REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

jak oceniacie pracę urzędu dzielnicy Białołęka?

# jaga

29.05.2003 22:58

Jak oceniacie pracę poszczególnych wydziałów urzędu naszej dzielnicy? Ja nie mam tylko zastrzeżeń do pracy pań kasjerek przyjmujących podatki. Podczas załatwiania różnych spraw w wydziałach architektury, geodezji, iwestycyjno-technicznym spotkałam się z niekompetencją, olestwem i ignorancją może macie inne doświadczenia?

# martyna

30.05.2003 09:41

Ja miałam miłe doświadczenia z paniami od dowodów osobistych. Zwlekałam ze zmianą po zmianie nazwiska i, jak już musiałam koniecznie zmienić, to mi zrobiły to z dnia na dzień! Ale np. w wydziale architektury jest jedna pani, która, jak się ją poprosi o informacje na temat planów zagospodarowania dzielnicy, daje mapę i każe sobie szukać, a jak się ją o coś zapyta, to mówi, że nie wie. To po co ona tam jest??? Druga z pań z wydziału architektury jest zdecydowanie milsza i kompetentniejsza.

# pola

31.05.2003 00:27

Panie są genrealnie miłe ale dla mężczyzn..... Mąż ostatnio załatwił taaaką spraaawę-( czytaj skomlikowaną) że żadne kobieta rady by nie dała.......Więc wszystko załatwiam z mężem i jest cool.

REKLAMA

 m0n1ka

02.06.2003 12:12

W piątek załatwiałam zaświadczenie o uprawnieniu do głosowania. Pani, które mnie przyjęła, była bardzo miła, zaprosiła, zebym usiadła, bo to chwilę zajmie i wszystko bez mrugnięcia okiem i zbędnego zwlekania przygotowała.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024