REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kaczyński i Białołęka i cała Warszawa

# Lis

14.05.2005 13:20

Co myślicie o rządach Kaczyńskiego ? Czy w porównaniu z Piskorskim lub Święcickim , Kaczyński jest lepszy czy gorszy ? Ja stanowczo uważam ,że Kaczyński to cienki bolek. Oto argumenty :
- stagnacja w inwestycjach
- bałagan i śmieci na ulicach
- nielegalni handlarze na głównych ,reprezentacyjnych ulicach Warszawy
- bardzo długi czas wytyczania buspasa na Modlińskiej
- zbyt małe uprawnienia burmistrzów dzielnic
Naprawdę oprócz Muzeum Powstania Warszawskiego ,Kaczyński nic dobrego dla Warszawy nie zrobił. Wykorzystał tylko nasze miasto by kandydować na prezydenta Polski.

# pasikonik

14.05.2005 13:25

Jest uczciwiej , ukrocono troche republike kolesiow [nawet w bialolece Tadziu mniej moze]- jestesmy blizej Zachody niz krajow latynoskich. zaczeto wreszcie planowac- vide most pn. etc. Wady trwa to za wolno, za duzoo biurokracji.Ale cos za cos.

# Yogi

14.05.2005 15:44

Ja juz od dluzszego czasu mam dylemat: lepszy operatywny cwaniak (nie koniecznie super uczciwy), ktory cos po swojej kadencji zostawi nam wszystkim, czy pyskaty fantasta ponoc uczciwy(choc przedstawiciele administracji mowia o czystkach partyjnych na stanowiskach), po ktorym tylko wielkie niby plany zostaja nastepnej ekipie (ktora moze miec inna koncepcja) ?
Wolalbym dwa w jednym, ale chyba w tym kraju to niemozliwe.
Pan Kaczynski glosy mojej rodziny (x4 szt.) w naszej ocenie zmarnowal. Zalujemy nietrafnego wyboru. Zgadzam sie z Lisem.

REKLAMA

# antypis

14.05.2005 17:10

Po pierwsze: Kaczyński nie jest uczciwy, tylko takiego udaje. Nigdy jeszcze w Warszawie nie było obsadzania stanowisk na taką skalę, jak w tej kadencji. Nawet słynny aferalny "układ warszawski" (zostawił po sobie dwa mosty, tunel, kilka wiaduktów) nie zachowywał się tak, jak ekipa Kaczora. Niekompetencja jego klakierów sięga zenitu. Dlatego w miescie nic sie nie dzieje. Przykład uczciwosci Kaczora: pewnym działaczom sportowym udało się wydębić w mieście kasę na zawody sportowe. Dostali duzo więcej niż jest im potrzebne i polecenie: na zawodach mają wystąpić te i te zespoły artystyczne i tyle i tyle im zapłacicie.
Po drugie: Kaczor jest politykiem asekurantem, a miasto potrzebuje gospodarza. zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że oszukał warszawiaków. My liczyliśmy na gospodarza, a on zajął się tylko aferami swoich rywali politycznych, nie zbudował mostu, nie buduje metra na czas, wciąż nie ma obwodnicy itd. itp. Wykorzystał miasto jako trampolinę, nic nie robił, bo łatwiej jest krytykować innych niż zrobić coś samemu. Powiem krótko - niech go wybiorą na prezia kraju. Wtedy w Warszawie będzie ktoś normalniejszy. Każdy lepszy od Kaczora, a jako prez. kraju nie ma wielkich uprawnień więc mniej szkód narobi.

# Gemini

14.05.2005 22:29

Uczciwiej?
Zobacz:
miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2705877.html

# W MIARĘ UCZCIWY

15.05.2005 06:04

Kaczyński to menda złodziej cwaniak w końcu to on zajebał księżyc, Warszawa stała się dla niego możliwością wykazania niekompetencji idiotyzmów i załatwiania wszystkiego po znajomości. KACZKA w tym wydaniu powinien znaleźć się przed sądem najwyższym bo to co się dzieje w ratuszu to w żadnym więzieniu w POLSCE nie jest

REKLAMA

# andrju

15.05.2005 06:06

Ostatnio w ratuszu znajomy próbując załatwić koncesję dowiedziałs ie wprost żeby takową otrzymac musi zapłacić 10000zł choć w tabeli opłat jest to jakies 2000zł jak im powiedział to dostał odopowiedzc że jak się niepodoba to niech sp***

# xxx

15.05.2005 07:31

Nagrody które ostatnio miasto wypłaciło wysokim urzędnikom w całości zostały wpłacone na PiS. w końcu Jarek musi z czegos finansować spoty. Robi to z kasy miasta dzięki bratu.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.05.2005 09:05

Na-a-a kola-a-a- na, chamy !
Spiewa Lucjan Pawarotii ... he, he, he...

REKLAMA

# Kazik

15.05.2005 13:13

Święcicki kopsnął mu parę moich nowych złotych...
Adamu, adamu cały czas ma długi,
Nowa powieść science-fiction "Jan Paweł 202"...

# anty_kaczor

17.05.2005 07:56

dwa słowa do Kaczora "Spie.. dziadu"

# gajowy

17.05.2005 09:59

... no co wy tak biadolicie, przecież się już sezon łowiecki rozpoczął. Dwururkę w dłoń i zapolować mi tu prędko na kaczora ;)

REKLAMA

# jacek

22.05.2005 11:23

Dla mnie ocena Kaczyńskiego jest prosta. Nie zbudował Mostu Północnego, ale za to rozbuduję nam Czajkę - nie dostanie mojego głosu w wyborach prezydenckich. Jego uczciwość czy inne dobre czy złe intencje, Muzea Powstania, czy Wolności jakoś mnie mało interesuję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe