REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Gdzie kupić meble do jadalni

# Maciek71

30.09.2020 13:19

Chcemy w końcu zrobić sobie w domu porządną jadalnię. Pomieszczenie zawsze było przygotowane na to, by oprócz salonu i kuchni właśnie takie dodatkowe miejsce jadalniane było tylko zawsze brakowało środków, albo były inne wydatki i czas to zmienić. Tylko teraz szukamy odpowiednich mebli, które tam będzie można wykorzystać.

# Anonim

10.10.2020 23:36

Nie doradzę z meblami, ale w Room99 mają bardzo fajne dodatki. Więc napewno znajdziesz tam napewno coś już do upiększenia pomieszczenia :)

 ZiziKam

12.10.2020 10:09

Ja też niedawno urządzałam jadalnię i mogę ci polecić stoły i krzesła z http://www.mirjan24.pl/31-stoly-i-krzesla. Ceny ok, jakość świetna.

REKLAMA

# Pawel77

16.10.2020 11:17

W sieci propozycji mebli nie brakuje, ostatnio trafiłem na sklep www.megismeble.pl, kupiłem komodę do jadalni i powiem szczerze, że bardzo ładnie się prezentuje, a cenowo wypadała lepiej niż w sklepach stacjonarnych jakie udało mi się odwiedzić. Pewnie przy jakimś kolejnym remoncie skorzystam jeszcze z ich oferty.

# hyzio

18.11.2020 10:30

Zamówiłem kilka tygodni temu Sofę Solo (https://besimo.pl) i mogę polecić. Świetnie się prezentuje, bardzo elegancko, nie ma żadnych pikowań więc akurat na tym mi zależało. Dodatkowo boki nie są zbyt szerokie więc też ewentualnie jest opcja, żeby to sobie fajnie wpasować nawet jak ktoś nie ma zbyt dużo miejsca. Dla mnie super sprawa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA