REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Konsutacje spolezne w sprawie tramwaju

# merx

14.11.2010 15:35

W goracej sprawie o przebieg tramwaju na Winnicy, w ostatnim Echu wypowiedzial sie przedstawiciel ZTM. O konsultacjach spolecznych powiedzial: "Koncepcja była też konsultowana z właściwymi komórkami organizacyjnymi urzędu miasta oraz Komisją Dialogu Społecznego ds. Transportu (m.in. "Zielone Mazow-sze, SISKOM, Stowarzyszenie Moja Białołęka, Warszawskie Towarzystwo Cyklis-tów)."
To byly jakies pseudo konsultacje spoleczne. W konsultacjach braly udzial rozne organizacje ogolnowarszawskie z roznymi ambicjami, ale zabraklo w nich mieszkancow Winnicy. Np przedstawicieli rad osiedli albo z jakiegos komitetu protestacyjnego. Co w tych konsultacjach dotyczacych Winnicy robilo Stowarzyszenie Moja Bialoleka (stowarzyszenie Borowskiej i Jaworskiego), ktore dziala na Zielonej Bialolece Wschodniej, na drugim krancu dzielnicy?
To przypomina konsultacje spoleczne w sprawie Czajki, kiedy MPWiK chcial znalezc na sile jakas "konkurencje spoleczna" do konsultacji zamiast najbardziej zainteresowanego sprawa Stowarzyszenia Nasza Choszczowka.

# cobra22

14.11.2010 19:53

TRAMWAJ:
GŁOSUJCIE NA PO!
TYLKO ONI SĄ GWARANCJĄ POWSTANIA LINI TRAMWAJOWEJ!

# czytelnik

14.11.2010 21:13

cobra miałeś do wyborów już się udzielać na forum. Czyżby słowo partyjne PO?

REKLAMA

# cobra22

14.11.2010 21:19

czytelniku, przeczytaj uważnie:
"ostatni dzień wpisów" a nie "ostatni wpis"
więc słowo to słowo i nie partyjne, ponieważ nie należałem, nie należę i nie będę należał do żadnej partii nawet PO

# NN

15.11.2010 18:11

Czy mój głos nie będzie zbyt polityczny? Może - zgodnie z sugestią premiera - odpolitycznić mój głos i go nie oddać? Zostało mi tylko kilka dni na podjęcie decyzji, czas nagli. Ale na kogo nie oddać głosu, żeby to nie wygląsało zbyt politycznie...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2010 18:30

... a wiecie? To sie okaze w nocy z niedzieli na poniedzialek.
Jak to rana nie przyjda i nie wezma, to bedziecie mogli zyc w przekonaniu, ze nie wygladalo. Ze tym razem, jeszcze nie....

REKLAMA

# pamiętający

15.11.2010 23:39

w okręgu wyborczym Gęsiny proponuję oddawać czyste kartki. Z pewnością umiejetnie to wykorzysta PO.

# Iwona K

16.11.2010 00:03

Nie dziwi Was fakt, że Jawoskiego nie broni żadny kadydat PO podpisujący się imieniem i nazwiskiem. Tylko dziwni zamaskowani.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy