REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# wykluczony

14.09.2015 10:07

te wszystkie udogodnienia mają procedury"oprogramowanie "proste "jak przysłowiowa obręcz"ogólnie rzecz biorąc są do niczego -to jeden z aspektów tej sprawy a po drugie są bardzo czasochłonne i to jest ta druga bylejakość.

# kursantkaUTW

18.09.2015 23:13

Witam dodam od siebie, iż miałam tą przyjemność z moim małżonkiem być na kursie Pana Marcina w Legionowie jeszcze prowadzonych właśnie na uniwersytecie legionowskim jesteśmy bardzo nimi zachwyceni po dzień dzisiejszy wspominamy pozytywnie i bardzo dziękujemy za możliwość skorzystania z tych bezpłatnych kursów. Życzymy samych sukcesów! Pozdrawiamy Państwo T i A Z.

# Zaczytana Latarniczka

19.09.2015 11:46

Jedna rzecz jest błąd w nazwisku Marcina. Ale to tylko zauważenie.
Nie wszyscy wiedzą, że Marcin Blicharski został najlepszym Latarnikiem Województwa Mazowieckiego w 2015 roku.
Gratulacje!!!
Aneta Samulik
Latarnik Polski Cyfrowej działający w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek

REKLAMA

# KochamLatarnika

19.09.2015 21:11

Super! Pan Marcin to człowiek z klasą! Na jego zajęciach zakochałam się w nich od razu. Jedynie czego mi brakuje to, że dalej nie robi tej dobrej roboty na naszym UTW ale mogę śmiało napisać, że to dzięki zazdrosnej Pani B.M. i przyzwoleniu Pana Dr. - mało tego pisaliśmy petycję w tej sprawie! Bez większego echa. Mam nadzieje Panie Marcinie, że kontynuuje Pan pracę nadal w naszym wspaniały mieście Legionowo i Pan Kochany Prezydent Smogorzewski wspiera Pana w tych działaniach! Taki ludzi trzeba nam więcej. Pozdrawiam, ściskam mocno i całuję zakochana w Latarniku Barbara.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe