REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gdzie kupie izolowane okna?

# mjauros

22.09.2024 12:38

Szukam okien plastikowych porządnych z dobrym wygłuszeniem - projekt wisteria15 dajcie znać co warto zamontowac?

# kalani

24.09.2024 11:04

Jeśli ktoś planuje wymianę okien lub drzwi, warto rozważyć ofertę firmy Domega. Ich produkty charakteryzują się dobrą izolacją cieplną, co przyda się w naszych warunkach klimatycznych. Dodatkowo, mają szeroki wybór modeli o nowoczesnym designie. Sprawdźcie więcej na stronie: https://domega.pl/

# eddo

26.09.2024 08:02

No fajną mają to ofertę i dosyć szroką mozna kupic praktycznie cała stolarkę za jednym razem a wtedy wiadomo można coś ponegocjować z ceną :)

REKLAMA

 Darful

26.09.2024 09:50

Ciekawym elementem, jeśli chodzi o okna są...klamki!
Na jednej ze stron można zobaczyć jakby się prezentowały, takie retro i do tego mosiężne:
www.klamkidodrzwi.sklep.pl i tam można wpisać klamki do okien
Moim zdaniem nadają się zarówno do okna drewnianego jak i PCV ;)

# anutek

27.09.2024 13:50

a jakie okna preferujecie pcv czy drewno? mnie się drewniane podobają ale mam kota i boje się że zniszczy

# gregor

27.09.2024 13:52

ja mam drweniane i miałam kota i nie polecam - wszystko jest zjechane od góry do dołu - silikon praktycznie do wymiany :( teraz brałabym tylko pcv brązowe ewentualnie

REKLAMA

# tolcia90

17.10.2024 20:08

Mi się podoba taka oferta jak ma Domega. Spor rzeczy można załatwić w jednym miejscu. Mi np. to daje spory komfort, że nie muszę mić kilku firm osobno od okien, drzwi i osobno od ogrodzenia itd. Wszystkim tym zajmuje się Domega
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024