REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JESTEM ZADOWOLONY I ZDUMIONY

# piotrek

09.12.2006 18:02

Byłem dziś na turnieju pingla "Agape".
Organizacja na 5(Jarosław Filipowicz i Zdzisław Winczewski , Jarosław Szymański i reszty nazwisk nie zapamiętałem). Był podział na małolatów,dziewczyny i starszych, był nawet ksiądz, spoko kolo. 6 czy 7 stołów, pola ograniczone bandami, sprawnie, szybko.
każdy dzieciak, nawet ten który przegrał dostawał nagrodę pocieszenia.
Dużo w Białołece słyszy się o Jarosławie Filipowiczu, obejrzałem jego efekty pracy od zachrystii.
KRÓTKO: Wg. mnie ten człowiek ma zostać szefem Wydziału sportu w Białołęce. Dlatego, że robi więcej od tych naszych, którzy biorą za to pieniądze, zresztą jak się dowiedziałem to odbywa się to juz od wielu, wielu lat, tak bez kasy, społecznie, poświęcając swój czas i pieniądze, bo czas to pieniądz.
a tu dowiaduję się, że oprócz tego pingla to jeszce jest piłka, szachy , łodzie smocze(żaden związek z Wąsaczem), siatka chyba i coś tam jeszcze. I jeszcze jakieś tam plany.
O i to mi się podoba. Nagrody zajebiście edukacyjne(mądre książki-przestrzegające), trochę słodkości, ja tez pograłem i nawet za bardzo nie chce rzucać mi się mięsem bom styrany. Małolaty, którzy uczestniczą w treningach nie mają siły specjalnie na melinowanie i lanie innych po mordach, a skolioza im niegroźna, można z dużej grupy wyłowić potem talent, bo nie każdemu małolatowi podświadomość podpowie , idź graj w to czy w to, czasami z głupiego przypadku objawia się talent. i nie siedzą tak jak my przed monitorami i nie psują oczek i nie oglądają np: ustawek( Arka najlepsza).
Już wiem, że stanowisko Jarka Filipowicza jako szefa wydziału sportu, to wielka szansa dla promocji białej i uratowania sporo małolatów od menelstwa, albo od krymiału. Nie widzę lepszego, trzeba kola docenić. A ponieważ to PO i SLD ustawiją stanowiska, ładnie z ich strony byłoby, uczciwie i w jakis sposób podziękowawszy by Jarkowi Filipowiczowi, bo dziękuję to za mało za jego wkład przez tyle lat.

# 7777777

09.12.2006 23:09

Podziękowanie to tez dobra rzecz jeżeli jest złożone na piśmie. Proponuję coś "sklecić" wydrukować i dać do wiadomości Zarzadu. Jak będzie pod "czymś takim" kilka podpisów nabierze to "mocy".

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.12.2006 10:41

Bez przesady.
Od ew. podziekowania sa statutowe wladze wlasciwego terytorialnie zwiazku wyznaniowego finansujacego te iwenty. I to nie bezinteresownie, pamietajmy o tym, przechodzac do porzadku dziennego nad slowami: '' odbywa się to juz od wielu, wielu lat, tak bez kasy, społecznie, poświęcając swój czas i pieniądze, bo czas to pieniądz ''
Czym bowiem jest czas i pieniadz wobec obietnicy zycia po zyciu i i zapowiadanej na ten czas nieustajacej rozkoszy ?
Dostrzegasz te wartosci, Piotrek ?
Nie wspominajac o giftach w formie pleksiglasowych korali do zajecia rak w chwilach, gdy srodki uspakajajace przestaja dzialac, czy obrazkach w formacie polowy odkrytki, na ktorych prowincjonalni artysci ze wszystkich swoich sil starali sie oddac trudna sytuacje fizyczna postaci zafascynowanych tym gigantycznym przekretem ?
A to jakies szopy, zloby, konstrukcje z desek, przerazone tlumy, kosciotrupy, kosy, gwozdzie, slupy i smoki....
Jednych powala od smiechu, inni na to pluja, jeszcze inni od tego glupieja, czasami do tego stopnia, ze sa gotowi zabic. Nie tylko siebie.
Wlasnie ! A to ogromna wartosc dla Organizacji. Czy dla kazdej ?
I to jest zasadniczo wazne pytanie do wymienionych przez ciebie struktur, ktore teraz, jak piszesz: '' ustawiją stanowiska ''
Ubierz sie Piotrek i pomysl nad tym jeszcze raz.

REKLAMA

# piotrek

10.12.2006 13:55

EEEEEEEEEE, potwierdzam swój wpis ponownie, nie znam dokładnie finansowania tego typu imprez, ale wiem ,że najważniejsze jest , że małolaty mają zajęcie, a należy doceniać kogoś,kto wkłada naprawdę wiele swego czasu i energii.
życie po życiu jest, bądź nie, nie wiem, chciałbym trafić do piekła jako główny rozprowadzający, ale smażyłbym urzędoli, tylko na starym , zjełczałym tłuszczu, bo szkoda .......świeżaka.

# Michał

10.12.2006 19:47

Matulu - Jarek jest świetnym organizatorem. A cała ekipa skupiona wokół Agape to typowi społecznicy. Bardzo żałuje ze J.Filipowicz nie wystartował po stołek w radzie bo takich ludzi jak on należało by promować. Ale wiem ze Jarek na 100% odciął by się od takich spekulacji. Bo robi to społecznie a nie dla poklasku. W radzie dzielnicy są osoby które robią ferment nibydziałaniem tylko po to by było o nich głośno i dla poklasku. Ten rys absolutnie nie pasuje do Jarka. Chłop jest spoko i do tego jest honorowy.
Mam nadzieję że będzie więcej takich zapaleńców. Dzięki którym młokosy dzielnicowe nie będą zajmowali się ćpaniem i trenowaniem karate na babciach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy