REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Anna Majchrzak -kandydatka z listy PO

# rolnik z Olesina

11.11.2010 14:47

Miła doktorantko
Patrzy Tobie z oczu tak jak każdej osobie startującej do władzy. Trochę ciepło ,z możliwością zmiany uśmiechu. Wydaje mi się że tak jak wiele osób na tych listach jesteś z łapanki. Absolwentka Jańskiego .Ma to swoje brzmienie .Tu rosną glowy.Będąc z dala od polityki dokończysz Most Północny który przecież wykona Paweł Tyburc.Powiedz mi tylko skąd i dokąd startujesz. Piszesz że jesteś z listy nr 4 pozycji 3 ale czy masz sprecyzowany okręg ? Zdjęcie Twoje jest na tle szkoły z Ostródzkiej to TY może wchodzisz w szkodę naszej Gospodarności .
Jeśli podchodzisz z taką odpowiedzialnością do ulotki to poczekaj do następnych wyborów.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.11.2010 20:29

Robili w dwunastu. Za 500 euro brutto kazdy na czasowych umowach o prace ukladali przeslo na filarach. W listopadowym chlodzie... Za Majakowskim rzec by można:
Mroz trzaskajacy
zima wokolo,
a bluzy sie lepia od potu
w bluzach komunisci
laduja drzewo
Pokoj!
po schodkach... patrza, po zboczu nasypu, w blocie i slocie idzie w gore ona. Wyksztalcona. Nie umalowana. Ruda. Ugina sie pod nosidlami. Dymi kapusniak. Kracze wrona.
Pomaga przy budowie...
Sa Matka... wiecie... sa wzruszone!

# Poznaj sztukę parzenia kawy

11.11.2010 20:50

raczej w szkodę Białołęce

REKLAMA

# przedsiębiorca z Tarchomina

12.11.2010 09:18

rolniku z Olesina, a mi się uśmiech Pani Ani Majchrzak podoba i nie tylko uśmiech ale także kwalifikacje na znakomitą radną.Cztery lata temu zabrakło Pani Ani kilka głosów, a teraz jako pierwsza kobieta na liście do rady dzielnicy z okręgu 2 mandat ma pewny

 Piotr Jaworski

12.11.2010 14:29

Anna Majchrzak to świetna kandydatka na radną. 4 lata temu była bezpośrednio za rzecznikiem SISKOMu-u Panem Wojciechem Tumaszem w okregu nr 3.
Obecnie nabrała dużo doświarczenia m.in. jako asystentka posłanki Zakrzewskiej. Zna bardzo dobrze warszawski samorząd a co najwazniejsze ma świetne przygotowanie merytoryczne.

# waldek

12.11.2010 16:12

Jaworski nie wycieraj gęby Tumaszem, przeproś mieszkańców za to, żeście tak mało ulic zrobili i zejdź ze sceny

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.11.2010 17:27

... jakos tym przygotowaniem ''nie zajezdza'' z ulotki!
To sa chyba jakies kpiny!?
Same Matka nie wiedza, jak to nazwac ...
I powiadacie, ma dyplom? Powaznie?
To gratuluja Matka matury! Przede wszystkim... :)
Duzo pani placi teraz za semestr?
To co pan napisal, troche przypomina gazetowe, posmiertne wspomnienia po odstrzelonym przez Pana Ryszarda działaczu spolecznym. Jak pisano. A pisano Patetycznymi Slowami i z wielkich liter:
" Pracowal od poniedziałku do piątku. Kochał jazz i antyki"
Ha, ha, ha....
A to ci dopiero byl chwat! Byl. Na szczescie, byl.
Uzywamy tego czasu z satysfakcja. Podobne doznania czerpiemy z faktu, ze tej pani zabraklo. Dwoch glosow, a przede wszystkim w skladzie tutejszych radnych. Tak, drodzy Panstwo.
Nie zebrala 250 glosow! Dacie wiare?
Tyle trzeba bylo zebrac, zeby przez cztery lata, miesiac w miesiac meldowac sie pod kasa urzedu po pieniadze. I doic. Nas z pieniedzy! Umilowani Frajerzy...
Rodzi sie pytanie generalne:
Co to za ordynacja wyborcza, ktora w zbiorowisku 59.000 osob dopuszcza waznosc wyboru na radnego z 250 glosow?
Na wiejskiej cos takiego robia?
Miedzy liczeniem przez pijaczka usmierconych na pipecie plemnikow, a odezwa do narodu czeczenskiego, jak juz sobie pan mecenas przypudruje nosek i usta poprawi w toalecie?
Chyba tak...co?
Moze od tego zacznijmy... kogo pan wlasciwie reprezentuje?
Uprzedza Matka pana odpowiedz ... przykladem do rozmyslan.
Imaginuj Pan sobie:
Radny, ktory zebral 250 glosow pokazal osobiscie, ze wart jest wiecej niz ten, ktory zebral tych glosow 3, czy cztery razy wiecej. Widac go bylo wsrod ludzi. Za te 250 glosow wlasnym ryjem, rozdajac ankiety i wnioski firmowal cos co mialo sluzyc calej lokalnej spolecznosci. On ja reprezentowal. Nie koscielny chorek, nie developerow, ktorym trzeba zrobic kanalizacje na ugorach pod lasem, zeby opchnac z korzyscia gminna ziemie i dalej przeludniac niedoinwestowana dzielnice, ale mieszkancow tej dzielnicy i ich problemy.
Taki to paradoks... z takiej zbieraniny cwaniactwa i z takiego przekretu jak tych 22 nierobow obdarzonych dzieki wspomnianej wyzej ordynacji mandatami trafil sie gminie jeden.
Czy Pan uwaza, ze nas stac na to, zeby dalej zabawiac w takie strzelanie z zawiazanymi oczami? Zeby z tej waszej partyjnej oferty upolowac raz na 10 lat kogos z sensem? Tym bardziej, ze takich ludzi sami eliminujecie. Przyzna pan?
A co wsrod was zostaje?
Reszta... ?
Reszta dokonczy budowe mostu... ha, ha, ha. Polnocnego... ha, ha, ha... tak jest doslownie napisane:
"dokoncze budowe mostu polnocnego"
Dobrze, ze pani dodala: polnocnego.
A spadajcie* kiciarze! Won!
* - zwroc uwage Krzysztofie na jaki poziom Matka dziwgaja slownictwo. W swoich wypowiedziach... :)

# mieszkanieć tarchomina

12.11.2010 19:17

Tak się zastanawiam, czy ktoś z was czytał ulotkę Pani Anny Majchrzak. Bo ja się doczytałam, że ta Pani ma dobre wykształcenie i skończyła z wyróżnieniem Akademie Obrony Narodowej a teraz tam się doktoryzuje. Zetem jest inteligentna, skoro pracowała w sejmie to ma doświadczenie, ma energie i chęci. Osobiście zamierzam na nią glosować. Każdemu zdarzają się małe pomyłki w stylu "dokoncze budowe mostu połnocnego". Jednak jest tylko człowiekiem. Dlatego warto dać jej szanse.
"Matka" może powinnaś zając sie legislacją i startować za 4 lata na radną?
"rolniku z Olesina" a nie wpadłes na pomysł, że ulotki są zroznoszone w danym okregu wyborczym......... jak by sie dłużej zastanowic to logiczne....... taka prosta logika 1:0

# drojewska

12.11.2010 20:05

A ja tej Anki nie za bardzo lubię. Nie mam do niej zaufania. Co prawda zwisa mi to, bo jest z innego okręgu niż ja. Ale wolałabym, że z pierwszego wszedł Piotrek Smoczyński. Już go znam, nie zawraca nam głowy, pracuje, no i organizuje fajne imprezy. Nawet mój mąż je lubi. Nie skąpi gorzały i jest fajny wogóle. Lepiej na Piotrka głosujcie a nie na tą Ankę. Piotrek Jaworski też jej naprawdę nie lubi, ale miała tego nie pisać (Ups.)

REKLAMA

# taka sobie

12.11.2010 21:10

Powinnaś kojarzyć sens wypowiedzi p.Drojewska. Rolnik jako chlop zwraca uwaę że szkola jest z innego okręgu.Świadczy to o tym że kandydatka mało wie.

# Wiesia z Mezem

12.11.2010 21:54

... ale jak od tylu lat jest tu tylko jedna szkola. Murowana. No to jak? Gdzie miala isc? Pyta moj Maz, Edward...

# Poznaj sztukę parzenia kawy

13.11.2010 11:09

Z tych wypowiedzi wynika że ten Piotrek nie lubi nikogo. Pewnie siebie też już nie.

REKLAMA

# Michał z Nowodworów

13.11.2010 16:11

Ania Majchrzak jest kandydatką z okręgu nr 2. Ja jestem stary ale mój glos oddam na młodość i wykształcenie a doświadczenie przyjdzie z czasem- dlatego będę głosował na Annę Majchrzak.

# Paweł Tyburc

13.11.2010 23:05

Popieram Piotra Jaworskiego, Anna Majchrzak to znakomita kandydatka na radną, chociażby ze względu na wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Zachęcam do głosowania nr 3 na liście nr 4 w okręgu nr 2

# pamiętający

13.11.2010 23:08

Towarzysz popiera towarzysza. Czy młodzież nie przypomina sobie dawnych czasów?

REKLAMA

# nowy

13.11.2010 23:48

Ma dziewczyna doświadczenie. Jest młoda. POPIERAM.

# pamiętający

14.11.2010 10:49

klaka i kloaka

# cobra22

14.11.2010 19:39

A ja popieram Piotra Smoczyńskiego, Piotra Jaworskiego, Pawła Tyburca i całe białołęckie PO!

REKLAMA

# Ciołkosz i Stefanik

15.11.2010 01:32

Nie tylko młoda i mądra ale do tego ładna dajmy szanse pani Ani

# szerszenica

15.11.2010 08:48

Pani Ania jest ładna to fakt, ale istotniejsza jest inteligencja, mądrość, odwaga i pracowitość-to są cechy które powienien mieć radny i uważam, że się do tego nadaje

# z Odkrytej

15.11.2010 15:54

Sprawdziłem wybory z 2006 r. Pani Ani zabrakło wtedy przynajmniej 52 głosów, aby zrównać się z radnym Tumaszem.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2010 18:35

no widzicie... w PO kilka to 52. Prosze bardzo!
A papuasi na wyspach Triobriandzkich licza tak: raz, dwa, trzy i mnostwo !
Ot, i folklor....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024