REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

USG jamy brzusznej w Warszawie

# Konradd4

25.02.2022 16:40

USG jamy brzusznej w Warszawie - gdzie zrobić prywatnie i szybko?

# Jerzyk

25.02.2022 17:15

Zadzwoń do Multimedu, ja pod koniec roku jak robiłem u nich USG to czekałam krócej niż tydzień. Nie wiem, jak aktualnie, ale wtedy jak obdzwaniałem różne punkty to u nich było najszybciej. No i sprzęt mają super, mega nowoczesny więc to też na duży plus u nich.

# utres

29.03.2022 13:19

Macie na myśli to - https://multimed.pl/? W ciągu kilku dni faktycznie można się dostać? Obdzwaniam właśnie miejscówki i słyszę zupełnie inne terminy, a zależy mi na czasie. W necie czytam, że tam wszystko jest dopieszczone, tzn. ludzie tak piszą. Że wszystko dopracowane, nowoczesne. Zaraz zadzwonię.

REKLAMA

# igowa

12.04.2022 12:56

Pod koniec roku miałam robioną sonovaginografię w szpitalu Medicover, to takie specjalne usg diagnozujące endometriozę, skierował mnie tam mój ginekolog kiedy mu opisałam moje objawy i miał dobre przeczucie bo mam to paskudztwo ale teraz przynajmniej jestem pod fachową opieką
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe