REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# bródzianin

21.05.2021 08:54

Czyli mogę zabić bezkarnie każde zwierzę, które wejdzie na moją prywatną działkę?
Nikt, nic w tym temacie nie zrobi?

# Szatan

21.05.2021 09:40

Ja to martwe jeże widzę na całej trasie ulicy rembielinskiej aż do trasy S8 nawet na tym wiadukcie jednego martwego widziałem więc raczej to nie działanie tych co tym akurat terenem się zajęli . Bo rozwalone wybebeszone jakby zaatakowane jeże były i przy suwalskiej i toruńskiej . I nie było w tamtym miejscach żadnych prac. Więc trzeba szukać przyczyny gdzie indziej . W tamtych okolicach widziano szczury może to jest powód .

# Major

21.05.2021 10:46

#Szatan napisał(a) 21.05.2021 09:40
Ja to martwe jeże widzę na całej trasie ulicy rembielinskiej aż do trasy S8 nawet na tym wiadukcie jednego martwego widziałem więc raczej to nie działanie tych co tym akurat terenem się zajęli . Bo rozwalone wybebeszone jakby zaatakowane jeże były i przy suwalskiej i toruńskiej . I nie było w tamtym miejscach żadnych prac. Więc trzeba szukać przyczyny gdzie indziej . W tamtych okolicach widziano szczury może to jest powód .
Szczur raczej jeżowi nic nie zrobi, tym bardziej zdrowemu. Bardziej obstawiałbym kosiarkę albo psa.

REKLAMA

# WrednyKocur

22.05.2021 18:06

#Szatan napisał(a) 21.05.2021 09:40
Ja to martwe jeże widzę na całej trasie ulicy rembielinskiej aż do trasy S8 nawet na tym wiadukcie jednego martwego widziałem więc raczej to nie działanie tych co tym akurat terenem się zajęli . Bo rozwalone wybebeszone jakby zaatakowane jeże były i przy suwalskiej i toruńskiej . I nie było w tamtym miejscach żadnych prac. Więc trzeba szukać przyczyny gdzie indziej . W tamtych okolicach widziano szczury może to jest powód .

Jeże żywią się szczurami, nie odwrotnie!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy