REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 Do rzeczy

15.12.2016 14:03

Ten system ma wady. Po co np. umożliwiać mieszkańcom Nowodworów i Tarchomina przesiadkę z auta do metra! Celem powinno być, by w ogóle nie wsiedli do auta, a do metra przesiadali się z tramwaju, który właśnie jest kończony. Skorzystaliby na tym zarówno mieszkańcy Nowodworów i Tarchomina (mniejszy ruch), jak i samych Bielan.

# adamb

15.12.2016 15:29

bzdura, kolejne problemy komunikacyjne...wjazd i wyjazd z parkingu spowoduje tylko utrudnienia na skrzyżowaniu z Przy Agorze, zgadzam się z przedmówcą że to jest tylko zachęcanie kierowców do jazdy samochodami na Młociny, skoro tak władzom Warszawy na tym zależy to niech przebudują parking pietrowy o kilka pięter w górę

# Jeep

15.12.2016 16:37

ZTM zatrudnia połowę głąbów wg kryteriów partyjnych. Partia im życie uratowała. Gdyby nie partia szukaliby pracy do dziś.

REKLAMA

# Księżycowy

15.12.2016 18:57

Dokładnie, wybudowanie parkingu jeszcze w tym miejscu niczego nie zmieni, znaczy zmieni większą kolizyjność i mniejszą przepustowość. Przy jakiejkolwiek stłuczce czy kolizji, wyłączamy przynajmniej jeden pas ruchu także PORAŻKA.
Radni widocznie są przyjezdni, bo nie zauważają, że to nie chodzi o 100 czy 200 miejsc parkingowych,
zapchane są wszystkie uliczki na każdej stacji metra do hali Marymonckiej czyli prawie całe Bielany.

 eRDe

15.12.2016 22:30

Dziękuję władzom miasta za zrobienie z zielonych Bielan parkingu dla Tarchomina, Legionowa i innych egzotycznych miejsc:(

# Jeep

16.12.2016 06:56

eRDe napisał 15.12.2016 22:30
Dziękuję władzom miasta za zrobienie z zielonych Bielan parkingu dla Tarchomina, Legionowa i innych egzotycznych miejsc:(
Od początku było to źle pomyślane. P+R Młociny powinien być o wiele większy. To wina urzędników bardzo niekompetentnych. W Polsce się najpierw robi a potem myśli...

REKLAMA

# Ryba

16.12.2016 08:26

Sam mieszkam, na Tarchominie i powiem, że będzie jeszcze gorzeje. Właśnie przy okazji tramwaju tną nam linie autobusowe. Zatem będzie jeszcze więcej chętnych do tego, by przyjechać na Bielany, zaparkować za darmo i dalej metrem. I uwierz mi wkurza mnie ta polityka tak jak ciebie, bo wszystkie te samochody smrodzą też i hałasują u mnie na Tarchominie. Jestem za tym, by dowozić do metra ludzi jak najlepszą komunikacją, a nie organizować im parkingi, bo to tylko zachęca do korzystania z własnych aut a nie komunikacji zbiorowej. Czas przejrzeć na oczy kochany Ratuszu!!!!

# S.O.S.

16.12.2016 08:34

Od początku było to źle pomyślane. P+R Młociny powinien być o wiele większy. To wina urzędników bardzo niekompetentnych. W Polsce się najpierw robi a potem myśli...
Nie, to bez sensu. Też tak kiedyś myślałem, ale to ślepa ulica. Przeczytaj sobie wpis Ryby. Pełna zgoda. Skłonność ludzi do poruszania się własnym samochodem do pracy powinna być temperowana kasą, porządną kasą. Nie ma lepszej metody. W zamian powinni mieć jak najlepszą komunikację zbiorową. Nie na to idzie kasa, a nie na kolejne parkingi.

# Jeep

16.12.2016 08:35

Zapraszamy na Bielany. Dużo nowych osiedli się buduje. Trochę drożej niż na Tarcho ale jaki komfort życia.
Bielany to warszawski parking dla okolicznych mieszkańców..
Odpowiedzialnych na ten bałagan wywołałbym do odpowiedzi...

REKLAMA

 eRDe

16.12.2016 09:32

#Jeep napisał(a) 16.12.2016 08:35
Odpowiedzialnych na ten bałagan wywołałbym do odpowiedzi...

Odpowiedzialni za to mają mieszkańców w nosie, niestety.

 Do rzeczy

16.12.2016 09:46

#Jeep napisał(a) 16.12.2016 08:35
Zapraszamy na Bielany. Dużo nowych osiedli się buduje. Trochę drożej niż na Tarcho ale jaki komfort życia.
Bielany to warszawski parking dla okolicznych mieszkańców..
Odpowiedzialnych na ten bałagan wywołałbym do odpowiedzi...
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. Narzekasz, ze Bielany stały się parkingiem i zachęcasz do tego, by jeszcze bardziej się nim stały...Gwarantuję Ci, że nawet jak zwielokrotnisz liczbę miejsc parkingowych w okolicach metra, to dalej wszystkie będą zapełnione, bo to bardzo wygodne podjechać sobie autkiem z okolic i dalej pojechać metrem...
Z całym szacunkiem dla Bielan, które cenię (zwłaszcza te Stare), ja ten mój Tarchomin (Nowodwory), mimo problemów z komunikacją, bardzo, bardzo lubię z innych względów. Dziękuję za zaproszenie, ale nie skorzystam:). I zapewniam, że to nie problem ceny.

# miron

13.10.2017 17:16

Już drzewa wyrwali.

REKLAMA

# Mimo b

14.10.2017 22:53

Parking potrzebny
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA