REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy?

# marekk

14.12.2020 12:05

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy? Zależy mi na firmie terminowej i solidnej. Mam do przewiezienia sporo drogiego sprzętu i nie chciałbym, żeby uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. Pozdrawiam serdecznie

# Radek18

16.12.2020 09:07

Moim zdaniem zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę Mrowka-bagazowka.pl . Firma ta zajmuje się zarówno przeprowadzkami krajowymi, jak i zagranicznymi. Poza tym o ile pamiętam, w razie potrzeby można u nich wynająć magazyn, czy zlecić przewiezienie dobytku firmy. Bardzo elastyczna firma, zważająca na potrzeby klienta, jak również najwyższe bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Od siebie polecam właśnie ich:)

# babica

19.01.2021 11:38

W przeprowadzkach to oni nie mają sobie równych: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Także warto się do nich odezwać, bo serio nie znam nikogo, kto byłby niezadowolony z ich usług.

REKLAMA

# celesta

16.03.2021 14:44

Również polecam firmę Japa&Co. Faktycznie nikogo lepszego nie znajdziesz. Indywidualnie podchodzą do klienta i są przygotowani do każdej przeprowadzki. Pomogą ze wszystkim i można się z nimi dogadać w każdej sprawie.

# wiktoria63

17.03.2021 13:32

na przechowywanie rzeczy jakby Ci w nowym mieszkaniu zabrakło miejsca polecam http://box-storage.pl/ rzetelna firma, ktora ma dobra ochrone i zabezpieczenie terenu i po rzeczy mozesz isc kiedy chcesz. polecam

# s%u0142oneczko

20.04.2021 12:36

Do przeprowadzki firmy mogę Ci polecić firmę Japa&Co. Przeprowadzali już dużo i wielkich i małych firm i nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie ;) Także jestem przekonana, że z Twoją też się szybko uwiną :)

REKLAMA

# pokost

27.04.2021 10:19

Adexim - potwierdzam. Wszystko nam u nich przebiegało wzorcowo, zero problemów i komplikacji. W zasadzie zrobiliśmy dokładnie to, co chcieliśmy. Bez opóźnień, konfliktów, uszkodzenia rzeczy itd. Dlatego ogólnie uważam, że temat został załatwiony wzorcowo, tym bardziej że nie był łatwy.

# rossa

22.06.2021 15:26

Japa&Co jest najlepsza, to fakt. Mają super zgraną ekipę, która szybko ogarnia całą przeprowadzkę i pomaga ze wszystkim. W tej branży są najlepsi :)

# jasminee

03.08.2021 14:47

To fakt, Japa&Co jest najlepszą firmą od przeprowadzek. Tutaj można znaleźć do nich kontakt: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Są genialni w tym co robią, także warto się do nich odezwać.

REKLAMA

# trops

09.09.2021 10:13

Adexim - wszystko zostało załatwione w ustalonym terminie, bez opóźnień i komplikacji. Firma nie działała tylko przez jeden dzień - kolejnego już wszystko było w najlepszym porządku. Zależało nam na czasie, ale ważny też był poziom realizacji - co do tego nie mieliśmy się co czepiać.

 AntoninaTosia91

25.10.2021 13:23

Nie ja nie polecam firmy Japa&Co jak wszyscy, ja tylko opiszę ich usługę:
- solidna,
- punktualna,
- profesjonalna,
- pomocna oraz tania.
Warto zaufać.

# skanilka

14.12.2021 14:53

Również jestem "fanką" firmy Japa&Co. A to dlatego, że właśnie tak powinna wyglądać każda firma, która zajmuje się przeprowadzkami. Zajmują się wszystkim szybko, sprawnie i za dobre pieniądze. Można do nich smiało się odezwać, bez względu na wielkość przeprowadzki.

REKLAMA

# dukla

21.02.2022 13:07

Japa&Co jest najlepszym wyborem, bez względu na rodzaj i wielkość przeprowadzki. Chłopaki są świetni i poradzą sobie ze wszystkim. Także nie ważne ile masz rzeczy do przewiezienia i ile to będzie kilometrów, warto się do nich odezwać.

# Campa

20.04.2022 15:41

Ja też uważam, że jeżeli ma się zaplanowaną przeprowadzkę, to najlepiej zgłosić się do firmy Japa&Co. Im nie trzeba nic tłumaczyć, oni sami wszystko ogarniają szybko i sprawnie. Oby było więcej takich firm na rynku.

# kodana

23.05.2022 10:51

Ja mogę polecić poradnik, dzięki któremu ogarnięcie przeprowadzki nie będzie wydawało się takie trudne: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik Są tam podane wszystkie wskazówki i informacje, które ułatwiają całe to przedsięwzięcie.

# awassa

18.04.2023 14:20

Jeżeli ktoś musi się przeprowadzać, to najlepiej odezwać się do Japa&Co. Nikt nie ogarnie tak szybko przeprowadzki jak oni. Potrafią wszystko szybko ogarnąć, na pewno o wiele sprawniej niż zrobiłoby się to samemu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe