REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ocokaman

10.10.2017 10:07

co tu taka zmasowana reklama piekarni Piwońskich ?
chleb jak chleb, niczym sie nie różni od tego z biedronki czy SPC, choć ten z SPC zdecydowanie lepszy
Tak samo twardy i sypiący się następnego dnia.
Taka zmasowana reklama chyba świadczy o słabym popycie, a słaby popyt o kiepskiej jakości
ktoś coś

# Zuzanna

10.10.2017 11:19

#ocokaman napisał(a) 10.10.2017 10:07
co tu taka zmasowana reklama piekarni Piwońskich ?
chleb jak chleb, niczym sie nie różni od tego z biedronki czy SPC, choć ten z SPC zdecydowanie lepszy
Tak samo twardy i sypiący się następnego dnia.
Taka zmasowana reklama chyba świadczy o słabym popycie, a słaby popyt o kiepskiej jakości
ktoś coś
Jesteś kompletnym ignorantem w temacie pieczenia chleba, a zwłaszcza jego tradycji. Firmie należy się za to szacunek, a nie twoje wypociny na forum. Jak można kłamać tak w żywe oczy? Wstydź się człowieku i nie rób sobie obciachu tutaj. Nikt ci nie uwierzy. Nikt. Jeśli wsuwasz mrożone, roczne ciasto z Chin w Biedronce, odgrzewane na chama w elektrycznym piecyku, to szkoda dyskusji. I w ogóle smacznego. I zdrówka życzę. Reszta bez komentarza, ręce opadają.

# wikusia19

10.10.2017 12:04

czy jedząc chlebek z piekarni P, pozbedę sie problemu z urwanym klockiem ?

REKLAMA

# Pan_marcin

10.10.2017 12:20

rence opadajom od tej nachalnej reklamy
btw.... po ile chlebek ?
Ja uwielbiam pieczywko z kauflandu, świeżo pieczone, zdrowe, przepyszne
mojej rodzinie bardzo smakuje
no i dwa razy tańsze

# chomik

10.10.2017 22:28

A ja z przyjemnością czytam każdą informację o tej piekarni. Dzięki zakładowi Piwońskich przeżywam renesans spożywania pieczywa. Gratulacje i trzymajcie tak dalej.

# Mikołaj Rydz

11.10.2017 08:24

hheheh, nie ma to jak pisać samemu o sobie.......ehhhhh
takie czasy
pieczywo Piwońskich nie jest złe, każdemu wg gustu.
Mi osobiście bardziej smakuje od SPC, nawet biedronkowe nie jest złe
smaczne jest też pieczywo z Lidla, kupuję i mi smakuje a pierniczenie o rocznych mrożonkach z chin to niech sobie Państwo "P" w d..... schowają

REKLAMA

# Aj Di

11.10.2017 11:28

#Mikołaj Rydz napisał(a) 11.10.2017 08:24
hheheh, nie ma to jak pisać samemu o sobie.......ehhhhh
takie czasy
pieczywo Piwońskich nie jest złe, każdemu wg gustu.
Mi osobiście bardziej smakuje od SPC, nawet biedronkowe nie jest złe
smaczne jest też pieczywo z Lidla, kupuję i mi smakuje a pierniczenie o rocznych mrożonkach z chin to niech sobie Państwo "P" w d..... schowają
Ostatnie zdania postu są chamskie i obraźliwe, są ewidentnym naruszeniem dóbr osobistych osób trzecich. Prawo autorskie z 1994 roku wraz późniejszymi zmianami jest jednoznaczne. Radzę uważać na obraźliwe słowa dotyczące piekarni Piwońskich, bo wpis narusza dobre imię firmy oraz osób, które nią kierują. Sprawa może skończyć się w sądzie. ID komputera nadawcy o nicku: Mikołaj Rydz jest bardzo łatwe do namierzenia.

# Mikołaj Rydz

11.10.2017 13:11

ktoś tu chyba nie zrozumiał, bądź nie doczytał. Napisałem, że mi to pieczywo smakuje bardziej od SPC to sądem mnie straszycie ?
Wpis o mrożonym pieczywie z chin w biedronce to chyba nie był mojego autorstwa tylko Pani "Zuzanny",
czy myślicie, że dział PR biedronki zostawi takie wpisy bez interwencji ?
Zamykając dyskusję, niech każdy je co chce, a mi osobiście pieczywo z Biedronki i Lidla smakuje.
pozdrawiam

# gosposia

11.10.2017 13:42

a ja piekę chleb sama w Zelmer 43Z010.
Świeżośc zachowuje przez kilka dni, smakuje jak ten ze wsi.
Polecam

REKLAMA

 cycu

11.10.2017 23:28

Teraz pokolenie 20/30- latków nie ma najmniejszego pojęcia jak smakuje prawdziwy chleb, ser, wędliny, mleko, chałwa, czekolada, pomidory czy nawet wódka i papierosy. Nie dano im nawet szansy porównania.
Wystarczy dodać glutaminianu sodu czy E621 żeby z najgorszego badziewia otrzymać ,,pyszną" potrawę czy
jakikolwiek wyrób....
Jest to niestety następstwo nieodwracalne rozwoju cywilizacji i dążenie do ograniczania kosztów produkcji oczywiście kosztem konsumenta.
Dlatego uważam, że jakiekolwiek próby podtrzymania tradycji wykonywania nawet chleba należy przede wszystkim uszanować, bo przecież wcale nie musi to wszystkim smakować....

# Danka

14.10.2017 22:51

Pewnie. Łasują byle co i innych perfidnie oczerniają.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA