REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# JanMatejko90

23.11.2020 21:36

SM Lazurowa ma wszystkie drogi i chodniki na jednym poziomie i jakoś... Jakoś się da zrobić to estetycznie. Tu nikt nawet nie wpadł na pomysł przesunięcia latarni o maks. 1,5 m. za miejsca postojowe. Przez latarnie na środku parkingu mamy o 5 miejsc postojowych mniej.
Bo jak robić, to z głową szanowni. ;)

# JanMatejko90

23.11.2020 21:38

Mam pomysł! Może prezes SM Rozłogi przejedzie się na wózku inwalidzkim od początku do końca tego wzburzonego chodnika! :))) Kto chce to zobaczyć?!?!

# Aluwia

23.11.2020 23:55

Dodam, że SM Rozłogi nienawidzi zieleni i drzew. Żeby zrobić ten koszmarek nie wiadomo po co, od dwóch lat wycinała piękne drzewa przez blokiem nr 12. A jak zadzwoniłam z pytaniem, dlaczego to robią i czy jednocześnie zapewnili jerzykom budki lęgowe, to pewien dyrektor techniczny znany ze swojego prostactwa burknął mi w słuchawkę: "Jak chce pani posłuchać ptaków, to niech pani do lasu jedzie".
Do tego wyburzyli nam jeden market osiedlowy, żeby... oczywiście kolejny blok postawić. Nie ma chyba w Wawie spółdzielni, gdzie rządziliby głupsi i bardziej szkodliwi ludzie.

REKLAMA

# pawljjj

24.11.2020 01:16

Trzeba być niespełna rozumu żeby coś takiego klepnąć. Co maja zrobić osoby niepełnosprawne? Za coś takiego zarząd powinien być odwołany!

# _PC_

24.11.2020 05:58

Są projektanci i "projektanci". Multiplę dla Fiata też przecież ktoś zaprojektował. Ba, ktoś nią jeździ.

# QAZX

24.11.2020 09:27

Myślę, że to pomysł Trzaskowskiego, tylko ten geniusz mógł to wymyślić

REKLAMA

# toja

24.11.2020 13:41

Chyba wymyślił to ktoś, kto chce pod domem sobie trenować zimą jazdę na muldach, albo na łyżwach po lodzie

# Czaks

24.11.2020 14:27

Chcieliście trzaskowskiego to macie

# tojazpruszkowa

24.11.2020 14:28

#Aluwia napisał(a) 23.11.2020 23:55
Dodam, że SM Rozłogi nienawidzi zieleni i drzew. Żeby zrobić ten koszmarek nie wiadomo po co, od dwóch lat wycinała piękne drzewa przez blokiem nr 12. A jak zadzwoniłam z pytaniem, dlaczego to robią i czy jednocześnie zapewnili jerzykom budki lęgowe, to pewien dyrektor techniczny znany ze swojego prostactwa burknął mi w słuchawkę: "Jak chce pani posłuchać ptaków, to niech pani do lasu jedzie".
Do tego wyburzyli nam jeden market osiedlowy, żeby... oczywiście kolejny blok postawić. Nie ma chyba w Wawie spółdzielni, gdzie rządziliby głupsi i bardziej szkodliwi ludzie.

jest w Pruszkowie

REKLAMA

# wer

24.11.2020 14:44

Oj z was matołki są. Przecież to są obniżenia dla ludzi na wózkach inwalidzkich. Po dołożeniu asfaltu w tych miejscach będzie można łagodnie wjechać na chodnik.

# JP2GMD

24.11.2020 16:25

Jakiego wyznania są mieszkańcy osiedla? Prawosławni czy może katole?

# kogo

24.11.2020 16:39

to zemsta pisu i jarka ...

REKLAMA

# Mieszkaniec jelinek

24.11.2020 18:19

Na jednym ze spotkań z mieszkańcami prezesina odradzał zakładanie wspólnot mieszkaniowych na terenie spółdzielni. Na pytanie mieszkańca dlaczego, odpowiedział że sam mieszka w spólnocie i jest niezadowolony. Taki człowiek z tego krętacza. Szkoda że jak zwykle nie do ruszenia...

# L.L.

24.11.2020 23:38

Falisty chodnik to nic nowego. Pierwowzór jest na ul.Ebro na Boernerowie .Autorem wynalazku jest jeden z byłych burmistrzów dzielnicy Bemowo.

# CRT

25.11.2020 19:46

#Aluwia napisał(a) 23.11.2020 23:55
Dodam, że SM Rozłogi nienawidzi zieleni i drzew.

Na zdjęciu widać że pozostawili drzewo, wskutek czego chodnik nie ma ciągłości i doszły dwa dodatkowe obniżenia. Pewnie chcieli uniknąć pani wrzasków.

REKLAMA

# ANNA CROMA FINANSOWANIE

30.11.2020 18:37

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci
UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

# marian

14.12.2020 15:49

#Czaks napisał(a) 24.11.2020 14:27
Chcieliście trzaskowskiego to macie
a już myślałem, że to wina Tuska. Zapewne Pati Jaki ułożyłby ładniej ;P

# Mieszkaniec SR

08.01.2021 23:02

Dla zainteresowanych więcej z działalności Spółdzielni Rozłogi :
1. Wymiana wszystkich konstrukcji metalowych balkonów w zasobacb spółdzielni, bez ekspertyzy stanu technicznego, celowości wymiany cześci balkonów, całości, być może tylko oszklenia.Wymieniano dobre konstrukcje na dobre konstrukcje.
Podstawą do wymiany była ręczna notatka, że w jednym lokalu pękła i spadła jedna szyba balkonowa.Wymiana to był klasyczny dupochron za kwotę ok. 4 mln. Zł.
2. Wymiana izolacji cieplnej budynköw.
Rozłogi jest jedyną znaną Spółdzielnią gdzie usunięto stare ocieplenie i położone nowe. Faktem jest , że poprzednicy spartolili sprawę i nie prowadzili fachowego nadzoru, faktem jest , że obecna ekipa przez brak konserwacji obróbek blacharkich doprowadziła do degradacji ocieplenia.
3.Remont ciągów pieszo jezdnych przy ul. ROZŁOGI 12/14
Opisane wcześniej
4.Kolorystyka elewacji po wymianie ocieplenia.
Po realizacji zespołu budynköw przy ul. Człuchowskiej można się było spodziewać, że korzystając z okazji projektant zaproponuje kolorystykę nawiazującą do budynków przy ul. Człuchowskiej, spinającą zasoby stare j nowe. I taka była propozycja projektanta. Zarząd Spółdzielni w oparciu o niewiadomo jakie przesłanki zmienił kolorystykę na röż majtkowy.
Swoją drogą to trzeba chyba mieć coś w genach, bo jeśli zobaczycie budynki w zieleni, błękicie, brązie to na bank jest spółdzielnia mieszkaniowa.
5.Rozbiórka pawilonu handlowego i budowa budynku mieszkaniowego.
Totalne nieporozumienie
6.Wyjazd z Rozłogi w Człuchowską
Brak nadzoru ze strony Spółdzielni, spartolony projekt, niefortunna zatoka / za płytka /przy stokrotce, brak pasa dla prawoskrętu - to wszystko było do zrobienia

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA