REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KARIEROWICZ-PIOTR JAWORSKI NA BURMISTRZA BIAŁOŁĘKI

# ZUZA

06.11.2010 13:21

Młody Piotruś Jaworski,aż piszczy ,żeby zostać Burmistrzem Białołęki.Rywalizuje z nim Pawełek Tyburc kopiąc dołki -ślinka dzieciakowi z ust cieknie na myśl o burmistrzowaniu.Obaj młodzieńcy gotowi są zagryżć Jacka Kaznowskiego,aby tylko spełniły się ich chore marzenia.Oblizują się łakomie także :Piotr Smoczyński ,Monika Drojewska,Wojciech Tumasz

# WOJTUŚ

06.11.2010 13:26

Tylko Bartłomiej Włodkowski posiada kwalifikacje zawodowe i społeczne aby zajmować stanowisko burmistrza.

# monika1

06.11.2010 14:23

Zuza, masz rację, powiedzmy karierowiczom zdecydowane NIE! Poprzyjmy tych, których znamy, a którzy nie patrząc na profity angażowali się w poprawę życia mieszkańców Białołęki.

REKLAMA

 Piotr Jaworski

06.11.2010 14:42

Wiesz co droga ZUZO 33 lata w tak młodej Dzielnicy to stary ...
Uwielbiam to forum :)

# bwradny

06.11.2010 15:12

Wojtusiu, serdecznie dziękuję za poparcie i wiarę we mnie, ale tymczasem będę wdzięczny jedynie za głos za moją kandydaturą do Rady Miasta.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.11.2010 21:38

... no tak.
Dieta tam musi byc zdecydowanie lepsza, czyz nie?

REKLAMA

# cobra22

06.11.2010 22:14

bwradny to w Radzie Warszawy można zostać burmistrzem?
Wojtuś i Zuza to rodzeństwo?

# bwradny

06.11.2010 23:16

Nie, Mateczko! Oczywiście sprawdziłem wcześniej - rzecz istotna w kwestii futer, prawda rodzicielko Sławka? I wiesz co? Zdumienie. Jest niewiele więcej. Groszowa różnica. Chyba trzeba będzie sie przerzucić na swetry na drutach robione!
Cobro, nie rozumiem? Tłumaczę na język zwolenników pewnej formacji: "To, co napisałem wyżej oznacza, że nie zamierzam ubiegać się o stołek burmistrzowski."

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.11.2010 23:54

No widzisz. Wiecej.

REKLAMA

# bwradny

07.11.2010 00:08

Mateczko, pamiętaj o inflacji i galopującym kryzysie... Więcej nie znaczy futro przecież. A co u Sławka?

# Paweł Tyburc

07.11.2010 00:18

tym bardziej 37 lat w takiej młodej dzielnicy to dużo, a w dniu wyborów 37 lat bez 2 dni, uznaję że dzieciak to komplement.
ZUZO : Pozostaje dyplomatyczne: nie potwierdzam i nie zaprzeczam......
Na początek proszę o głosy w wyborach na radnego dzielnicy, okręg 2-lista 4 -miejsce 1
wesoło na tym forum

# bwradny

07.11.2010 02:15

Pawle, a ja trzymam kciuki w ramach solidarności młodych i doświadczeń ze "starymi" :)

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

07.11.2010 04:26

... rozumieja Matka z tego, ze mieliscie juz doswiadczenie?
Ha, ha, ha...
Przygode... ze tak Matka powiedza, bo przygoda, to ladnie brzmi.
Na Centralnym? Sporo tam starszych panow... w cywilkach, rzecz jasna. I z gotowka.
Tak. Przyjemnie jest: nadzianym i mlodym byc. Bez watpienia.
I mowisz? ... kciukiem?! Hm...

# bwradny

07.11.2010 08:59

Nie, wskazującym, Mateczko! Znowu nie trafiłaś. Tracisz formę. I nie na Centralnym, bośmy na peryferiach przecież.

# dzięcioł

07.11.2010 09:46

Nie mówię nie ,nie mówię tak.Cały Ty. Pamiętam jak startowałeś w pierwszym zrywie i uzyskales około30 głosów .Byłeś wtedy przedszkolakiem mlodszym.Potem wzięła sie w garść Twoja mama ,przeniosla Cię do starszaków ,no i przy powodzeniu PO dobiłes do brzegu.Jako bezrobotny.Chyba dla dobra Białołęki lepiej być zajął się tylko pracą.
Zastanawiając się nad Twoimi hasłami aż się dziwię że jeszcze Twoich deklaracji nie skomentowała Matka...Piszesz w ulotce -doprowadzę do końca Most Północny,obiecuję Wam. Ha,ha,ha.
Gdybyś był facetem to napisz-żaden termin zakończenia mostu nie jest pewien ale ja mówię wam wraz z Platformą na wybory będzie otwarcie. I dlatego jeśli utworzą na Białej kabaret własnie Ty...

REKLAMA

# Kandydat na radnego

07.11.2010 11:23

Tybur ,Jaworski a kto to jest?? Co konkretnego zrobili dla Białołęki ?? Ile stworzyli inicjatyw ?Nie należy głosować na facetów którzy myślą wyłącznie o stanowiskach .To nie będą prawdziwi radni tylko polityczne sługusy .,,Białołęka nie głosuje na jedynki" -to moje hasło .A jak dzieci poradzicie sobie z władzą jak daliście ciała na stanowiskach przewodniczącego rady i szefa klubu

# cobra22

07.11.2010 11:52

Anonimowy kandydacie na radnego, a kim ty jesteś, że chcesz wejść do składu? Może ty jesteś INNY (no wiesz...)?
Taki Jaworski i Tyburc to wzorowi urzędnicy, żadnej skazy,profesjonaliści.

# mieszkanka

07.11.2010 12:09

Proponuję tym co nie znają Tyburca, Jaworskiego, czy nawet Włodkowskiego, aby bardziej na bieżąco obserwowali pracę samorządu który zostanie wyłoniony w tegorocznych wyborach. Bo ja wiem co zrobili w/w panowie, m.in. dla mnie jako obywatelki. Nie muszę być ich zagorzałą zwolenniczką, ale obiektywnie oceniając to nie są karierowicze, którzy bezczynnie siedzieli na stołkach. P. Jaworski całą kadencję służył pomocą prawną tutejszym obywatelom - a że nasi obywatele potrafią tylko suszyć języki i krytykować i wyśmiewać to o nich świadczy tak? P. Tyburc też nie siedział z założonymi rękami - na następną kadencją proszę tylko o więcej inicjatywy w podejmowanych sprawach. Mam pewne obiekcje co do P. Włodkowskiego - znam tego radnego, ale nie jestem do końca przekonana..... cóż takie uroki demokracji

REKLAMA

# bwradny

07.11.2010 13:36

Mieszkanko, jakże mam Ciebie przekonać? Może zrobię uśmiech nr 5? :) Gratuluję takiej merytorycznej, dogłębnej analizy naszej kadencji. Wiesz co, czasem myślę sobie, że powszechne prawo wyborcze trochę obraża. Ale cóż, monarchiści w Polsce są w mniejszości.

# cobra22

07.11.2010 14:28

Włodkowski to dobry radny, szkoda, że nie startuje z list Aveciarza tylko tej wsg.

# cobra22

07.11.2010 15:06

P.S.Szanowni Radni zainterweniujcie w sprawie oświetlenia na Odkrytej i Nowodworskiej, aby świeciły się wszystkie lampy na słupach w celu bezpiecznego powrotu do domu.
Tamtejsze pisiory mają to w nosie.

REKLAMA

# cobra22

07.11.2010 15:12

P.S.Szanowni Radni zainterweniujcie w sprawie oświetlenia na Odkrytej i Nowodworskiej, aby świeciły się wszystkie lampy na słupach w celu bezpiecznego powrotu do domu.
Tamtejsze pisiory mają to w nosie.

# merx

07.11.2010 16:34

cobra22 Nie obciazaj wszystkimi drobiazgami radnych. Jesli nie swieca jakies latarnie, to dzwoni sie do Wydzialu Infrastruktury w Urzedzie Dzielnicy Bialoleka, podaje ktore latarnie nie swieca, na jakiej ulicy i sprawa zalatwiona. W ciagu 2, max 3 dni zarowki zostana wymienione. Nie wiedziales? To wie kazdym mieszkaniec Bialoleki.

# Kandydat na radnego

07.11.2010 16:48

To może jakieś konrety o tym Jaworskim i Tyburu Bo Tyburc to podobno przewodniczący Rady .Jakie chłopcy wnieśli sprawy ,jakie załtwili do końca i to te lokalne a nie Most ,nie Bazar dla kupców bo to nie oni Małe lokalne bo ja nie słyszałem o żadnych

REKLAMA

 tarantula01

07.11.2010 17:01

A proszę bardzo, nieraz interweniowałem w tej sprawie - np. interwencja 253.
M.in. dlatego na mojej stronie podałem dokładne dane, gdzie i do kogo zgłasza się takie przepalone latarnie i inne sprawy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
http://www.radny.com.pl

 tarantula01

07.11.2010 17:01

A proszę bardzo, nieraz interweniowałem w tej sprawie - np. interwencja 253.
M.in. dlatego na mojej stronie podałem dokładne dane, gdzie i do kogo zgłasza się takie przepalone latarnie i inne sprawy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
http://www.radny.com.pl

# ciekawa

07.11.2010 18:15

Ciekawe co się stało z obiecanymi 7 mln na nowe przedszkole. Załatwili je Pan Jaworski i Tyburc czy bali się upomnieć, bo PO mogłoby ich skreślić z list wyborczych
http://www.ngp.pl/str/tekst2335.html

# mały z Rady

07.11.2010 20:27

Działam w Radzie Osiedla czy może mi wytłumaczyć kandydat na radnego Tyburc ile razy spotkał się w 4 latach z naszymi radami i co z tego wynikło .Konkretnie z datami i obecnymi.Ma zespół pracowników i odtworzy terminy.
Niech wymieni gdzie był na spotkaniach ,co zrobił z nimi wspólnie. A co do cobry22 to byś nie wpadł w szok kup sobie relanium ,bandaż, i coś mocnego bo zdania nie zmienisz.

# Paweł Tyburc

08.11.2010 09:01

Jestem otwarty na spotkania i zawsze gotowy do współdziałania z Radami Osiedli.Spotkałem się w tej kadencji z Radą Nowodwory i pomagałem w wyjaśnianiu spraw własności gruntów przy Strumykowej, Stefanika i Ciołkosza. Praktycznie Rady Osiedli poza dwoma czy trzema na Białołęce nie działają i to mnie martwi.
W przyszłej kadencji będę dążył do zaktywizowania tych rad, rozpisania nowych wyborów jeśli będzie wola i determinacja mieszkańców do działania.

# Kandydat na radnego

08.11.2010 10:52

Komu pomogli i co konkretnego zrobili Tyburc i Jaworski .Nie głupoty tylko konkrety Jakie uchwały przygotowali i jakie sprawy rozpoczęli i zakończyli .

# NN

08.11.2010 11:56

Czy to jakaś komedia, farsa może?
Nie ma nic prostszego, niż przypisać sobie zasługi w czymś, co i tak się stanie; n.p. dobra pogoda. Z Mostem Północnym jest podobnie, raczej na pewno skończą go w przyszłej kadencji.

# mieszkanka

08.11.2010 16:15

Do Jaworskiego nie raz chodziłam w sprawie zasięgnięcia bezpłatnej porady prawnej - nie będę wymieniała tu konkretów bo to są sprawy których nie musze opisywać na publicznym forum. W tych samych wątpliwych dla mnie sprawach korzystałam z pomocy P. Tyburca. Myślę że każdy z nas jako obywatel ma prawo wręcz żądać udzielenia pomocy / zajęcia stanowiska w poszczególnych sprawach - ja je uzyskałam gdyż takie były moje oczekiwania. Ci co krytykują i wypytują ile co kto zrobił: czy wy na własnych nogach poszliście i umówiliście się na spotkanie? Ach i faktycznie: Ci panowie mają o 30 kilka lat - w porównaniu z betonem J. Smoczyńskim to przecież szczypiorki!

# podejrzliwy

08.11.2010 16:39

a dlaczego w tej samej sprawie chodziłaś do jaworskiego i tyburca. ktorys zle poradzil? a może nie ufałaś któremuś?

# złośliwy i podejrzliwy

08.11.2010 18:39

chodziło o załatwienie lokalu komunalnego? Dlatego teraz już mieszkanka...

# cobra22

08.11.2010 22:49

załatwiać to ja mogę się na ciebie!może twoi kolesie to praktykowali i brali lub dawali tak jak ty, ale d...y.
pasuje styl bycia niemiłym?

# wyborca

09.11.2010 11:51

Już po raz czwarty słyszę obietnice i propozycje aktywizacji Rad Osiedli (samorządowych)
Jak tylko minie szał wyborczego zachwytu obietnice idą do kosza.
Dlaczego?
Bo radni z osiedli mają inne priorytety niż partyjne programy.
Mamy komisję dialogu społecznego i tu jest pole do prawdziwego współdziałania społeczników, radnych, burmistrzów i urzędników na rzecz dobra wspólnego
Niestety statut dzielnicy Białołęki w par. 15 pkt 2 mówi: 2. Radny reprezentuje wyborców poprzez czynny udział w pracach Rady Dzielnicy i jej komisji, do których został powołany.
Ale już pukt 3 mówi:
3. Radny utrzymuje stałą więź z mieszkańcami Dzielnicy oraz ich organizacjami, a w szczególności przyjmuje zgłaszane przez nich postulaty i przedstawia je organom Dzielnicy do rozpatrzenia, nie jest jednak związany instrukcjami wyborców.
czym są tzw. instrukcje wyborców?
Czy chodzi tu o zgłaszane przez ludzi wnioski i postulaty?
jeśli tak to cała para społeczeństwa obywatelskiego idzie w gwizdek co widać po działaniach naszych radnych (nie wszystkich).
Ci co wiążą się instrukcjami wyborców łamią chyba prawo???

# bwradny

09.11.2010 12:32

Cobra, tracisz fason! A szczerze Cię lubiłem, pomimo Twego PO-wskiego skrzywienia. :(

# mieszkanka

09.11.2010 15:52

złośliwy/podejrzliwy ty jesteś typ typowo pszenno-buraczany - ja nie umiem zniżyć się do twojego żenującego poziomu wypowiedzi i odpowiedzieć na zadane pytania

# ciekawa

09.11.2010 19:40

I że niby co sołtysi mają rządzić w Warszawie? Bo chyba mowa tam o radach osiedla i sołectwach.

# ciekawa

09.11.2010 19:54

a ten Jaworski to jeszcze w PO, bo na zdjęciu na uśmiech zębny, a według wytycznych PO miał być bezzębny - uśmiech

# wesoły Romek

09.11.2010 20:48

Pomagałem w wyjasnieniu sprawy wlasności gruntów Strumykowej ,Stefanika ,Ciołkosza. Koń by się usmiał z takiego wysiłku przewodniczącego. To Ty powinieneś biegać kłusem od Rady do Rady szukając inicjatyw.Problem jest inny.Boicie się Rad bo to przyszli kandydaci na radnych .

# cobra22

09.11.2010 22:51

To już mnie nie lubisz bwradny?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.11.2010 10:43

A My ogladajac ktoras tam, cyklicznie pojawiajaca sie odslone baneru na tej stronie myslimy, ze gdyby deputowany do Brukseli Zbigniew Z. rzeczywiscie i osobiscie zabil Baske w lazience, to tak wlasnie by promienial... taki wlasnie mialby ucieszony przyglupiasto ryj, z chciwym figlem w oku i niemotowato rozdziawiona szamaczka... ha, ha, ha! Co za podobienstwo! Ze tak Matka powiedza...

# bwradny

10.11.2010 21:39

wiesz Mateczko, najważniejsze, żeby swoim wyglądem (zbyt inteligentnym) władzy nie peszyć, no nie? Jeszcze by się jeden z drugim zająknął, że istotnie z tymi 6 szkołami zbudowanymi od podstaw to ściema, albo że istotnie UB-eckie metody z lat młodości wykorzystywał przeciwko Bogu ducha winnej Oli, albo, że kazał Echo na przemiał wyrzucać z urzędu itd. itp.

# ciekawa

11.11.2010 00:50

Jaworski pisze że uwielbia to forum. Tylko że forum nie lubi jego.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.11.2010 21:24

... gdyby to byl rzeczywiscie UBek, to o tej Oli bys nie wspomnial, bo byscie nie zyli. Oboje. A on mialby 30 szkol na 30 - lecie zaliczonych ... na okolicznosc wybicia sie ze styropianu.
Niestety, UBekow bylo malo. Stanowczo za malo, chociaz... oddajmy prawde, na tyle duzo, ze nasza oczarowana fujarka agitka bandytow moze wspominac spadochroniarzy w najbardziej odpowiednim dla nich, bo w przeszlym czasie.
Ale to nie jest UB-ek. Nie ! To jest jakis farfocel, popluczyna, zwykly smiec. Ino. Pelno takich sie blaka dzisiaj przy korytach i uprzedze twoje zapedy, czas tego nie rozwiaze. Rosna kolejni ... milosnicy prostych form zaczerpnietych z geometrii plaskiej i dramatow w klimatach bdsm, tym razem. Nie zdziw sie, ale nic was nie rozni.
Po jednej wy maci.

# mieszkanka

12.11.2010 18:33

o ciekawa to lubi tak rozstawiać po kątach - forum nie lubi tego, nie lubi tamtego, a ty gdzie byłaś przez tyle czasu że dopiero teraz się wpisujesz?.... no no - władcza jesteś!

# ciekawa

13.11.2010 12:17

na Mokotowie

# mieszkanka

14.11.2010 08:47

to po kiego się tak wypytujesz i rządzisz???? ja też nie mieszkam na Białołęce od urodzenia i co? to ma znaczyć ze nie mogę się wypowiadać na forum dzielnicy na której mieszkam od kilku lat? Litości dziewczyno!

# ciekawa

14.11.2010 10:07

wszyscy nerwowi jacyś. Chyba coraz bliżej wyborów.

# cobra22

14.11.2010 19:44

ale za to szybciej im płynie krew w żyłach

# pamiętliwy

21.09.2011 19:14

A jak tam obietnice przedwyborcze naszych radnych i ich aktywność po wyborach?
Jak spotkania p.Tyburca?
Jak porady prawne p.Jaworskiego?
Szyukją się inne wybory, więc co niektórzy ponownie zaczynają kochać Białołękę, wyborców i mieszkańców!!!

# cobra22

22.09.2011 10:29

Osoby,które startują w wyborach co dobrego zrobiły dla naszej dzielnicy?

# derbianin

28.09.2011 15:43

Panie Jaworski, jednak ludzie się na Panu poznali.

# fanclub

22.02.2013 10:36

Jaworski został burmistrzem i zap... jak mały (bez urazy!) samochodzik, a Tyburc całkowicie klapł.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA