REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kawiarnia

# kapiszon

19.02.2004 19:57

mam pytanie? mozecie polecic kawiarnie, lub cos podobnego ,gdzie mozna milo spedzic czas

# Vladymir

19.02.2004 22:12

DaliPizza na Książkowej 9, tuz obok pętli. A w nowym bloku za pętlą /adres Światowida 63/ otwierają wkrótce winiarnię.

 Olena

20.02.2004 08:33

Ja polecam Dzikiego na Choszczówce :)

REKLAMA

# aza

20.02.2004 11:55

cheescake przy Lider Szajsie :)
dobre ciacha, ale nie wiem czy da sie usiasc na dluzej - tylko dwa stoliki... :(
Dziki jest dobry, ale na wosenno-letnie pikniki.
A jesli chodzi o kawiarnie na miescie to polecam Antykwariat na Zurawiej bodajze 40?! ale nie dam sobie nic uciac ;-)
Super ciacha wlasnej/domowej roboty, kawusia, herbata. Mjodzio :)

# tani

20.02.2004 12:32

Cukiernia nażurawiej jesr Droooooooooooooooooga.

# asdfg

20.02.2004 15:09

musisz poczekać, na poprzedniej stronie jest post Daniela a on własnie dopiero będzie otwierał

REKLAMA

 nataliarw

13.03.2017 15:15

Odsyłam do http://gdzie-kawa.pl/gdzie-wypic-dobra-kawe-w-warszawie/. Zawiera spis najlepszych kawiarni w Warszawie :)

 MagdalenaG

08.11.2017 16:38

Ja mogę polecić restaurację Akademia, zawsze warto próbować czegoś nowego. Bardzo dobrze robią polską kuchnię i mają fajną obsługę, która wszystko spokojnie wyjaśnia i tłumaczy. Mają kącik zabaw dla dzieci i przy weekendzie animatorów można miło spędzić czas rodzinnie.

# jasnowidz

12.04.2022 16:25

Na pewno bardzo fajnie jest raz na jakiś czas wyjść do kawiarni i napić się pysznej kawy. Jednak jak zakładam ot i tak większość z nas zazwyczaj pija kawę w domu. Jak dla mnie zawsze świetnym wyborem jest kawa w kapsułkach od https://www.nespresso.com/pl/pl/ i co najważniejsze jest całkiem sporo różnych smaków do wyboru.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA