REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# Bat na nierobów

01.06.2022 16:28

Róbcie do cholery te jezdnie bo we wrześniu rusza metro. Na co wy czekacie porobione urzędasy? Tony przewalanej dokumentacji, a w rzeczywistości niewiele się dzieje. W grudniu przed Bożym Narodzeniem chcecie kończyć kałmuki z ratusza?!

# cosiedzieje

01.06.2022 22:08

faktycznie mieszkam tuż, tuż i jak obserwuję to daleko do zakończenia prac, więc tempo musiałoby być mega szybkie aby ukończyć przebudowę nad prowadzoną linią metra na ul Kondratowicza na czas oddania linii metra, śpieszcie sie bo wstyd będzie

# Sęp

02.06.2022 11:24

Jak opcja polityczna ma aktualnie władzę na Targówku?

REKLAMA

# TomWin

03.06.2022 18:23

Kurczę - czy wy naprawdę nieogarnięcie podstawowych informacj? Kondratowicza ma być otwarta do końca roku a nie razem z metrem. Nie wiem kto wam bajek naopowiadał. Może ten sam co pisze ze projektu nie ma (bo go nie widział). Jak by chciał to by w urzędzie dostał do wglądu jak każdy projekt - ale po co - lepiej krzyczeć że nie ma o oni jednak budują próbując przy tym coś ukryć.

# Soczysty

07.06.2022 17:27

Jakim porobieńcem trzeba być aby wiedzieć jaki jest termin oddania do użytkowania metra, a ulica i to główna ma być oddana 2-3 miesiące później. Za takie cyrki w terminach w korporacjach traci się pracę. No ale komuniści czyli urzędnicza klika trzyma się razem i blamażu w późniejszym oddaniu Kondratowicza nie widzi!

# Zaradny

08.06.2022 08:41

Panie osiedlowy bardzie "Spamcenciak" - co to jest dla pana projekt, bo mówisz że projektu przebudowy Kondratowicza nie ma (bo nikt ci go pod nos nie podstawił) a z drugiej strony mówisz ze są "tylko" projekty branżowe. Jakoś jedno z drugim się nie klei. Robienie g...burzy na sześć miesięcy przed zakończeniem prac to nic innego jak politykierstwo, z jasnym celem wyborczym. Już się boimy jesieni i przyszłej wiosny, bo wtedy z każdej lodówki (przepraszam - studzienki) będziesz pan z zespołem wyskakiwał mieszając w głowach mieszkańcom.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA