REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

g. cd.

# cobra22

14.11.2010 11:43

macie tylko jedną wadę:
BRAK WAM ZALET!

# merx

14.11.2010 12:11

Zaleta politykow z partii politycznych jest: "Dosc polityki, budujmy szkoly"

# bwradny

14.11.2010 15:31

Cobra, swoje już zrobiłeś! Na 100% masz jakiś etacik. PO o swoich nie zapomina. Daj już sobie spokój. :)

REKLAMA

# Iwona K

14.11.2010 17:03

Ale czy ktoś widział na Nowodworach nową szkołę. Tą która miała powstać, PO przeniosło na Zieloną Białołękę. Szkoda że przez poprzednie 4 lata nie budowali szkół, tylko politykowali.

# cobra22

14.11.2010 19:23

bwradny, z mojej strony ostatni dzień wpisów przed wyborami, chyba, że będziecie mieli większość w radzie wtedy do zobaczenia za cztery lata na tym forum przed następnymi wyborami.
P.S. Na Białołęce wygra PO!

# merx

14.11.2010 19:46

Cobra22, Ale POkim wygra? Nie dokonczyles zdania.
Na 100% PO wygra zaraz po Wspolnocie Samorzadowej Gospodarnosc.

REKLAMA

 kowalski

15.11.2010 10:18

Iwonka, nie wiem, gdzie mieszkasz, ale na pewno nie na Białołęce. Inaczej musiałabys zauważyć nową szkołę na Ostródzkiej, nastepna w budowie przy Zaułek /obok Berensona/, rozbudowane przy Leśnej Polanki i Płuznickiej, rozbudowywane na Kobiałce i Juranda ze Spychowa. Nowe przedszkole przy Hemara, rozbudowywane przy Porajów i Strumykowej, nowy żłobek, Hale sportowe przy szkołach, zespoły boisk... Kto i kiedy zbudował na Białołęce TYLE w 4 lata?

 kowalski

15.11.2010 10:18

Iwonka, nie wiem, gdzie mieszkasz, ale na pewno nie na Białołęce. Inaczej musiałabys zauważyć nową szkołę na Ostródzkiej, nastepna w budowie przy Zaułek /obok Berensona/, rozbudowane przy Leśnej Polanki i Płuznickiej, rozbudowywane na Kobiałce i Juranda ze Spychowa. Nowe przedszkole przy Hemara, rozbudowywane przy Porajów i Strumykowej, nowy żłobek, Hale sportowe przy szkołach, zespoły boisk... Kto i kiedy zbudował na Białołęce TYLE w 4 lata?

# mieszkaniec nowodworów

15.11.2010 11:29

tyle że te inwestycje zostały zaplanowane i przygotowane przez poprzednie władze, a obecne na szczęście je zrealizowały ...
a jakie nowe inwestycje przygotowali obecne władający?

REKLAMA

 kowalski

15.11.2010 14:44

Zaplanowac to sobie mozna wszystko.
O ile wiem, poprzednicy przygotowali 3 inwestycje - rozbudowę szkoly przy Lesnej Polanki, budowę żłobka i budowe domu komunalnego przy Porajów. Swoja drogą ciekawa lokalizacja "komunałki" - na najdrozszym gruncie w dzielnicy. Pewnie miały byc tam mieszkania dla "swoich".
Wszystkie pozostałe inwestycje były od początku do konca przygotowane przez "nowych".
A plany przygotowane przez obecna ekipe mozna sobie sprawdzić w planie inwestycyjnym. Z tego, co wiem - są tam 2 szkoły, dom komunalny na Marywilskiej, dokonczenie ul.Brzeziny, park przy Derbach, budowa ul.Twórczej, Dzikiej Kaczki, Mańkowskiej. jakies ulice na Anecinie, na Winnicy, ulica Wilkowiecka, Pułaskiego, Kiersnowskiego, Drogowej.
Moim zdaniem sukcesem będzie, jesli uda się to wszystko zrobić.
Niezaleznie od tego, kto będzie to realizował.

 kowalski

15.11.2010 14:44

Zaplanowac to sobie mozna wszystko.
O ile wiem, poprzednicy przygotowali 3 inwestycje - rozbudowę szkoly przy Lesnej Polanki, budowę żłobka i budowe domu komunalnego przy Porajów. Swoja drogą ciekawa lokalizacja "komunałki" - na najdrozszym gruncie w dzielnicy. Pewnie miały byc tam mieszkania dla "swoich".
Wszystkie pozostałe inwestycje były od początku do konca przygotowane przez "nowych".
A plany przygotowane przez obecna ekipe mozna sobie sprawdzić w planie inwestycyjnym. Z tego, co wiem - są tam 2 szkoły, dom komunalny na Marywilskiej, dokonczenie ul.Brzeziny, park przy Derbach, budowa ul.Twórczej, Dzikiej Kaczki, Mańkowskiej. jakies ulice na Anecinie, na Winnicy, ulica Wilkowiecka, Pułaskiego, Kiersnowskiego, Drogowej.
Moim zdaniem sukcesem będzie, jesli uda się to wszystko zrobić.
Niezaleznie od tego, kto będzie to realizował.

# kowalski2

15.11.2010 17:01

Iwona K. to Iwona Karpacz z Gospodarności - mieszka na Dąbrówce Wiślanej i kiedyś bardzo protestowała przeciwko temu co Sementkowski zrobił z Dąbrówką. Teraz się z nimi zbratała - może sama napisze dlaczego i co ma wspólnego z JW.

REKLAMA

# bwradny

15.11.2010 23:59

Skoro rozszyfrowujemy to czyżby Kowalski2 był Piotrem Jaworskim, który zarzekał się swego czasu, że Jego noga (wirtualna) na tym forum nie postanie i który rugał radnych swojego klubu za artykuły w Echu, w którym teraz sam publikuje? Czy to ten sam???

 Piotr Jaworski

16.11.2010 00:44

Ja w sumie mam popularne nazwisko ale żeby bardziej niż Kowalski to chyba nie...
Ja nawet nie wiem kto jest kim na tym forum łącznie z Tobą Bartku ponieważ piszesz jako użytkownik nie zarejestrowany. Generalnie bardzo śmieszne jest to forum a zarazem ciekawe.
Na żadnym innym forum nie znajdziemy tylu sfrustowanych osób piszących z adresów IP z urzędu :)
Dyskusje osób, które nie wiadomo kim są - no może poza szanownym Adminem :), który ma taką wiedzę.
W sumie to ja chyba napisałem najwięcej felietonów w Echu z radnych PO. Chyba się będę musiał zrugać według Twojej formuły.
Jeżeli to Iwona, którą znam bardzo dobrze - w końcu to ja ją zgłosiłem do składu Zarządu Wspólnoty w której właśnie jest - to może odważyłaby się podpisać z imienia i nazwiska.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break