REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gęsina

# Maria Chromińska

18.11.2006 09:26

niestety siekierko Marysia to przewodnicząca tej komisji,w której rzecz miała miejsce.ja już dawno nie piszę na forum,ale miło mi siekierko,że mnie jeszcze pamiętasz.Pozdrawiam Maria Chromińska.Ps.

# prawnik

18.11.2006 11:57

Na prawde nie widac powodu, do rezygnacji p. Gęsiny z mandatu. Niefrasobliwość i głupota jej syna [jak wynika ww. tekstu] nie miały wpływu na wynik wyborczy. Prawie nie prowadzila kampanii- ten wynik to wiec pozytywna ocena jej pracy jako dyrektora i nauczyciela (potwierdza to rozproszony elektorat). Innym wątkiem do jej oceny moze byc fakt, ze kiedy musiała odejść z Herberta, w ślad za nia odeszli i odchodza najlepsi nauczyciele.

# rodzic

18.11.2006 13:52

Smutno mi że widzicie tylko jedną stronę medalu .Dopisał ,czy usilował dopisać -to pytanie nie ma zasadniczego sensu.Zasadniczy moim zdaniem wydżwięk tej sprawy jest następujący;
JAK TO JEST ŻE W RODZINIE (SYN )DYR. SZKOLY PODEJMUJE SIĘ FAŁSZERSTWA.jAK UCZY MATKA (IDZIE MI O WARTOŚCI ) ŻE JEJ SYN WYNOSI Z DOMU TAKIE NAUKI .ZATEM CO PRZEKAZUJE MATKA W SZKOLE.i CO NA TEN TEMAT MA DO POWIEDZENIA -JESZCZE BURMISTRZ NIEJAKI OSTROWSKI.

REKLAMA

# b.uczeń

18.11.2006 15:38

Na miejscu burmistrza od oświaty spojrzałbym na to tak są dyrektorzy , zktórymi uczniowie , nauczyciele i wiekszość rodziców chce wspolpracowac (tacy jak p. Gęsina) i to sie przekłada również na wynik wyborczy, lecz są i tacy z ktorymi nie chcą.

# wyborca

18.11.2006 17:05

popieram sierkierkę
Pobłażliwość dla dzieciaków zakończyła się w Polsce wieloma tragediami.
A tu przykład z synem dyrektora szkoły.
Jeśli to nie jego wina, to wina i to ogromna jego mamy, która nie nauczyła syna demokracji.
Bez względu na to jak zako.ńczy sie formalno-prawne postępowanie w tej sprawie smród bedzie się ciągnął za Panią Gęsiną i za całą PO jeśli ta Pani nie złoży mandatu.
I nie potrzebna będzie szafa Lesiaka aby za 4 lata życzliwi przypomnieli o tym wyborcom.

# politolog

18.11.2006 17:11

To tania demagogia .... Za pełnoletnie dzieci nie odpowiadają rodzice, ale one same. Procedury wyborcze były w tej kampanii naruszane o tyleż czesto co nieszkodliwie. Naprawde w okresie ciszy wyborczej doklejono sporo nowych plakatów, prowadzono roznego rodzaju agitacje- nerwy rzecz ludzka, po co szukac afer tam gdzie ich nie ma.

REKLAMA

# dosadny

18.11.2006 19:43

Politolog - za dużo PO w twoim gadaniu.
Klamstwo, obłuda i tyle.

# Skorpion

18.11.2006 21:17

Ostrowski nie umie sie wypowiedzieć w żadnej sprawie w której trzeba włączyć szare komórki.W sprawach oświatowych pogrzebał liceum,przedszkola,zrobił interes na żłobku,jest także autorem porażki PIS

# wyborca

19.11.2006 09:04

Wałśnie takie PO-glądy liberalne na życie doprowadziły w karju do problemów w szkołach w myśl zasady "róbta co chceta".
Bezstresowe wychowanko zbiera teraz swoje żniwa.

REKLAMA

# kil

19.11.2006 20:04

Tak tak wyborco, poproś o azyl na Kubie, Korei albo w Chinach to będziszmiał i wychowanie stresowe i "róbta co każe"

# pedagog

20.11.2006 01:17

kil niestety nie masz racji.. a wyborca ma rację co do bezstresowego wychowania, tylko że "stresowe" wychowanie nie polega na biciu tylko na stosowaniu systemu kar i nagród, przy czym karą jest brak nagrody a nie bicie.. proste.. i to rodzice wychowują dzieci. Syn p. Gęsiny ma 19 lat a nie 49, więc spokojnie można powiedzieć, że za jego zachowanie jest też odpowiedzialna matka. Matka, która takie wartości jak synowi przekazuje też innym dzieciakom w szkole.. Całe szczęście że moje dzieci nie uczą się u Gęsiny..

# sklep

26.09.2016 22:17

dobrze gada
_________________
http://hormon-wzrostu.pl/
http://koboproducent.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy