REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

30 km i inny świat

# BabaZDzieckiem

18.05.2005 16:23

Byłam dziś na Ursynowie, a dokładniej al. Ken w okolicach metra Ursynów.
Niby tak jak u nas - trochę starych bloków, trochę nowych. Ale tam jest ŁADNIE. Zielono. Ogródeczki przydomowe ślicznie zadbane. Trawniki przy chodnikach przystrzyżone... ścieżki rowerowe wytyczone między jezdnią i chodnikiem, także nawet mnie, Matce-z-wózkiem która-zawsze-jeździ- po-ścieżce-i-słusznie- ją-przeklinają-rowerzyści, nie przyszło do głowy na ścieżkę z wózkiem wleźć...
Nie mówiąc o tym, że osiedla mają jakiś PLAN, a nie są stawiane jako te plomby jedno obok drugiego bez pomysłu, ładu i składu.
Czemu u nas tak nie jest, co?

# Zielony

18.05.2005 20:14

A co na Białołęce to nie zielono ? Na Ursynowie jest przecież mniej zieleni niż na Białołęce . NIe znam bardziej zielonego miejsca niż Białołęka. Ścieżek rowerowych też na Białołęce jest najwięcej w całej Warszawie. U mnie na ul Picassa trawniki też mam przystrzyżone. Nie wiem więc Babo gdzie Ty mieszkasz ,no ale jeśli Białołęka Ci się nie podoba to zamieszkaj na Ursynowie.

# m.

19.05.2005 20:27

trawniki to nam na PIcassa właśnie strzyżą chopaki....

REKLAMA

# Zielony

20.05.2005 16:56

No strzygą ,strzygą i szybko i ładnie im to idzie.

# jacek

22.05.2005 11:18

Nie przesadzaj z tym ładem na Ursynowie i nieładem u Nas. Jakieś pół roku temu przeniosłem się z Ursynowa właśnie i jakiejś diametralnej różnicy ani w czystości, ani w tzw zagospodarowaniu przestrzennym nie widzę. Takiej gęstości zabudowy jak na Kabatach narazie się nie dorobiliśmy i bardzo dobrze. Fakt, że tereny zielone (mało ich u nich no chyba żeby jeździć do lasu Kabackiego) są lepiej zadbane. Ale o to musimy mocno krzyczeć do urzędu dzielnicy (miesiąc temu wystarczyło kilka maili do nich żeby posprzątali lasek za Championem). To nie znaczy, że jest idealnie, mnie np. ciągle marzy się jakiś większy park (mówię o Tarchominie).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe