REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dziwisz

# baranek ze stada

29.03.2006 15:28

W zasadzie choć nie jestem entuzjastą Urbańskiego zgadzam się z nim.Biskup powinien rządzić i skupić nad kościołem i owieczkami za które odpowiada.Niepotrzebne wsłuchiwania się księży w politykę dały owoc .Mondralują się gdzie tylko jest to możliwe.Do gospodarki trzeba mieć glowe i prawną odpowiedzialność. Zaprasza Prezydent to i niech odpowiada.Jak poczuwa się jako zapraszający Dziwisz to niech płaci .
Słucham wypowiedzi Dziwisza ize smutkiem muszę powiedzieć że pychy także mu nie brakuje.Raptem wszystko wie co sie tu dzialo pomimo że 30 lat tu go nie bylo.S pelnianie slużebnej roli przy papieżu nie upowaznia go do nieomylności.
Gdyby było inaczej to można zapytać się (przy okazji) prosząc o odpowiedż na pytania :
-gdzie są samochody które w ramach kombinacji poprzywozili księża ?
-gdzie siedza księ ża skazani za zabawy z dziećmi i nie tylko ?
-gdzie są pieniądze te ktore ojczulkowie wyrwali parafianom w słynnych aferach ?
-dlaczego spiskują przeciw wladzy organizując spotkania typu -Jasna Góra.
Konkluzja .Rób to na co się zdecydowałeś wybierając dla siebie to co jest powolaniem. Do parafian ,do kościoła.

# piotrek

29.03.2006 20:36

ludzie, jakie oni mają podgardla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEZUS padł by zanim doszedłby na miejsce wiadome, kościół w wydaniu tych przestepców to mafia a nie kościół Chrystusowy, zresztą Ameryki nie odkrywszy.........................

# kibic

31.03.2006 11:01

Obserwujmy ten mecz PAŁAC PREZYDENCKI KONTRA PALAC KOLORATEK.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.04.2006 14:26

'' Sąd nie wypisał mieszkańca Olecka z listy wiernych ''
( zrodlo PAP )
Sąd Okręgowy w Olsztynie oddalił pozew mieszkańca Olecka (woj. warmińsko-mazurskie) Zbigniewa Kaczmarka, który chciał się formalnie wypisać z listy wiernych Kościoła katolickiego. Sąd uznał, że spór taki powinien rozstrzygnąć się na gruncie prawa kanonicznego, a nie cywilnego. O decyzji sądu poinformował sam Kaczmarek. Zapowiedział także odwołanie od niej. Podkreślił, że złoży jeszcze raz tzw. akt apostazji, czyli dokument dobrowolnego odejścia z Kościoła, tym razem nie do proboszcza swojej parafii, ale do Kurii Biskupiej w Ełku. Tymczasem według kanclerza kurii księdza Antoniego Skowrońskiego, Kaczmarek powinien jeszcze raz zgłosić się do swojej parafii. Kilka miesięcy temu Kaczmarek zażądał od swego proboszcza wypisania z listy wiernych Kościoła katolickiego. Gdy proboszcz nie przyjął formalnego dokumentu w tej sprawie mężczyzna złożył przeciw niemu pozew do Sądu Okręgowego w Olsztynie. Olecki taksówkarz Zbigniew Kaczmarek mówił wcześniej, że impulsem do nadania takiego biegu sprawie był incydent z października ubiegłego roku. W obecności mojej koleżanki taksówkarki ksiądz proboszcz obraził mnie, mówiąc o mnie "czubek". /.../ Kaczmarek dodał, że gdy dowiedział się, iż jedyną drogą formalną jest wyrażenie swojej woli odejścia od Kościoła poprzez akt apostazji, dokument taki chciał złożyć u proboszcza parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Olecku ks. infułata Edmunda Łagoda. Gdy przyszedłem do księdza, potraktowałem złożenie dokumentu jako czynność czysto urzędniczą. Zwracałem się do księdza per "pan", bez tytułowania go "ksiądz infułat". Proboszcz się obraził i odmówił przyjęcia tego dokumentu - powiedział Kaczmarek. W związku z odmową księdza złożyłem pozew do sądu - dodał / ... / Ks. prof. Edward Wiszowaty z wydziału teologicznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie powiedział, że pierwszy raz spotkał się z aktem apostazji w Polsce. Takie przypadki zdarzają się w Niemczech, gdzie wierni płacą podatek kościelny. Nie chcąc go płacić składają akt woli odejścia od Kościoła - powiedział ks. Wiszowaty. Pytany o ten konkretny przypadek odmówił komentarza, wyjaśniając, że nie zna sprawy. Proboszcz Edmund Łagód nie rozmawia o niej z dziennikarzami "
Trzymamy kciuki Panie Zbyszku. Powodzenia !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break