REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

# kocieruchy

12.07.2012 14:20

Nie było kolektora "W" było źle - jak już go robią to też jest źle - ach ten Wawer i jego "troskliwi" mieszkańcy.

# pol

19.07.2012 13:50

Poza tym większosc mieszkancow ulicy Juhasów i Borków są badzo zadwoleni, że moga podjeichac autbusem Z 19 i składaja petycje o przeksztalcenie tej linii w linię stale kursującą, aby było połaczenie tych ulic linią 521 badz SKM. Do tej pory mieszkancy tych ulic aby wsiasc do komuniacji miejsckiej musieli isc w jedna strone ok 30 min.
Artykuł jest bardzo jednostronny, gdzyz nie przedstawil racji wiekszosci mieszkancow, ktorzy chca pozostawienia linii z 19 na tej trasie.

# BSS

21.08.2012 14:13

Nie chodzi o to, że jest źle, jak jest autobus Z19 - to oczywiście jest udogodnienie (korzystam z niego, wcześniej, jak już 'pol' zauważył, musiałam iść do przystanku 25-30 min). To jednak nie zmienia faktu, że progi zostały po prostu byle jak rozbite, autobusy i ciężarówki rzeczywiście podskakują na nierównościach i powodują b. duże wibracje (dom się trzęsie). Oprócz tego na znacznej części ulicy nie ma chodników i chodzenie poboczem jest naprawdę niebezpieczne. Większość kierowców nie dostosowuje prędkości do warunków.
Jako mieszkanka odcinka bez chodników apeluję do naszych radnych o pomoc w ich wybudowaniu.

REKLAMA

# stary mieszkaniec

29.08.2012 13:22

i kto tu się wypowiada?? ludność napływowa, która mieszka góra od 10 lat! powiem wam tyle: w tyłkach wam się przewróciło! mieszkańcy ul.Borków mają swój autobus na Trakcie Lub. a z ul. Juhasów mają na Mrówczej 213. To jeszcze mało? Ciężko dojść do jednego lub drugiego?? Niech zrobią ograniczniki -nawet te wyspy po których autobus może jeździć (takie rozwiązanie jest na wielu ulicach). Jak jadą ciężkie wywrotki, szambiary, czy inne ciężkie samochody to u nas łóżka i lustro podskakują! Wiele mebli wibruje! Ciekawe, jakby u was tak było jak byście wtedy śpiewali? o tak: zlikwidować Z19!!! Mało tego: jak zostały zerwane te ograniczniki? rozwalone i naplute plamy asfaltu w dniu kiedy padał śnieg - to jest wydawanie pieniędzy mieszkańców! Nie szkoda wam ich? Aha, i żeby była ścisłość: ile osób jeździ z19? 2 do 4 w całym autobusie! ! buhahaha no strasznie jest potrzebna ta linia - nie ma co! ! ! Jeśli ma jeździć to niech wyremontują porządnie ulicę Juhasów!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA