REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Koalicja na Białołęce

 Andrzej Świtalski

04.12.2006 21:59

Radni jednomyślnie wybrali Przewodniczącego Rady - wszyscy licząc na to, że to z nimi PO zawrze koalicję. Tymczasem wybór radnego Nalberta na wice 13 głosami pokazał jaka jest koalicja na Białołęce - jak to ktoś ładnie określił PO-LE.

# gobi

04.12.2006 22:51

zrzera pana zazdrość

# piotrek

04.12.2006 23:09

tak jak mówiłem, nie lubię lewicy i wybierania mniejszego zła, ale tak byłoby najlepiej, tzn. nie najpiękniej.

REKLAMA

# deszcz

04.12.2006 23:34

Panie Switalski .To caly pan.PiS będzie teraz brużdził.Pogodzić sie z przegrana jest trudno.To jednak najlepszy wybór.Przekona sie pan o tym.
Piotrek -uwierz przecież w PiSie Cię o.... ciepłym m.....

# piotrek

05.12.2006 00:06

dreszczu , mam wybujałą fantazję i wyobraźnię, ale nic nie kumam...nawet nie mogę podejrzewać, czy coś złego-przyjemnego, dobrego-nieprzyjemnego masz na myśli w tych wykropkowanych niedopiskach kłusowniczych, no wyraź się kak mła.

# piotrek

05.12.2006 00:09

A!!!!!!!!!!!! Bartek się wyciszył, co Bartek kampania się skończyła? Czy nawał pracy społecznej i niespołecznej i społecznej w radzie za społeczną kaskę?
No nie bądź Taki, nie opuszczaj Nas, fajnie się z Tobą gaworzy.

REKLAMA

 Włodkowski B.

05.12.2006 00:49

Jestem, jestem, pilnie czytam... Głosu zabieram mniej - skoro taka wola ludu (nowego, większościowego) - nie chciałem naprzykrzać się swoją osobą. I wszystko jakoś ucichło...
Zresztą, okazało się, że wielu jest zawistnych i szalenie pamiętliwych (nie ważna, jaka prawda, nie ważne, jaki kontekst - ci działają wedle zasady "kto przeciwko nam - ten przegrany").
Szkoda, wielka szkoda. Miałem - wbrew wszystkiemu - lepsze o Nich zdanie. Cóż, kto z kim (albo z czym) przestaje... - oj, bo powiem za wiele...
A co do wyboru przewodniczącego pragnę zauważyć, że PiS też głosował za. A później - w sprawie vice już umywał ręce...
Zresztą Vice ma być - jak niesie wieść kuluarowa - 3. Tym niemniej dzisiejszy wynik dla opinii publicznej - dość jasny. Jako optymista chciałbym, aby był jednakowoż dobrym prognostykiem autentycznej chęci współpracy...
Z tą pracą - to też prawda. Nagromadziło się wiele projektów w Fundacji, czas wielu sprawozdań itd. itp. No i zaczynają się już pierwsze głosy od wyborców w różnnych sprawach - choć jeszcze praca nie wre pełną parą - to już pewne rzeczy należy sprawdzić, ustalić itd.
Kaski jakoś na razie widziałem - więc nie mieszałbym jej do rozmowy.
Co do kampanii - wiadomo, że 13 XI rozpoczęła się kampania przed wyborami 2010...

# piotrek

05.12.2006 09:34

fajnie, bo już myślałem sobie brzydkie rzeczy.

 Włodkowski B.

05.12.2006 10:58

Czyli grzeszyłeś myślą! Oj, nieładnie. Na szczęście ja się nie obrażam. A są... Oj, bo ponownie powiem za wiele...

REKLAMA

# Beata

05.12.2006 12:43

Jesli cedzisz slowa to powiedz więcej.To że wszyscy jednogłośnie potwierdzili wolę wybrania przewodniczącego -ja rozumiem.Szansę trzeba dać i umieć się z nia pogodzić.Co do drugiej sprawy to także powiedz glosem donosnym.Stale wychodził Fronczak z sali i nie wiedziął że zgodnie z procedurą wybierano tylko jednego zastępcę.Niepotrzebnie zglosił P.Drojewską.Bez sensu.Stąd wstrzymanie się PiSu (rozwazne ) i narazenie na stres Pani D.ktora w tym okresie -zbliża się do powiększenia rodziny nie powinna być wystawiana na głupie próby.Ale to Gospodarność.

# Zdzichu

05.12.2006 14:50

Beato słusznie zauważyłaś. Przecież na następnej radzie bedą kompletowani pozostali wice, wiec nie ma co sie gorączkować. PiS o tym wiedział, więc nie bawił się w intrygi. W następnym głosowaniu pewnie poprą kogoś z Gospodarności (i na pewno nie zostanie zgłoszona Drojewska) tak jak Gospodarność poprze kogoś z PiSu.
Chociaż sygnał jest czytelny,mamy koalicję PO z komunistami (bo demokratów tam nie znajdziesz).

 Włodkowski B.

05.12.2006 15:58

Beato, nie wiem czy nie chcesz zrozmieć czy też po prostu nie rozumiesz. Właśnie o ów sygnał dla opinii chodziło. To, kto będzie 3 Vice - było wiadomo przed sesją. Ale teraz wiadomo komu bliżej do kogo. Zwłaszcza, że nasza białołęcka lewica w radzie to tzw. stara gwardia, a więc i Jej oblicze zupełnie inne (z całym szacunkiem oczywiście i bez złośliwych podtekstów). Inaczej moglibyśmy zapatrywać się na sprawę, gdyby z ramienia lewicy zasiadali dajmy na to- p. Polit, p. Filipowicz itd.
I będzie się dziwił pewnie Piotrek Oracz, którego kiedyś przecież prowokacyjnie (i w żartach) pytałem o koalicję Pis-Lewica-Gosp. ,jeśli powiem, że PiS głosował wczoraj asekuracyjnie a nie ideowo.
Oby wspólne działania Rady nie były ani asekuracyjne, ani polityczne, ale jak najbardziej obywatelskie. Co daj Boże, Amen.

REKLAMA

# Piotr Oracz

05.12.2006 20:41

Bartku, głosowaliśmy, i asekuracyjnie ale też, i ideowo.
Moje działania są jak najbardziej obywatelskie (patrz miesięcznik Aveciarz wydawany przez pewną fundację ) i chciałbym żeby tak było dalej ze wszystkimi chętnymi do współpracy.
Amen, amen.

# sumienie

05.12.2006 20:42

Piotrze jestes bardzo ideowy. Pomysł o tym stojac przed lustrem.

 Włodkowski B.

05.12.2006 23:35

Skłamałbym, gdybym napisał, że nie zauważyłem.

REKLAMA

# Spijacz piany przed TV.

06.12.2006 06:28

" Moje działania są jak najbardziej obywatelskie (patrz miesięcznik Aveciarz wydawany przez pewną fundację "- Ty naprawde jesteś bezadziejnie bezkrytyczny wobec siebie...
Brak słów aż pianka mi podskoczyła.
Skończ lepiej swoją s. intermetową nieruchawy w działaniu Oraczu.

# xyz

06.12.2006 11:08

Podwójne AMEN - jedno dla asekuracji, drugie dla ideowości. Tak trzymać i świecę i ogarek.

# przerażny do 2

06.12.2006 11:13

Jeszcze trochę a powstanie koalicja z Gęsiną, Semetkowskim, Półrolniczakiem, Domem Starców na Mehoffera, może jeszcze rodzina Sosnowskich...

REKLAMA

 Włodkowski B.

06.12.2006 14:51

Niestety wiele wskazuje, że istotne są tzw. "stołki".
Szkoda.

# ja2

06.12.2006 15:13

Bartku, przecież tam jesteś, nie narzekaj, tylko coś z tym zrób!!!!!!!!!

 Włodkowski B.

06.12.2006 20:12

Nie narzekam - jedynie ubolewam.
Mam nadzieję, ze nie jestem Don Kichotem.

REKLAMA

# Jarek-F

08.12.2006 14:50

Bartek
Sprostuj swoją wypowiedź.
O którego p. Filipowicza Ci chodziło.
Jak wiesz Jarosław był, jest i pozostanie do śmierci bezpartyjnym.

 Włodkowski B.

09.12.2006 15:53

Tylko co... ?
Kulisy są mniej śmieszne. I ludzie jakby nieco inni... Może to tylko pierwsze wrażenie? Zobaczymy... Na razie całą energię Rady pochłaniają wybory. Mam nadzieję, że jak się skończą i stołkowicze zajmą swoje wymarzone miejsca, to będzie czas np. na interpelacje, wolne wnioski itd.
Co do Filipowicza - to przykład. Oczywiście chodziło mi o Twojego Syna, Jarku, który startował z SLD. Idzie o to, że "stary" skład radnych z Lewicy niesie za soba pewne mentalne i - nazwijmy to - historyczne "obciążenie" gatunkowe, które niekonieniecznie muszą się potwierdzić w praktyce (i na to liczę). Rozumiałbym wybór vice z lewicy, gdyby to był tzw. świeży powiew, nowe, młode oblicze lewicy...

# NN

10.12.2006 19:51

Niestety wybrać można było tylko spomiędzy trzech sprawdzonych towarzyszy. To smutne i czarno to widzę. Jaki tu wspólny program?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024