REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

korki

# Zakorkowany

12.01.2004 21:38

W sprzyjających okolicznościach powrót z pracy zajmuje mi ok. 45 min. Zazwyczaj 1h 15 min.
Dziś wyszedłem o 18.00. Do domu trafiłem o... 21.40, z czego trzy godziny zajęło mi dojechanie od Centralnego na Tarchomin autobusem 510.
Horror!

# pasibrzuch

13.01.2004 00:02

dzis w wawie było pandemonium. z ronda babka jechałem 3 godz. cały most grota zrobiłem na piechotę bo tak było szybciej. jak ja kocham zimę.

# Jurek Smoczyński

13.01.2004 00:39

... a widzicie głupki, trzeba było zostać burmistrzem, to by was wozili jak mnie :)

REKLAMA

# nickx

13.01.2004 07:59

Zakorkowany. W takich sytuacjach polecam metrem do Gdańskiego, potem tramwaj nr 16 z Gadańskiego na Żerań ( ten tramwaj to odkrycie ! ) , a potem to dowolnie. Wyszłam wczoraj o 18 z pracy, a w domu byłam przed 19. Rewelacja na korki.

 alluette

13.01.2004 08:24

Ja po dwóch godzinach jazdy 510 z Centralnego do Ronda Babka przesiadłam się w tramwaj, dojechałam do Starzyńskiego i tam w 509 - w domu byłam o 20.45. Łączny czas powrotu do domu przeciągnął się z 1,5 godziny do 4 godzin.
HORROR!

# mms

13.01.2004 10:54

Zrobiłam dokładnie tak jak nickx i też jechałam tylko godzinkę. Dla mnie to oczywiste, że w takiej sytuacji nie wsiada się w autobusy...

REKLAMA

 Olena

13.01.2004 15:10

16 z metra to faktycznie odkrycie. Wczoraj stalo wszystko, nawet Jagiellońska - z wyjątkiem tramwajów :)

# Vladymir

13.01.2004 22:36

Korki to nie tylko wina zimy, ale też agresywnych kierowcow osobowych samochodow służbowych naszych kochanych sales menagerów. W poniedzialek 12.01. w czasie najwiekszej zamieci snieznej taki samochodzik rekamjujący zupki Knorra na poznanskiej rejestracji wymusił pierwszeństwo na wjeżdzającym na most toruński autobusie 508 i doprowadził do niegrożnej stłuczki, ale pasażerowie musieli wysiąść, bo kierowca autobusu czekał na policję. Kierowca knorra nie uszanował zasady, że autobus ma zawsze pierwszeństwo i doprowadził do tego, że tłumy ludzi błąkały sie na piechote po całym moście, łapiąc przejeżdzające autobusy. Nie zatrzymał się żaden, nawet pusty E 4, niech kierowca tego pojazdu zdechnie w mękach, dopiero litościwy 510 zabrał zmokniętą w błocie trzódkę bożą do przystanku przy oszołomie. Jaki z tego morał ? Zupy Konrra do kosza, samochody sales menagerów na zlom, a sami sales menagerzy do klatek, do pokazywania, jako zjawisko naszych czasów.

# marcinek

14.01.2004 07:11

A od kiedy to obowiązuje zasada, że autobus ma zawsze pierszeństwo? Czy to jakaś święta krowa czy co? Jeżeli chodzi o wlączanie się do ruchu po zabraniu z przystanku pasażerów to oczywiście jak najbardziej, ale tak podczas jazdy? A ile razy autobusy wymuszją pierszeństwo? Wiesz ile razy wracając samochodem i to prywatnym z pracy ok. 6:30 musiałem uciekać przed autobusem, którego kieowca myśli, że jego nie obowiązuje czerwone światło? A ile razy kierowcy autobusów wjeżdżających na Trasę Toruńską wymuszają pierszeństwo?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break