REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

komunia

# asiuniczka

28.04.2005 17:12

czytaliście ten artykuł czyba w wyborczej o operacjach uszu jako prezent komunijny??? odjazd:):) sama nie wiem czy wymyslają to dzieci czy rodzice? ja dostałam zegarek i byłam w siódmym niebie, wiem ze było to juz jakis czas temu, ale bez przesady... teraz daje sie prezenty jak na slub, albo i lepiej

# czaro

29.04.2005 10:37

...głupota ludzka nie zna granic również i w tym temacie. W niedługim czasie dzieciaki będą dostawać mini samochody i laptopy z dostępem do internetu, bo już zwykły komputer, komórka to przeżytek, operacje plastyczne -...hmmm.... będą chyba już robione na "roczek". A wartości duchowe, symbol komuni św. ........ no cóż nikt nie będzie wiedział że coś takiego jak komunia ma jakąkolwiek wartość. Szczytem głupoty to jest chyba już zasada "...zastaw się a postaw się..." Tak to jest jak "super wygodni" rodzice mają dzieci. Zamiast wychowywać i uczyć dzieci prostszą rzeczą jest kupić jak najmodniejszy i najdroższy prezent i "mieć marudzenie dzieci z głowy"-ot cała filozofia. (A już na wsi to staje się regułą-komputer, komputer, komputer......na łeb się leje woda, dach mało się nie zawali, wynajęte mieszkanie, życie na zeszyt, samochód z zachodu, rodzice bez pracy ....a KOMPUTER obowiązkowy!!!! ) Gdzie rozum....?????

# milosz

29.04.2005 11:14

I to wszystko tuż po tym jak cału naród pożegnał swojego nauczycoela, który pokazywał zupełnie inną drogę życia, a naród mówił że go rozumie i akceptuje nauczanie.

REKLAMA

# cfk

29.04.2005 19:46

No właśnie, czy ktoś kiedys zatrzyma ten absurd? Operacje plastyczne na komunie, małżeństwa homoseksualistów z prawem do adopcji, wszechobecna przemoc w mediach itd.

# Magda

30.04.2005 16:56

Wiara w Boga jest coraz bardziej płytka. Ludzie (rodzice) sami nie rozumieją czym jest Komunia Św. i dlatego traktują to jako okazję do "poprawiania Pana Boga".

# tomaszkiewicz

03.05.2005 18:34

to zapytaj przeciętnego proboszcz co chce od rodzicow na okolicznośc pierwszej komunii

REKLAMA

 jjusti18

17.05.2019 17:46

No, faktycznie nieźle... Ja jestem ciekawa co mój syn otrzyma na komunię na przyszły rok, skoro już tak wymyślają. Na szczęście do tego trochę jest do tego czasu. Póki co to zastanawiam się, które z tych tutaj https://farrowdesign.pl zaproszeń wybrać. Możecie mi doradzić?

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:32

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Rafał

16.03.2020 15:51

W tym roku mam komunię chrześnika i nie wiem ile kasy dać. A wy ile dajecie? Przyznam że nie mam możliwości dać bardzo dużej sumy i myślałem też żeby mu coś kupić na pamiątkę. Ja dostałem na komunię zegarek od chrzestnego i mam go do dziś. Teraz zwykłe zegarki to już przeżytek ale może smartwatch? Są fajne dla dzieciaków od firmy Garett takie z funkcją gps. Co o tym sądzicie?

REKLAMA

# elwiraa

21.03.2020 15:41

Córka idzie do komunii w maju, jesteśmy na etapie zamawiania sukienki, wstępnie wybrałam dwa modele ze sklepu https://www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl Czy może ktoś zamawiał od nich stroje komunijne? Jak doświadczenia?

 Kajtek66

22.03.2020 15:17

Zamawiałem w ubiegłym roku z sklepu Emmi Mariage i jak najbardziej mogę polecić firmę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy