odzwyczajać je od jedzenia mięsa na okrągło. No i żeby przemycić jakoś sprytnie ten koncept chyba spróbuję cateringu http://caterobazar.pl/dieta/wegetarianska/ - dzieciaki uwielbiają jedzenie na zamówienie, więc myślę, że wege opcje też im przypadną do gustu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe