REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Gosia

26.05.2014 18:54

W dniu wczorajszym mój chłopak został przewieziony karetką na izbę przyjęć do szpitala w Międzylesiu po tym jak wpadł z roweru uderzył głową w słup rozciął czoło i zbił bark. Czekaliśmy przez 4 godziny na jakąkolwiek pomoc usłyszeliśmy tylko informację,że mamy czekać na chirurga ,ponieważ ma operację. W tym czasie nie mogli zrobić ani prześwietlenia barku ani tomografii ,nie dostał nawet zastrzyku przeciw tężcowego.Kiedy poprosiłam o zmianę opatrunku ponieważ ten założony w karetce zaczął przeciekać powiedziano mi ,że nic mu nie będzie.Usłyszeliśmy jeszcze ,że zrobił to sobie na własne życzenie i jak ma zamiar ich wyzywać, że nic nie robią to może sobie iść więc pojechaliśmy na Szaserów gdzie został przyjęty po 10 min założyli kołnierz zrobili zastrzyk i sprawdzili czy wszystko jest ok z mózgiem- za co bardzo dziękujemy. Odradzam Izbę Przyjęć w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym z uwagi na bałagan jaki tam panuje i znieczulicę personelu oraz Pani doktor koordynującej,która zamiast pomagać co chwilę się siedziała papierosku. Nigdy więcej!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe