REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Lew II

30.12.2015 13:59

Panie Wiktorze proszę o wskazanie w budżecie/ WPF tych pozycji: 145 milionów ekstra do 2022 roku na te 35 nowych dróg. Chętnie to zobaczę, bo z tego co jest dostępne na bipie jest to jedna wielka ściema.

# Lew III

30.12.2015 16:26

Dużo się jeszcze musicie nauczyć jak się zmienia budżet i tworzy nowe tytuły inwestycyjne. Niektórzy radni to już trzecią kadencję nie wiedzą o co chodzi. Bardzo dobrze za to idzie tworzone bezprawie w nocy w Sejmie.

# karol

30.12.2015 17:45

droga redakcjo. warto takze sprostować wypociny ex-redaktora burkiewicza i jego "relację ze spotkania. konfabulacje godne FAktu w którym z tego co wiem ten pan teraz pracuje.. wiele to wyjaśnia

REKLAMA

# Lewandów

30.12.2015 19:37

Sąsiedzie proszę powiedz mi ja się zmienia budżet i tworzy nowe tytuły inwestycyjne?
Np.: Stanowisko Dzielnicy dot. Siecznej mamy od lipca. Obecna WPF na lata 2016-2042 nie ma tej pozycji. Po pól roku nic się w sprawie nie dzieje poza "artykulikami"
#Lew III napisał(a) 30.12.2015 16:26
Dużo się jeszcze musicie nauczyć jak się zmienia budżet i tworzy nowe tytuły inwestycyjne. Niektórzy radni to już trzecią kadencję nie wiedzą o co chodzi.

# wyborca

30.12.2015 19:53

ROK MINIE POD TYTUŁEM JAWORSKI UPADŁY BURMISTRZ CO Z PRZEWODNICZĄCĄ MAJCHRZAK BLOKUJĄ DEMOKRATYCZNĄ WYBRANĄ WIĘKSZOŚĆ RADNYCH! BYLE NIE UTRACIĆ STOŁKÓW! SKOMPROMITOWANY BURMISTRZ, SKOMPROMITOWANA PRZEWODNICZĄCA Z PO SŁUGUSY PARTYJNE! MIESZKAŃCY TO NA PEWNO ZAPAMIĘTAJĄ!

# valdi

30.12.2015 22:48

#karol napisał(a) 30.12.2015 17:45
droga redakcjo. warto takze sprostować wypociny ex-redaktora burkiewicza i jego "relację ze spotkania. konfabulacje godne FAktu w którym z tego co wiem ten pan teraz pracuje.. wiele to wyjaśnia

No to wyslij sprostowanie do redakcji. Tylko nie zapomnij się podpisać :)

REKLAMA

# burek

31.12.2015 01:02

#valdi napisał(a) 30.12.2015 22:48
No to wyslij sprostowanie do redakcji. Tylko nie zapomnij się podpisać :)

Nic innego by się wtedy nie robiło...Co artykuł to mniejsze albo większe przekłamanie albo laurka, jak tu mediom ufać???

# http1tyh

31.12.2015 09:58

Nic innego by się wtedy nie robiło...Co artykuł to mniejsze albo większe przekłamanie albo laurka, jak tu mediom ufać???
Kupuj Nasz Dziennik albo Gazeta Polska.. Albo zaloz wlasna gazetę

# Ber

31.12.2015 14:05

Same sukcesy i jakie piękne zdjęcia...Tarchomina.

REKLAMA

# karol

31.12.2015 14:08

#http1tyh napisał(a) 31.12.2015 09:58
Kupuj Nasz Dziennik albo Gazeta Polska.. Albo zaloz wlasna gazetę

Równie dobrze możesz napisać żeby zamknąć Echo. a ja chcę je dalej czytać tylko bez propagandy i głupot wypisywanych przez niektórych "redaktorów". Tyle.

# fus

31.12.2015 17:07

Zamknąć prywatną gazetę?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe