REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kazdy żar kiedys gaśnie.......

# nolity

16.01.2004 18:12

Każdy zadaje sobie pytanie czy adam małysz fenomen skoków w ostatnich 3 latach znowu odzyska swą swietność.
Wiedziałem,że kiedys nie bedzie na topie trudno stało się jedynie pozostaje nam podziękowac za emocjonująće chwile oraz promowanie Polski na arenie międzynarodowej.
Co do dalszej przyszłosci adama małysza sie dwiemy po konkursach w zakomanem.
Krótko skomentuję : KAŻDY ŻAR KIEDYŚ GAŚNIE......(chyba że zawieje wiatr)

# Duśka

16.01.2004 19:41

Może nie będzie tak źle? Może to chwilowy spadek formy? Duśka

 misso

16.01.2004 21:40

A mi się wydaje, że to te zmiany psychologa i fizjologa. To nie może być bez wpływu na jego kondycję fizyczną, a przede wszystkim psychiczną, mimo że wszyscy zapewniają, że nie ma. Z wypowiedzi Adama wynikało, że bardzo duże wsparcie miał właśnie ze strony tamtego psychologa. Mam wrażenie, że ten nowy jest po prostu za młody - niewiele starszy od mistrza i może przez to Adam ma kłopoty. Ja nie potrafiłabym rozmawiać z tak młodym psychologiem, nie budziłby mojego zaufania...

REKLAMA

# jaqbek

17.01.2004 21:02

ADAM !!!
Kto gaśnie?

 misso

18.01.2004 16:32

No i co?! Widzicie! Adam powiedział, że kryzys udało mu się przezwyciężyć dzięki 4-, 5-letniej pracy z dr. Blecharzem. Że teraz to procentuje. Czyli niejako otwarcie mówi, że współpraca z nowym psychologiem nie daje żadnych rezultatów... Ale na szczęście korzysta z tego, czego nauczył go Blecharz! Hip, hip, hurrra!!!
A swoją drogą to wkurzające, że to nie zawodnik decyduje z kim współpracuje tylko jakieś urzędasy ze związku narciarskiego...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break