REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# lucas

25.09.2020 22:00

jasne powystrzelać wszystko -dziki , wilki sarny Wyciąć lasy osuszyć jeziora..wszystko zalać betonem...

# lucas

25.09.2020 22:03

#lucas napisał(a) 25.09.2020 22:00
jasne powystrzelać wszystko -dziki , wilki sarny Wyciąć lasy osuszyć jeziora..wszystko zalać betonem...
Mieszkam koło lasu Wiele razy spotykałem dziki...powinny mnie zaatakować ale jakoś nigdy się nie zdarzyło...Zagrożenie ze strony zwierząt to lipa...większym zagrożeniem są rządzący

# Kamill

04.11.2020 14:43

Może ja coś poradzę:) Wejdź na facebook com/emprosklad/posts/1004136320092791 . Kiedyś przypadkiem wpadłem na tą stronkę i zdecydowałem się wypróbować Penergetic B Wild .Efekt- zero problemów z dzikami i sarnami od dłuższego czasu. Co ważne, środek mówiąc wprost nie śmierdzi, za to skuteczność jest tutaj naprawdę duża. Poza tym w żadne sposób nie wpływa na niego aura, a u mnie w rejonie górskim, wiadomo, pogoda bywa kapryśna. Ekonomiczne i fajne pod względem cenowym rozwiązanie:)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA